Що таке телефони TCL (короткий огляд компанії та її смартфонів)

Що таке телефони TCL (короткий огляд компанії та її смартфонів)

Можливо, ви чули про технологічну компанію TCL, але, можливо, хотіли б знати про неї більше. Китайський технологічний гігант добре відомий своїми телевізорами, які продаються у країнах у всьому світі. Також компанія відома звуковими панелями, сумісними з телевізорами TCL та іншими моделями ТБ.

Проте TCL також виробляє смартфони, зокрема, середнього цінового сегмента та бюджетні моделі. Ймовірно, багато хто з вас бачив деякі моделі на сторінках інтернет-магазинів.

Протягом багатьох років TCL випускала телефони під власним ім'ям, а також під назвами Alcatel і BlackBerry. Тому можливо, що у вас вже був мобільний телефон компанії TCL.

У цій статті ми пропонуємо познайомитися з китайською технологічною компанією та смартфонами, які вона постачає на ринок.

Коротка історія TCL

TCL була заснована у 1981 році, але виробництво телефонів було запущено пізніше. У 2004 році компанія поєднала зусилля з французькою технологічною компанією Alcatel для виробництва смартфонів. Через рік TCL викупила Alcatel.

У 2016 році TCL набула прав на назву BlackBerry, що дозволило компанії випускати телефони під відомою торговою маркою. Компанія займалася цим чотири роки, до кінця 2020 року. Через кілька місяців права на BlackBerry придбав інший бренд, тому будь-які нові телефони BlackBerry, що з'явилися з тих пір, не мають нічого спільного з TCL.

Лише у 2019 році TCL почала використовувати власне ім'я на смартфонах із серією TCL 10.

Які телефони робить TCL?

Що таке телефони TCL (короткий огляд компанії та її смартфонів)

Основна лінійка телефонів TCL, яка, здається, найбільше оновлюється – це TCL 10, TCL 20 і так далі. Ці телефони випускаються в декількох версіях, таких як TCL 10 Pro або 10 5G, і часто мають приблизно середню ціну.

Іноді компанія випускає телефони Alcatel, які є бюджетними пристроями. У телефонах є числові індикатори, при цьому більші числа означають більш високий рівень, а також рік у назві, тому ви можете бачити, наскільки вони є новими.

Інформація про доступність телефонів TCL

Як правило, телефони TCl не слідували чіткій схемі випуску, хоча ми часто бачили нові моделі, що демонструються на технічних виставках, таких як IFA у серпні та CES у січні.

Компанія продає більшу частину своїх телефонів у США, а деякі моделі в Австралії та Великій Британії. Також смартфони TCL можна придбати в Росії та на популярній торговій інтернет-майданчику AliExpress.

Інші технології, які продає TCL

Крім смартфонів, телевізорів та звукових панелей TCL також продає кілька планшетів. Наприклад, TCL 10 Tab Max та Alcatel Joy Tab – це недорогі планшети на Android, які конкурують з лінійкою Amazon Fire Tab. Бренд також підтвердив, що у розробці є кольорова електронна книга.

Асортимент продукції компанії також включає бездротові та дротові навушники, годинники, кондиціонери тощо.

nBook
Додати коментар