Як отримати доступ до облікового запису Айклауд вхід з Андроїда

Для спрощення роботи з власними гаджетами компанією Apple було розроблено хмарний сервіс iCloud. Але деякі користувачі відмовляються від Айфонів та Айпадов, намагаються використовувати не лише продукцію зазначеної фірми. В результаті у них виникають певні проблеми з доступом до збережених у хмарі матеріалів. Тоді і виникає питання, чи можливий в Айклауд вхід з Андроїда і які дії для цього потрібно виконати.

Айклауд вхід з Андроїда - як отримати доступ до облікового запису

Як отримати доступ до пошти Айклауд з Андроїда

Для виконання завдання потрібна наявність звичайної поштової скриньки, встановленої на пристрої Андроїд. Для вирішення не можна користуватися Gmail лише стандартним додатком «Email» або «Yahoo» з «Outlook».

Увійти в Айклауд з телефону можна після відкриття електронної скриньки та строгого виконання певної інструкції:

 1. Насамперед вводяться відомості: про повну адресу хмари та імені користувача — текст, який прописується до символу @.
 2. Потім потрібно клікнути по «ручному регулюванні».
 3. Ввести ідентифікатор — обов'язково подивитися на символи, що вводяться, він повинен бути вірним, тому що відновлення через чужу ОС практично неможливе.
 4. У наступному пункті записується “mail.me.com” – без змін у вигляді ком, великих літер або пробілів.
 5. Вибирається відповідний варіант захисту – SSL або інший.
 6. Вказується порт 993 — цифри не повинні змінюватися за операційною системою, пункти виконуються за даними рекомендаціями.
 7. Останній рядок – «Шлях IMAP» залишається порожнім.
 8. Після натискання на “далі” проводиться точне налагодження SMTP-сервера.
 9. У полі адреси вводиться раніше використовуваний, тільки imap замінюється на smtp.
 10. Захист прописується колишній, дозволяється зміна TSL.
 11. У рядок порту вводяться цифри 587.
 12. Завершується процес кліком по «ок» і з появою повідомлення про аутентифікації необхідно відповісти згодою.

Через iCloud вхід до облікового запису з телефону дозволяє працювати з повідомленнями, відновити важливі з них у кабінеті. Інші параметри залишаються недоступними, для них потрібне власне вирішення проблеми.

Айклауд вхід з Андроїда - як отримати доступ до облікового запису

Як зайти в iCloud на iPhone

Для використання фірмових сервісів компанії простіше застосовувати встановлені за умовчанням у системі. Клієнтська програма «пошти» спочатку присутня в будь-якому фірмовому телефоні і використовується для взаємодії з електронними скриньками.

В Айклауді для Айфона вхід проводиться через стандартну iOS-програму. Якщо користувач працював з поштою раніше і має в ній скриньку разом із паролем Apple ID, який до неї прив'язаний, то отримання доступу проходить за стандартним покроковим алгоритмом:

 1. Відкриття поштової утиліти здійснюється через клік по ярлику із зображенням конверта, розташованого робочому столі апарата.
 2. На дисплеї виникне системне повідомлення «Ласкаво просимо до пошти», де слід торкнутися блоку «iCloud».
 3. Далі вноситься адреса та пароль від скриньки у відповідні поля.
 4. Після клацання по «далі» виведеться повідомлення про активізацію функціоналу виявлення телефону — вона вмикається в автоматичному режимі, оскільки при відвідуванні пошти одночасно відбувається прив'язка пристрою до Apple ID.
 5. Наступний екран дозволяє відключати синхронізацію різноманітних відомостей з обліковим записом, там же виконується операція зупинки функції виявлення смартфона – необхідно встановити перемикачі в потрібне положення.

Якщо основна мета – це доступ до кореспонденції, можна дезактивувати весь функціонал, залишивши «пошту» та «iCloud Drive». Залишається натиснути на “зберегти” і обліковий запис буде додано до програми, а зверху екрана виникне відповідне повідомлення.

Айклауд вхід з Андроїда - як отримати доступ до облікового запису

Як з Android увійти в хмару iCloud

Прямий вхід до хмари Айклауд з телефону неможливий. Єдиним робочим варіантом є вибір для кожного виду інформації окремого підходу.

Окремо потрібно знайти доступ:

 • до контактів;
 • відео;
 • музичним трекам;
 • фотографіям та ін.

Девайси, що працюють під управлінням ОС, не входять до списку дозволеного обладнання. Вхід до облікового запису iCloud з Андроїда недоступний для користувачів подібних смартфонів.

Вхід у хмару на Айфоні

У фірмових мобільних телефонах є вбудований функціонал синхронізації з віртуальним сервісом. Користувач може активізувати його або використовувати сторонні програми: Dropbox, Яндекс.Диск та ін. До переваг фірмового варіанта відноситься зручність його застосування на гаджетах тієї ж корпорації.

Існує один варіант, як можна увійти в хмару з iPhone — через iCloud Drive. Сервіс призначений для зберігання різних даних користувача у віртуальний сервіс, доступ до інформації можна отримати з усіх пристроїв, вироблених Apple, включаючи комп'ютери Mac.

В останньому випадку на ньому створюється спеціальна папка і файли автоматично відправляються до віртуального сервісу, який можна переглядати під час виходу на сторінку iCloud.com.

Для використання девайса зі смартфона необхідно активізувати відповідний функціонал у налаштуванні гаджета:

 • після відкриття головного меню необхідно зайти в свій Apple ID, при системному запиті вводиться пароль;
 • там вибирається однойменний підрозділ;
 • внизу сторінки розташований блок «iCloud Drive», біля якого необхідно зрушити прапорець праворуч — для включення процесів синхронізації.

Після завершення процедури на робочому столі з'явиться вказана програма. Після його відкриття користувач зможе заходити на місце з вільним простором 5 ГБ.

Айклауд вхід з Андроїда - як отримати доступ до облікового запису

Способи отримання доступу Айклауд з Андроїда

Існує кілька підходів, що дозволяють отримати важливі відомості з віртуального місця зберігання. Можна вибрати один спосіб, який допомагає отримати дані або по черзі користуватися кожним.

Доступ до контактів

Існує безліч підходів до вирішення зазначеного питання: через сторонні програми для подальшої синхронізації або перенесення вручну файлу VCF на апаратуру.

Але одним із визнаних найкращим методів вважається імпорт інформації в Гугл. Такий підхід дозволяє їх зберегти та брати необхідну інформацію через віддалений вхід.

Для виконання операції потрібне виконання наступного покрокового алгоритму:

 1. Необхідно відвідати особистий обліковий запис хмари на офіційному ресурсі і вибрати дані, які передбачається переміщувати, якщо зайвих немає, слід клікнути по ярлику шестерні і вибрати «все».
 2. Після завершення процедури йде повернення до головного меню, де потрібно клацнути по блоку «експорту візитної картки» — це допомагає зберегти VCF-файл в системі.
 3. Пізніше потрібно відвідати сайт Google та авторизуватися в системі для входу в Google Contacts.
 4. Зліва розташована вкладка «додатково», в ній активізується розділ «імпорт».
 5. У вікні, що випливає на дисплеї, потрібно вибрати «CSV» і переміститися в папку, де знаходяться імпортовані дані.

Після завантаження вказаного файлу вся інформація почне синхронізуватися з Google-акаунтом.

Айклауд вхід з Андроїда - як отримати доступ до облікового запису

Доступ до фотографій

Завантаження зображень не потребує додаткового програмного забезпечення. Достатньо провести запуск веб-браузера та в адресному рядку прописати адресу хмари.

На дисплеї з'явиться форма для авторизації, в яку вводяться дані ідентифікації від облікового запису. Пізніше обов'язково вказується код підтвердження.

На екрані з'явиться легка версія iCloud, за допомогою якої можна відкривати фотографії, нотатки, нагадування або скористатися функціоналом пошуку телефону.

Після кліка по ярлику фотографії відкриється вхід до інших зображень, які раніше були збережені у віртуальному девайсі. За бажання їх можна перенести на пристрій під керуванням Андроїд.

Айклауд вхід з Андроїда - як отримати доступ до облікового запису

Доступ до музики та відео

Перегляд та копіювання медіафайлів можливе лише при застосуванні сторонніх утиліт.

Клієнт Google Play Music може використовуватися для iOS. Після встановлення софту на обладнання здійснюється синхронізація вмісту обох облікових записів. Потім відкривається вхід до музичних треків.

Відеоматеріали завантажуються через браузерну версію хмари персонального комп'ютера. Інші варіанти не підходять.

Айклауд вхід з Андроїда - як отримати доступ до облікового запису

Доступ до документів

Після проведеної авторизації в поштовій програмі користувач може читати листи, так і зберігати їх вміст.

Потрапити у потрібне місце та провести стрибку необхідної документації прямо з папки через смартфон не вдасться. Для виконання завдання потрібно у хмару Айфон увійти з комп'ютера або Айфона.

Як зайти в Айклауд через комп'ютер

Увійти в Айклауд Айфон через персональний комп'ютер можна через офіційний ресурс:

 • Для входження достатньо запровадити поштову адресу, шифр. При системному запиті — код двофакторної ідентифікації, який з'явиться на довіреному апараті Apple.
 • Після успішного входження на екрані з'явиться вітальне вікно сервісу. У ньому потрібно вибрати регіон та мову. Потім натиснути на підрозділ «почати використання» та перейти до веб-версії інтерфейсу.
 • Через веб-браузер стане доступним основний функціонал. З його допомогою проглядається поштова скринька, відбувається керування контактною інформацією, додаються нові нотатки. Також можна працювати з фотознімками та документацією, шукати смартфон, визначати реальне розташування знайомих, які відкрили доступ до своїх геоданих.

Айклауд вхід з Андроїда - як отримати доступ до облікового запису

На персональному комп'ютері замість цієї версії може застосовуватися програма хмар. Її завантаження виробляється з офіційного ресурсу Apple.

Для Windows пропонується аналогічна функціональність, що й у стандартному варіанті сервісу:

 • фотознімки та відеоролики, створені за допомогою яблучних гаджетів, та паралельне застосування утиліти «Фото iCloud», будуть автоматично завантажуватися на ПК, за аналогією працює і зворотний зв'язок — файли відправляються з комп'ютера і доступні для перегляду на будь-якому апараті, синхронізованому з хмарою;
 • за допомогою iCloud Drive можна проводити роботу з документами – виконувати перенесення з ноутбука в сховище, а потім відкривати на будь-якому девайсі;
 • відбувається автоматична синхронізація інформації з різних програм: пошти, контактів, календаря, нагадувань, на всіх девайсах з Apple ID відомості будуть аналогічними;
 • також синхронізуються закладки з окремих веб-браузерів: Google Chrome, Інтернет Експлорер, Сафарі, Mozilla Firefox.

Користувачу буде доступне оновлення налаштувань та керування хмарою. До нього входить визначення вільного простору, видалення непотрібних даних, зміни у тарифному плані.

Програма для Віндовс стає повноцінною заміною утиліти на смартфонах та планшетах компанії.

Айклауд вхід з Андроїда - як отримати доступ до облікового запису

Можливі проблеми з доступом до Айклауду

Через відсутність повноцінного програмного забезпечення для Андроїда виконання кожної операції з перенесення інформації потребує пошуку нового робочого способу.

Теоретично вирішенням питання могло б стати звернення до веб-інтерфейсу сховища, який доступний на персональних комп'ютерах, але всі спроби переміщення з гаджетів під керуванням Android завершуються невдачею.

В результаті, користувач отримує повідомлення, що подібний браузер не підтримується. Тільки для Віндовс було створено окреме програмне забезпечення, за винятком вільного доступу через веб-браузер.

Android залишається повністю ізольованим середовищем, при використанні якого з'являється багато проблем із встановленням зв'язку.

При пошуку ПЗ, що функціонує з хмарою в Google Плей, можна знайти окремі утиліти, що виконують одну роль:

 • синхронізація календаря доступна із Sync for iCloud;
 • поштової скриньки – ICloud Mail;
 • контактів – Sync for iCloud Contacts.

Іноді проблеми з доступом виникають на тлі випадкових помилок користувача, при неправильному введенні даних ідентифікації.

За відсутності права на вхід за допомогою зазначених програм, необхідно перевірити правильність введення даних ідентифікації: логіна та шифру.

На форумах часто зустрічаються запити, як увійти з Андроїд до пошти iCloud або отримати доступ до інших параметрів. Виконання дії забере чимало часу, який піде на пошук відповідного програмного забезпечення та подальше його налаштування. Найпростіше скористатися спеціальною програмою для Віндовс.

nBook
Додати коментар