Що відключити на смартфоні Xiaomi, щоб зберегти заряд батареї

Що відключити на смартфоні Xiaomi, щоб зберегти заряд батареї

Витрати заряду акумулятора смартфона можна значно знизити, якщо вимкнути певні функції. Деякі функції споживають більше енергії, ніж інші, тому важливо знати, які деактивувати в першу чергу для економії заряду акумулятора.

Сьогодні ми розповімо вам, що деактивувати на вашому смартфоні Xiaomi, щоб зберегти заряд батареї. Дослідження, проведене самою компанією, показує, які функції споживають найбільше енергії. Деякі з них можуть вас здивувати, а інші ви вже відключаєте на своєму мобільному пристрої.

5 функцій, які споживають найбільше заряду в MIUI

Що відключити на смартфоні Xiaomi, щоб зберегти заряд батареї

Xiaomi провела дослідження, щоб повідомити користувачам, які функції чи служби операційної системи споживають найбільше заряду батареї. Таким чином можна отримати уявлення про те, які функції скорочують щоденну автономність смартфона, і які краще деактивувати, щоб продовжити термін служби акумулятора.

Це функції, які всі користувачі використовують у повсякденному житті, і це не дивно. Неважко передбачити, що деякі з цих опцій споживають багато заряду батареї. Однак тепер ви знатимете, які з них варто відключати, коли ви ними не користуєтеся.

  1. Служба місцезнаходження не деактивована: мінус 18% на добу
  2. Високопродуктивні ігри та програми: мінус 17% на добу
  3. Активовано режим Always On Display: мінус 15% на добу
  4. Завжди активовано максимальну яскравість: мінус 14% на добу
  5. Автоматичний запуск деяких програм: мінус 11% на добу

Це 5 функцій MIUI, які в повсякденному житті звичайного користувача споживають найбільше заряду акумулятора. Що найцікавіше, так це те, що служба позиціонування мобільного пристрою стоїть на першому місці і споживає цілих 18% на добу від загальної ємності батареї.

Також варто відзначити, що відключення розташування, відмова від використання Always On Display та використання автоматичної яскравості може щодня заощадити значний відсоток заряду акумулятора на вашому мобільному телефоні Xiaomi з MIUI.

Це не випадкові цифри, це дослідження, яке провела сама компанія Xiaomi, щоб з'ясувати, які системні служби та функції споживають найбільше енергії. Зроблено це для того, щоб оптимізувати дані функції у майбутніх версіях MIUI.

nBook
Додати коментар