Як активувати темний режим на смартфонах Xiaomi та Redmi

Як активувати темний режим на смартфонах Xiaomi та Redmi

Темний режим довгий час був однією з найочікуваніших функцій серед користувачів Android, але зараз ви можете активувати її в будь-якому смартфоні Xiaomi або Redmi, у якого є одна з останніх версій прошивки.

Цей режим не тільки береже очі при недостатньому освітленні та заощаджує заряд батареї, якщо у вас є мобільний телефон з екраном AMOLED, але також забарвлює в чорний колір програми, які мають власний темний режим, наприклад Instagram або WhatsApp.

Користувачі давно просили цю функцію, і Google вирішив впровадити темний режим на пристрої з Android 10. На Android 9 тільки деякі отримали цю опцію. Щодо Xiaomi, то компанія пішла далі і вирішила додати темний режим на всі мобільні телефони, які мають MIUI 11, незалежно від вашої версії Android.

Активувати темний режим на мобільному телефоні Xiaomi або Redmi дуже просто. У цій статті ми розповімо про два прості способи, як це зробити.

Активувати темний режим із панелі повідомлень

Перший спосіб, за допомогою якого ви навчитеся активувати темний режим, є найбільш простим і зручним рішенням. Щоб увімкнути темний режим, потрібно розкрити шторку сповіщень зверху вниз, а потім у швидких налаштуваннях знайти піктограму темного режиму та активувати його.

Як активувати темний режим на смартфонах Xiaomi та Redmi

Можливо, ви переглянули ці швидкі налаштування і не змогли знайти потрібну функцію, оскільки вона може бути прихована. Але ви можете зробити її видимою та легко змінити порядок швидких налаштувань.

Коли у вас повністю відкриті швидкі налаштування шторки повідомлень, натисніть піктограму олівця або піктограму «Сортування» в залежності від моделі телефону. Відкриється список із кількома прихованими значками, перетягніть той, який бажаєте зробити видимим, вгору. І якщо ви хочете приховати значок зі швидких налаштувань, просто перетягніть його вниз.

Активувати темний режим із налаштувань

З іншого боку, ви також можете активувати темний режим MIUI з налаштувань смартфона. Це більш довгий метод, але він також дозволяє настроювати темний режим за розкладом. Наприклад, ви можете налаштувати, щоб темний режим завжди активувався о 21:00 та вимикався о 08:00.

Щоб отримати доступ до всіх цих налаштувань, вам просто потрібно перейти до «Налаштування» свого мобільного телефону Xiaomi або Redmi, і, опинившись там, перейти до розділу «Екран». Тут просто потрібно натиснути розділ «Темний режим», щоб перейти на новий екран, де ви можете налаштувати розклад темного режиму, а також активувати або деактивувати його вручну.

Як активувати темний режим на смартфонах Xiaomi та Redmi

Як бачите, активувати темний режим на мобільному телефоні Xiaomi або Redmi дуже просто, і хороша новина полягає в тому, що всі смартфони компанії з MIUI 11 мають цю опцію навіть якщо на них не встановлена операційна система Android 10.

nBook
Додати коментар