Як часто мені потрібно вимикати чи перезавантажувати мобільний телефон?

Як часто мені потрібно вимикати чи перезавантажувати мобільний телефон?

Сьогодні в нашому смартфоні зібрано безліч можливостей та функцій, тому багато користувачів не випускають його з рук. Відповідно з цієї причини більшість смартфонів залишається включеною протягом декількох днів, тижнів або місяців. Мобільний телефон бомбардує нас інформацією протягом дня, через що у багатьох випадках він не вимикається навіть уночі. Тому багато хто задається питанням: чи варто вимикати чи перезавантажувати свій мобільний телефон?

Чи потрібно час від часу перезавантажувати чи вимикати смартфон?

Немає потреби вимикати або перезавантажувати мобільний телефон час від часу. Тим не менш, ми можемо знайти деякі очевидні переваги від звички робити це періодично.

Мобільні операційні системи готові до безперервної роботи. Однак екран дуже часто автоматично вимикається, дозволяючи працювати з низьким споживанням енергії. Проте мобільний телефон потребує обов'язкового перезавантаження у певних випадках, наприклад, після інсталяції оновлення.

Як часто мені потрібно вимикати чи перезавантажувати мобільний телефон?

Чому рекомендується періодично перезавантажувати смартфон?

Фахівці рекомендують перезапускати наш мобільний телефон не менше одного разу на тиждень. Майте на увазі, що таким чином ми звільнимо багато тимчасової кеш-пам'яті та зможемо закрити запущені процеси, які можуть знижувати загальну продуктивність системи. Після перезавантаження смартфона ви одразу помітите підвищення продуктивності системи, особливо якщо він не перезапускався протягом тривалого часу.

Навіть якщо ми забуваємо перезавантажувати свій мобільний пристрій, майже всі смартфони на ринку дозволяють програмувати автоматичне включення та вимкнення. Таким чином, ми можемо змусити його вимикатися, коли ми лягаємо спати, і вмикатися вранці. Це гарантує нам оптимальну продуктивність щодня.

Також варто зазначити, що є люди, у яких часто розряджається акумулятор та мобільний телефон вимикається. Якщо ви один з цих людей, забудьте все сказане вище, тому що підсвідомо ви вже виконуєте рекомендоване перезавантаження.

nBook
Додати коментар