Що робити, якщо телефон Android не заряджається

Що робити, якщо телефон Android не заряджається

Ви останнім часом помічаєте проблеми із зарядкою свого телефону Android? Це поширена проблема, з якою стикаються багато користувачів Android. На щастя, є кілька способів з'ясувати причину, з якої телефон Android не заряджається, а також виправити цю проблему.

Перезавантажте телефон

Якщо ви надійно підключили свій телефон Android до зарядного пристрою, але він, як і раніше, не заряджається, перше, що ви повинні спробувати – це перезавантажити телефон. Деякі програми, що працюють у фоновому режимі, можуть впливати на батарею. Перезавантаження закриє ці служби та дозволить телефону розпочати все заново.

Переведіть телефон у безпечний режим

Якщо ви намагалися перезавантажити телефон, але ваш пристрій Android, як і раніше, не заряджається, спробуйте перевести телефон у безпечний режим. Це дозволяє визначити, чи є будь-які сторонні програми на телефоні причиною проблеми, оскільки в безпечному режимі на вашому телефоні може працювати тільки програмне забезпечення, з яким він постачається.

Якщо ваш телефон заряджається в безпечному режимі, ви можете припустити, що одна із сторонніх програм на вашому пристрої викликає проблеми із заряджанням. Видаліть деякі з нещодавно завантажених програм і перегляньте, чи вирішить це проблему.

Спробуйте інший зарядний кабель

Зарядний кабель сильно перекручується, і з ним не завжди звертаються обережно. Якщо він не підключається до пристрою з легкістю, це може означати пошкодження кабелю. На щастя, є велика ймовірність, що у вас є кілька зарядних кабелів, тому спробуйте переключити інший, щоб дізнатися, чи не проблема.

Проблеми з USB-портом

Постійне підключення та відключення кабелю могло пошкодити деякі металеві поверхні всередині USB-порту. У цьому випадку хороший контакт не буде встановлений, і ваш телефон, очевидно, не заряджатиметься або повільно заряджатиметься. З подібною проблемою вам краще звернутися до сервісного центру для заміни роз'єму USB.

Не працює зарядний адаптер

Постійне підключення зарядного пристрою до розетки може призвести до пошкодження адаптера. Щоб перевірити, чи проблема в ньому, спробуйте підключити інший адаптер. Спробуйте також підключити смартфон до комп'ютера або портативного акумулятора. Якщо він заряджається, то вам, мабуть, варто придбати новий зарядний адаптер.

Очистіть порт USB

Ви, ймовірно, будете здивовані, скільки пилу та інших частинок може потрапити у ваш телефон. Ось чому вам слід регулярно чистити зарядний роз'єм вашого мобільного телефону. Найкраще використовувати балончик зі стисненим повітрям. Якщо його немає, спробуйте подуть у USB-порт, щоб видалити сміття.

Встановіть програму Ampere

Щоб переконатися, що телефон Android заряджається, встановіть програму Ampere. Його можна безкоштовно скачати в магазині Google Play і отримати різноманітну інформацію про стан та продуктивність акумулятора. За допомогою програми ви можете бачити такі параметри, як струм, температура, напруга і т.д.

Перевірте наявність вологи

Одна з причин, через які ваш телефон Android не заряджається, може полягати в тому, що він намок. Можливо, у ваш телефон випадково потрапила вода. Деякі моделі смартфонів, наприклад Samsung Galaxy, можуть виявляти воду або вологість та відображати піктограму у вигляді краплі на екрані над портом зарядки. Якщо ви помітили це на своєму Galaxy, тоді вам краще вимкнути телефон і залишити його на кілька годин.

Віднесіть пристрій до сервісного центру

Якщо жоден з цих методів не допоміг, вам слід подумати, щоб віднести пристрій до сервісного центру. Якщо ваш телефон все ще знаходиться на гарантії, ви можете віднести його до авторизованого сервісного центру, де його відремонтують без додаткових витрат. Майте на увазі, що використання неавторизованої ремонтної майстерні для вирішення вашої проблеми може призвести до анулювання гарантії на ваш пристрій.

nBook
Додати коментар