Як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi до якого підключено

Багато користувачів стикаються з проблемою, коли не можуть підключитися до бездротової мережі, оскільки забувають пароль. На допомогу може прийти телефон із операційною системою iOS. У цьому випадку потрібно дізнатися, як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi, до якого підключений. Досить виконати прості, поетапні дії, які доступні будь-якому користувачеві, який раніше здійснював підключення до заданої мережі.

Як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi до якого підключено

Як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi, до якого підключений

Якщо користувач забув шифр, за допомогою якого підключається до бездротової мережі, це не означає, що потрібно повністю оновлювати систему. Виділяють найоптимальніші методи, доступні через телефони фірми Apple.

Крім смартфонів, можна використовувати ноутбуки, комп'ютери, годинники та інші види товарів ідентичної марки.

Якщо немає телефону iPhone, можна знайти й інші методи. Однак найлегше шукати доступ саме через нього, так буде швидше.

Виділяють оптимальні способи, які можуть показати пароль за короткий термін:

 • сховище iCloud;
 • налаштування операційної системи iOS;
 • Застосування меню роутера.

Пароль можна не тільки пізнавати, але й ділитися ним для інших клієнтів. Проте потрібно дотримуватися рекомендацій з безпеки, щоб не допустити попадання інформації в чужі руки.

Як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi до якого підключено

За допомогою зв'язування ключів iCloud

Щоб потрапити до сховища iCloud, потрібна зв'язка ключів, що називається Keychain. Вона потрібна для перенесення зашифрованих паролів будь-який пристрій від фірми Apple. Попередні установки не потрібні, оскільки дані зберігаються всередині самостійно.

Містяться ключі від наступних систем:

 • банківські картки;
 • входи на сайт, пошту;
 • доступ до соціальних мереж;
 • підключення до Wi-Fi.

Якщо людина раніше вже підключалася до мережі з одного з пристроїв від Apple, потрібно повторно підключитися до інтернету.

Потім виконують низку поетапних дій:

 • підключення телефону до Wi-Fi, з якого виконують опцію роздачі мережі;
 • автоматичне запам'ятовування даних іншими пристроями через сховище хмари.

Якщо ж автоматичне підключення не підходить, користувачеві потрібен текстовий вид коду, можна застосувати інший метод через Хмарне сховище. Події також виконують поетапно.

 1. У комп'ютері переходять до опції “Утиліти”. Переглядають меню, де підключають програму «Зв'язування ключів».
 2. Ліворуч з'явиться нова панель інструментів, де знаходять клавішу iCloud.
 3. На правій панелі зверху знаходять назву таблиці, де натискають на «Тип».
 4. У новому розділі знаходять рядок “Пароль мережі Airport”. Клікають двічі, щоби відкрити його.
 5. Натискають значення «Показати пароль». Відкриється нове меню, де вказують назву облікового запису.

У новому меню на нижньому рядку переглядають рядок «Показати пароль», натискаючи на галочку, щоб побачити значення.

Як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi до якого підключено

Використовуючи iOS

У багатьох випадках у користувача є тільки смартфон, інші пристрої фірми Apple відсутні. Дізнатись шифр трохи складніше, але це можливо.

Для цього можна скористатися операційною системою iOS, а точніше функцією “Зв'язування ключів”. Вона включена в налаштування нових пристроїв, починаючи з сьомої моделі. Доступні різноманітні методи, кожен із яких відрізняється своїми особливостями.

В першу чергу рекомендується розглянути випадки, коли людина і є власником роутера, але важко згадати пароль в даний момент. Тоді можна скористатися сторонніми програмами за умови підтримки мережі 3G. Функції у цих програмах легкі, здійснюються на інтуїтивному рівні.

 • Tp-link tether. Програма потрібна для взаємозв'язку смартфона та роутера. Через нього доступні функції керування мережами, а також зміна шифрів.
 • Asus Router. Компанія розробила продукт для моніторингу підключених мереж. Функції прості, доступні для просунутих або початківців.
 • My.Keenetic. Опція призначена лише для роутера фірми Zyxel. Зосереджено зручні функції, грамотний інтерфейс.
 • D-link Assistant Здійснюється доступ лише до маршрутизаторів фірми D-link. Функції прості, але їх достатньо управління шифрами.

Через будь-яку з цих програм можна отримати доступ до панелі адміністратора. Однак сам вхід буде доступний лише у випадку, якщо користувач є адміністратором. Інакше потрібна додаткова зв'язка з одним із апаратів фірми Apple. Тобто комп'ютером, ноутбуком, телефоном, годинником.

За допомогою цих методів і сервісів можна дізнатися лише про параметри доступу, до яких користувач вже підключений. Тобто злом неможливий, здійснюється пошук доступних даних.

Якщо попередній варіант не підходить, можна використати джейлбрейк. Він допомагає, якщо немає доступу до панелі роутера. Користувач повинен точно розуміти, як дізнатися пароль від вай-фаю на Айфоні через цю систему:

 • у магазині завантажують додаток “Wi-Fi passwords”;
 • повторно запускають Springboard, тільки потім відкривають завантажений додаток;
 • переходять до розділу, що містить паролі.

Як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi до якого підключено

Пошук через меню роутера

Виробники роутерів випускають не лише самі пристрої для передачі бездротової мережі, але й програми, які можуть підключатися до них через мобільний телефон. Навіть якщо конкретного маршрутизатора вони не розроблені, не варто переживати. Достатньо користуватися комп'ютером або телефоном з операційною системою iOS. Через нього застосовують одну з двох адрес, вводячи його в адресний рядок браузера:

 • 192.168.0.1;
 • 192.168.1.1.

Для цих двох адрес за промовчанням зазвичай використовується той самий логін, пароль «admin». Якщо дані не підходять, звертаються на офіційний сайт виробника, там містяться всі дані для входу.

Якщо дані з сайту не підходять, ще один варіант – наклейка на задній стороні роутера. Там вказують такі дані:

 • адресу мережі;
 • Ім'я користувача;
 • Шифр.

Вводять їх у рядку адреси у браузері на комп'ютері, планшеті чи телефоні, намагаючись увійти до інтернету.

Як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi до якого підключено

Як подивитися пароль від Wi-Fi на iPhone, враховуючи наявність різних моделей роутера.

 • Tp-link. Через головне меню входять до «Бездротового режиму». Клацають на рядок «Захист бездротового режиму». Знаходять шифр у пункті “Пароль PSK”.
 • D-Link. Після авторизації як адміністратора кликають на “Wi-Fi”. У розділі, що з'явився, натискають «Налаштування безпеки». Знаходять шифр у рядку ключа.
 • Asus. В основному меню вибирають розділ “Бездротова мережа”. Знаходять ключ у «Попередній ключ».
 • Keenetic. Переходять до опції «Домашня мережа», вибирають потрібний вхід, що підходить за назвою. Дивляться на вкладку “Пароль”.

Здійснюється простий доступ до будь-якого роутера, достатньо вибрати налаштування роутера, клацнувши на пару клавіш. Але якщо користувач подивиться наклейку, що міститься знизу пристрою, шукати в налаштуваннях не потрібно. Достатньо застосувати шифр, вказаний знизу.

Як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi до якого підключено

Як поділитися паролем Wi-Fi

Щоб передати пароль іншому користувачеві, виконують поетапні дії, здійснюючи послідовно різні кроки.

 1. Спочатку пристрій підключається до бездротової мережі. Ця дія повинна здійснюватися безперешкодно, оскільки раніше телефон, планшет або комп'ютер вже було підключено до інтернету через ці дані.
 2. Розташовують другий пристрій поруч із першим так, щоб вони були близькі один до одного.
 3. На другому апараті заходять до ярлика «Налаштування», де знаходять розділ «Wi-Fi». З'явиться кілька рядків підключення до бездротової мережі, з яких потрібно вибрати потрібний розділ.
 4. Після цього на першому пристрої з'явиться повідомлення, на якому буде розміщено запит на підключення другого пристрою. Потрібно погодитись із запитом, щоб поділитися мережею.

Після виконання дій другий телефон знаходитиме мережу автоматично, вона повинна зберігатися в пам'яті.

Як на Айфоні переглянути пароль від Wi-Fi до якого підключено

Рекомендації щодо безпеки

Щоб дотримуватися всіх правил безпеки, потрібно враховувати такі критерії:

 • блокування телефону різними методами, у тому числі Touch ID, що посилює безпеку, не дає стороннім користувачам заходити всередину системи з метою розпізнавання особистих даних;
 • якщо телефон все-таки потрапив до чужих людей, заходять через комп'ютер в iCloud, видаляючи особисту інформацію користувача (застосовують набір клавіш за послідовною схемою «Налаштування-iCloud-Зв'язування ключів-Параметри-Змінити код безпеки»).

Якщо використовувати цю схему, не потрібно використовувати джейлбрейк. Дані по паролю можна дізнатися або зашифрувати набагато легше, достатньо зайти до хмарного сховища iCloud.

Щоб не допустити попадання особистих даних в чужі руки, краще використовувати безпечний пароль, який зберігається в прямому доступі всередині мережі або на звороті коробки. Рекомендується застосовувати спеціальні програми, які можуть визначити найбільш безпечний шифр, що не шкодить системі, що швидко надає вхід.

Кожен користувач може швидко з'ясувати, як дізнатися пароль від вай-фаю на iPhone, використовуючи ряд послідовних дій. Для цього можна застосувати доступ через телефон, комп'ютер, роутер, інші програми. Не потрібно багато часу, достатньо декількох хвилин, тоді користувач отримає всі відомості.

nBook
Додати коментар