Подвійні шпалери на телефон на блокування та шпалери на головний екран

Мобільний гаджет став незамінним супутником життя, хто б не знаходився. Сучасні смартфони (а таких більшість у порівнянні зі звичайними кнопковими телефонами) здатні виконувати низку функцій персонального комп'ютера. До того ж багато власників проводять з гаджетами більшу частину часу, купують чохли та захисні стекла, щоб підкреслити яскравість, стильність та елегантність телефону. Разом з підбором аксесуарів, бажаний образ можна створити шляхом встановлення на екрани барвистих зображень відповідно до особистих уподобань. Один із варіантів перетворення – це звернути увагу на подвійні шпалери на телефон на блокування та головний екран. Такий підхід таїть у собі свої особливості та можна обіграти різні сюжетні повороти.

Подвійні шпалери на телефон на блокування та шпалери на головний екран

Що є подвійні шпалери для телефону

Подвійні шпалери – це дві окремі картинки, які доповнюють один одного у візуальному сприйнятті. Одна продовжує думку іншої, що породжує певну послідовність, не втрачаючи смислового навантаження.

Одна ставиться на екран блокування, інша на основний робочий стіл. Тобто коли користувач ставить телефон на блокування, демонструється одне зображення. Варто розблокувати екран, як з'являється інше зображення, яке продовжує задану цільну сюжетну лінію у візуальному плані.

Підходящий приклад – на першому зображенні гепард (або будь-який інший хижий звір) готується до стрибка. На другому малюнку тварина вже в стрибку або зловила дичину, залежно від задуму.

Через війну формується цілісна візуальна фабула конкретних процесів. Це можуть бути не тільки тварини або рослини, але й різні предмети, що змінюють дислокацію. Разом з цим зазвичай змінюється і колір фону для посилення ефекту.

Існує ще родинний вигляд шпалер, які називаються парними. На перший погляд здається, що це те саме, проте насправді ці види різні.

По суті, парні шпалери – це одна загальна картинка, розділена на дві частини. Тобто сюжетна лінія теж є, але реалізована по-іншому. Одна частина ставиться на робочий стіл однієї людини, а інша телефон другого. Загальна цілісна візуалізація створюється, коли обидва включені смартфони розташовуються поруч.

Такий варіант обирають люди, які перебувають у стосунках. Але ніхто не забороняє експериментувати та встановити на кожен із екранів парні картинки різної спрямованості.

Подвійні шпалери на телефон на блокування та шпалери на головний екран

Встановлення шпалер на головний екран та блокування смартфона

Функціональні можливості будь-якого сучасного мобільного гаджета дозволяють без проблем встановити подвійні шпалери на телефон на головний екран та блокування. Будь-яких особливих знань або хитромудрих маніпуляцій не потрібно.

Власникам потрібно завантажити на телефон два зображення, об'єднані загальним сюжетом. Потім вони будуть доступні для перегляду в галереї.

Покрокова інструкція

Оскільки моделей чимало і на руках користувачів ще збереглися старі пристрої, назви пунктів у процесі установки можуть бути різні. Однак суті це не змінює. Сам алгоритм:

 1. Для початку запустіть налаштування смартфона. Найчастіше це символ шестерні.
 2. Серед списку вибрати Шпалери.
 3. Далі тапнути за пунктом “Галерея”.
 4. Коли з'явиться список зображень, вибрати потрібний варіант, після чого тапнути на нього.
 5. Натиснути “Готово” (у верхній частині).
 6. Тепер потрібно вибрати “Екран блокування”.
 7. Вибрати ліву частину загальної композиції або відцентрувати картинку, якщо вона цілісна.
 8. Вибрати “Встановити на екран блокування” (кнопка знизу).

У версії ОС Android 9 потрібно зробити менше маніпуляцій, а сам пункт “Шпалери” захований у розділі “Екран” налаштувань.

Половина справи вже зроблена, для продовження варто повернутися до розділу «Шпалери» та операції виконуються у такому самому порядку:

 1. Знову повернутися до пункту «Шпалери», де знайти та вибрати «Галерея».
 2. З запропонованого списку знайти зображення, яке буде завершувати композицію (права частина).
 3. Також натиснути “Готово”.
 4. Тепер вибрати “Головний екран”.
 5. Далі необхідна права частина загальної послідовності.
 6. Тапнути “Встановити на головний екран”.

Подвійні шпалери на телефон на блокування та шпалери на головний екран

Після чого відразу відкривається галерея, де знайти потрібні зображення. До того ж після вибору картинки у верхньому правому куті з'явиться «Встановити як шпалери», а після натискання також буде три варіанти на вибір, але з іншими назвами:

 • “Головний екран”.
 • “Заблокований екран”.
 • “Обидва екрани”.

До того ж у налаштування шпалер можна потрапити і коротким шляхом – затиснути на будь-якій ділянці робочого столу (без значків), після чого зі списку, що з'явився, вибрати «Шпалери». Далі йдуть уже знайомі кроки. Коли процедура буде завершена, телефон знаходить оригінальне та стильне перетворення.

Подвійні шпалери на телефон на блокування та шпалери на головний екран

Відповідні приклади подвійних шпалер

У мережі можна знайти безліч різновидів подвійних шпалер екрана блокування та робочого екрану на будь-якій тематиці. Не тільки закохані знайдуть для себе відповідні варіації, любителі персонажів фільмів, ігор, музичних творів (і таке інше) теж будуть раді численним варіантам.

Взяти, наприклад, кролика в капелюсі – на заблокованому екрані видно лише його вушка. Але варто розблокувати телефон, як звірятко постане в стрибку.

Для любителів автомобілів – на одному зображенні представлена машина (можна вибрати дорогий бренд або просто силует). При цьому воно темних тонів і, можливо, не все можна розглянути. Інша картинка показує авто у всій красі та з увімкненими фарами.

Є машини, у яких колеса охоплені полум'ям або довкола повно іскор. Інші спорткари розтинають по пересіченій місцевості, трасах або представлені передом та кормою. Також легко знайти автомобілі, що стоять на дорожньому покритті або на тлі диму, туману, лісових масивів, неба тощо.

Багато користувачів люблять котиків і відео про них набирає десятки, якщо не сотні переглядів на тому ж відеохостингу YouTube.

У тематиці подвійних шпалер чотириногі також представлені – на одному зображенні очі закриті, на другому вже відкриті.

Інших цікавих варіацій теж немало:

 • Живий кухоль у спокої і виявляє емоції, коли наливають окріп.
 • Стара вантажівка, яка стоїть у полі, а потім її викрадають інопланетяни на тарілці, що літає.
 • Усміхнений смайлик, який потім перетворюється на смішну пику.
 • Картинка вулкана, який потім викидає надра.
 • Варіація затемнення – одне небесне тіло закриває собою інше.
 • Заставка Windows XP.
 • Левітуючі гральні карти над рукою, що потім горять вогнем.
 • Різні “неонові” написи – на заблокованому екрані вони у відключеному стані, а потім включаються (горять) якимось кольором.
 • Кульбаба — спочатку в зібраному (може бути смайлик), потім у розпушеному стані.

І це лише мала частина з усього асортименту. Налічуються різні тематики від цілком серйозних і часом похмурих, що доводять навіть до жаху, закінчуючи гумором, який теж буває різним.

Подвійні шпалери на телефон на блокування та шпалери на головний екран

Корисна програма для смартфонів на базі ОС Android

Для встановлення подвійних шпалер передбачено кілька мобільних програм. Одне з них — це «подвійні» шпалери, яке доступне для завантаження в офіційному магазині Google Play.

Програма містить багатий вибір варіацій подвійних шпалер на будь-який смак та колір. Кожен користувач зможе вибрати саме те, що відповідає його особистим уподобанням та вигідно виділити власний мобільний гаджет серед інших пристроїв.

Робота з додатком не викликає труднощів – з ним зможе впоратися навіть будь-який новачок, який нічого не розуміє в смартфонах.

До того ж, сучасні дорогі гаджети влаштовані складно. Легкий посібник з використання програми:

 1. Насамперед потрібно відвідати офіційний магазин, де в рядку пошуку запровадити «шпалери подвійні».
 2. Встановити програму, а потім запустити.
 3. Після запуску з'явиться список різних варіантів, з яких залишається вибрати, що більше до вподоби. Досить переглянути вниз сторінку і зробити вибір (малюнок чимало).
 4. Після «тапу» по композиції, відкриється вікно, яке можна перегортати щодо горизонталі для оцінки та прийняття остаточного рішення. Зазвичай, вікно з'являється на весь дисплей смартфона. Якщо варіант влаштовує, ще раз тапнути.
 5. Далі з'явиться форма завантаження зображення, де потрібно натиснути на значок кухоль зі стрілкою, щоб почати скачування картинки на смартфон. Після чого шпалери будуть відразу встановлені – нічого додаткового робити не потрібно.

Подвійні шпалери на телефон на блокування та шпалери на головний екран

Суть «комерції» такого докладання в тому, що час від часу при виборі зацікавленого варіанту включиться рекламний ролик, після перегляду якого можна переходити до оцінки картинки. Тривалість відео може змінюватись у різних межах, але зазвичай не більше 30 секунд.

Найчастіше трапляється реклама, яку можна закрити через 5 секунд, що прийнятно у пошуках відповідної композиції. Хоча багато хто був би раді взагалі обійтися без реклам, але за таким сценарієм працює практично будь-який безкоштовний додаток.

Програма “Шпалери подвійні” надається користувачам на безкоштовній основі, і нічого платити не доведеться. Проте іноді виникає реклама.

Традиційний пошук через пошукові системи Яндекс та Google

Щоб знайти відповідну композицію, достатньо задати в будь-якому пошуковику «Подвійні шпалери для телефону». Відкриється список сайтів, де пропонуються різні теми.

Найпопулярніші сервіси – це Яндекс та Google. Відкривши сайт, після чого просто поставити тему і далі перейти на вкладку картинки. Тепер можна вибирати варіант з великої кількості пропонованих зображень. Головне, щоб роздільна здатність повною мірою відповідала показникам екрана мобільного гаджета. Тобто висота картинки має співпадати зі значенням довжини самого дисплея (більше можна, менше – неприпустимо).

Більшість сучасних смартфонів обладнані екранами формату Full HD, а це 1920×1080 пікселів або точок.

При висоті зображення менше 1920 pixel втрачається якість. Картинка розтягнеться, що виглядатиме не зовсім добре. І чим більше виявиться різниця в показниках, тим гірша якість.

Оптимально для дисплея Full HD вибирати параметри від 3000×2000 пікселів (мінімум), а такі «габарити» впишуться без особливих втрат. У той же час зображення виявиться обрізаним з боків, а тому заздалегідь прикинути, як виглядатиме.

Подвійні шпалери на телефон на блокування та шпалери на головний екран

Перелік ресурсів для завантаження подвійних шпалер

Слід зазначити, що всесвітня павутина наповнена різними ресурсами, частина з яких створена несумлінними особами з метою особистої наживи.

Якщо зловмисники отримають важливі дані власника смартфона, вони можуть розорити його, оскільки багато встановлені банківські програми. Вірус без проблем може отримати конфіденційні дані (включаючи паролі), а тому вкрай не рекомендується завантажувати та встановлювати софт із сумнівних джерел.

На щастя, багатьом сайтам можна довіряти без побоювань. Тут знайдуться відповідні варіанти:

 • https://wallpaperaccess.com/double-screen – ресурс, який користується популярністю і відповідно цінує нею. Тут є як парні, так і подвійні шпалери. Використовувати бажано не кожен браузер – підходить лише Google Chrome або Яндекс.Браузер, оскільки з Mozilla Firefox сайт працює дуже погано. Сайт англійською мовою, але Google може перекладати сторінки російською мовою для зручності.
 • http://ua.c.mi.com/ru/thread-1967919-1-0.html?mobile=no — Ресурс пов'язаний з екосистемою Xiaomi, де знайдуться відповідні шпалери для телефону.
 • https://vk.com/dvoinie_oboi – це паблік відомої соціальної мережі “Вконтакте”, де розміщуються останні новинки. Шпалери можна завантажити на комп'ютер або телефон.
 • https://t.me/dvoinieoboi – канал у не менш відомому месенджері Телеграм, куди регулярно додаються нові подвійні шпалери.

Головне уникати сумнівних сайтів, де зазвичай можна нарватися на шкідливе програмне забезпечення.

Добре, якщо в операційній системі встановлений якісний антивірус, здатний блокувати явно сумнівні ресурси.

Подвійні шпалери на телефон на блокування та шпалери на головний екран

Звідки краще не завантажувати зображення

У мережі повно «спеціалізованих» програм, які допомагають легко та швидко встановити подвійні, парні та будь-які інші шпалери на свій телефон. Встановлення таких додатків є доцільним у забезпеченні максимальної зручності. На жаль, як показує статистика, саме під такий софт маскуються програми зі шкідливим виконуючим кодом на борту.

Якщо при першому запуску програма запитує доступ практично до всіх конфіденційних даних, краще вийти та видалити його. Найчастіше так діють трояни. У кращому разі в повідомленнях буде відображатися реклама або щось набагато серйозніше.

На щастя, компанія Google веде боротьбу з подібним софтом і невипадково згаданий офіційний магазин Google Play проводить перевірку всіх додатків, щоб виключити програми з вірусами, що йде тільки в плюс йому.

nBook
Додати коментар