Що таке технологія aptX HD та які смартфони її підтримують?

Що таке технологія aptX HD та які смартфони її підтримують?

В даний час мобільні телефони здатні виділитись у будь-якому своєму розділі. Ми знаходимо екрани з панелями AMOLED з роздільною здатністю до 2K, процесори, здатні запускати ігри з високими вимогами до графіки, і дивовижні камери. У звуковому розділі, який може бути дуже важливим для багатьох користувачів, ми знаходимо нову технологію aptX HD.

Ця нова технологія стала ексклюзивною для деяких смартфонів, які претендують на те, щоб виділятись у звуковому розділі. Поряд із більш потужними та подвійними динаміками була додана технологія aptX HD, адаптована під певні смартфони. Завдяки цій технології ми можемо покращити звук, особливо якщо ми любимо насолоджуватися дзвінками та музикою за допомогою аксесуарів Bluetooth, оскільки вона відповідає за покращення якості звуку під час бездротової передачі.

Що таке технологія aptX HD і для чого вона потрібна?

Можливо, ви чули про технологію aptX, яка існує з 1980-х років і зараз належить Qualcomm, найпопулярнішому у світі виробнику процесорів для Android. Ця технологія дозволяє передавати музику з якістю, аналогічною до формату CD 16 біт/44 кГц. Основна проблема полягає в тому, що в стислому стані формат не може бути оцінений як те саме якість. Це стиснення зроблено для зменшення затримки під час потокової передачі через бездротову мережу через Bluetooth динаміки або навушники.

Що таке технологія aptX HD та які смартфони її підтримують?

Щоб досягти вищої якості звуку в цих ситуаціях, в 2016 народився стандарт aptX HD. Даний стандарт дозволяє стискати, а потім розпаковувати звук у міру його передачі від передаючого пристрою до приймального бездротового пристрою. Тим самим aptX HD забезпечує трансляцію без втрати якості та покращує звук. Ця нова технологія високої чіткості підтримує 24 біти/48 кГц. Але ця технологія не тільки забезпечує високу якість звуку, а також покращує прийом сигналу та знижує шум.

На які смартфони можна знайти підтримку aptX HD?

З часом все більше смартфонів підтримують технологію aptX HD. Якщо ми подивимося на офіційну сторінку aptX, то виявимо, що існує більше сотні смартфонів, які використовують цю технологію. Наприклад, такі моделі, як Huawei P30, Xiaomi Mi Note 10 Lite, Sony Xperia 1 або OnePlus 8T, підтримують технологію aptX HD.

Що таке технологія aptX HD та які смартфони її підтримують?

Якщо ви хочете дізнатися, чи є у вашого мобільного телефону ця технологія, потрібно активувати параметри розробника і в налаштуваннях знайти розділ «Аудіокодек для передачі через Bluetooth». Потім у цьому розділі можна активувати aptX HD, якщо ваш смартфон підтримує цю технологію.

nBook
Додати коментар