Xiaomi Redmi Note 11 проти Redmi Note 10: який смартфон вибрати

Xiaomi Redmi Note 11 проти Redmi Note 10: який смартфон вибрати

Xiaomi Redmi Note 11 нарешті був запущений у всьому світі, і разом з ним ми отримуємо новий мобільний телефон з відмінним співвідношенням ціни та якості. Отже, щоб побачити еволюцію і наскільки вона відрізняється від Redmi Note 10, ми порівняємо їх нижче, виділивши їх основні відмінності з погляду функцій та технічних характеристик.

Мінімальні зміни в дизайні та екранах з різною частотою оновлення

Xiaomi Redmi Note 11 проти Redmi Note 10: який смартфон вибрати

На перший погляд, Xiaomi Redmi Note 11 загалом дуже схожий на свого попередника Redmi Note 10, особливо якщо ми подивимося на їхні екрани, які мають схожі отвори для селфі-камери у верхній центральній частині та практично однакової товщини рамки.

Говорячи про екрани, Xiaomi Redmi Note 11 має панель із частотою оновлення 90 Гц, тоді як екран Redmi Note 10 працює на частоті 60 Гц. Дисплей Redmi Note 11 виконаний за технологією AMOLED, тоді як у його конкурента – Super AMOLED. Однак, обидва екрани мають роздільну здатність FullHD+ 2400×1080 пікселів та діагональ 6,43 дюйма.

Процесори Qualcomm

Xiaomi Redmi Note 11 проти Redmi Note 10: який смартфон вибрати

Xiaomi перейшла від Mediatek до Qualcomm і, таким чином, оснастила Xiaomi Redmi Note 11 та Redmi Note 10 два свої найпривабливіші пристрої середнього класу чіпсетами Snapdragon 680 та 678.

Перший з них, Snapdragon 680, є 6-нанометровим восьмиядерним процесором, що працює на максимальній тактовій частоті 2,4 ГГц, в той час як Snapdragon 678 Xiaomi Redmi Note 10, який також є восьмиядерним, працює на частоті 2,2 ГГц.

Крім цифр, продуктивність вища у нового телефону, хоч і не з великою різницею. Варто зазначити, що в обох смартфонах ми знаходимо однакову оперативну пам'ять 4 або 6 ГБ і внутрішню пам'ять для зберігання 64 або 128 ГБ, яка може бути розширена за допомогою SD-карти.

Дуже схожі системи із чотирма камерами, але з різними основними сенсорами

Xiaomi Redmi Note 11 проти Redmi Note 10: який смартфон вибрати

Тут немає істотних відмінностей, крім того, що Xiaomi Redmi Note 11 оснащений 50-мегапіксельним сенсором основної камери з діафрагмою f/1.8, а Redmi Note 10 – 48-мегапіксельним основним сенсором, який також має діафрагму f/1.8.

Обидва телефони мають систему з чотирма камерами, в якій решта сенсорів — це 8-мегапіксельний ширококутний сенсор з апертурою f/2.2 і два 2-мегапіксельні сенсори для макрозйомки та боки з діафрагмою f/2,4.

Фронтальна селфі-камера у обох пристроїв має роздільну здатність 13 мегапікселів, хоча у Xiaomi Redmi Note 11 вона має діафрагму f/2,4, а у Redmi Note 10 – f/2,5, так що в цьому відношенні перший варіант трохи кращий.

Акумулятори та інші функції

Xiaomi Redmi Note 11 проти Redmi Note 10: який смартфон вибрати

Що стосується інших характеристик, то Xiaomi Redmi Note 11 і Redmi Note 10 не мають відмінностей між собою, тим більше в частині підключення, оскільки обидва вони позбавлені 5G, хоча Redmi Note 11 має NFC.

З іншого боку, датчик відбитків пальців розташований там, тобто збоку. Вони також мають однакові акумулятори ємністю 5000 мАч із швидкою зарядкою 33 Вт та входом USB-C. Крім того, вони оснащені інфрачервоним портом, 3,5-мм роз'ємом для навушників, подвійними динаміками та захистом від бризок за стандартом IP53.

Висновок

У порівняному плані перевага Xiaomi Redmi Note 11 над своїм попередником очевидна. Тим не менш, покращення в новій моделі незначні, оскільки, якщо відкинути більш високу частоту оновлення, чіпсет процесора, який пропонує кращу продуктивність і сенсор основної камери, цей телефон пропонує практично те ж саме, що і Redmi Note 10. Однак Redmi Note 11 є переможцем у цьому порівнянні, хоча і Redmi Note 10, як і раніше, є хорошим варіантом для покупки в 2022 році.

nBook
Додати коментар