Перенесення телефонної книги з iPhone на iPhone

Бувають ситуації, коли власники смартфонів iPhone стикаються із необхідністю перекинути контакти з одного мобільного пристрою на інший. Найчастіше це трапляється, коли люди придбали новий iPhone і їм потрібно скинути дані зі старого. Однак перш ніж це робити, необхідно розібратися з тим, як перенести контакти з айфона на айфон і що для цього треба зробити.

Перенесення телефонної книги з iPhone на iPhone

Використання резервних копій

Існує чимало різних способів, за допомогою яких можна переносити контакти та іншу інформацію з одного айфона на інший.

Найчастіше для цього використовують резервні копії. Справа в тому, що за їх допомогою досить легко перекинути дані на новий пристрій. Люди, які мають намір скористатися даним способом, повинні ознайомитися з його основними особливостями.

Розробники смартфонів iPhone подбали, щоб користувачі змогли зберегти важливу інформацію. У тому числі контакти з телефонної книги. Щоб зберегти їх, можна скористатись спеціальним додатком iTunes. Для створення резервної копії необхідно:

 • Підключити смартфон до персонального комп'ютера на ОС Віндовс або Mac.
 • Відкрити iTunes, якщо він не запустився автоматично.
 • Натиснути на значок iPhone. Він з'явиться у верхньому куті відразу після підключення телефону до комп'ютера.
 • У iTunes натисніть кнопку для резервного копіювання даних.

Після завершення процедури файл із скопійованою інформацією буде збережено на ПК. Тепер його потрібно просто імпортувати на мобільний телефон, щоби перенести контакти.

Цей спосіб перенесення є універсальним. Він підійде як нових моделей, так старих.

Перенесення телефонної книги з iPhone на iPhone

Додавання одного контакту

Вищеописаний спосіб допомагає переносити на новий пристрій усі збережені контакти. Проте трапляються ситуації, коли потрібно перекинути лише один номер телефону.

У цьому випадку не потрібно використовувати додаткові програми, щоб скопіювати інформацію. Якщо потрібно надіслати один мобільний номер, його можна додати до телефонної книги вручну. Робиться це так:

 1. Відкрити стандартну програму «Контакти», встановлену за замовчуванням.
 2. Натиснути на піктограму у вигляді плюсика. Він розташований у правому кутку зверху.
 3. Введіть ім'я. Для цього потрібно заповнити текстове поле «Name». За потреби можна вписати ще й прізвище людини.
 4. Натиснути кнопку «Додати телефон». У рядку для введення цифр треба вписати мобільний номер.
 5. Тапнути по кнопці «Готово». Вона знаходиться у верхній частині екрана.

При додаванні номера людини, яка проживає за кордоном, треба обов'язково вводити код країни, де вона живе.

Перенесення телефонної книги з iPhone на iPhone

Як перевести контакти до iCloud

Не секрет, що є чимало різних способів, які дають змогу імпортувати дані з телефонної книги. Власники Айфонов можуть використовувати для цієї програми, розроблені компанією Apple спеціально для своїх фірмових гаджетів.

Досить часто перенесення контактів з iPhone на iPhone здійснюється за допомогою iCloud. Це багатофункціональна програма, яка дозволяє синхронізувати пристрої один з одним і перекидати з них інформацію.

Переслати номери телефонів за допомогою цієї програми досить просто. Робиться це так:

 1. Запустіть iCloud. Щоб відкрити його, треба тапнути на іконку, розташовану на головному екрані.
 2. Авторизуватися в iCloud. Щоб увійти до свого облікового запису, потрібно ввести електронну адресу та пароль від облікового запису.
 3. Перейти до налаштувань. Для цього треба натиснути на іконку у вигляді шестерні, що знаходиться на головному екрані.
 4. У вікні зміни параметрів знайти опцію iCloud і увійти в неї.
 5. У вікні активувати повзунок біля рядка «Contacts».

Після цього контакти будуть синхронізовані з обліковим записом з iCloud.

Використання AirDrop

Функціональні можливості сучасних мобільних телефонів від Apple постійно розширюються. Нещодавно в них з'явилася нова функція AirDrop. З її допомогою користувачі можуть використовувати бездротову мережу передачі різних даних. Тому деякі користувачі використовують її, щоб перенести контакти з iPhone на iPhone.

Перенесення телефонної книги з iPhone на iPhone

Варто зазначити, що ця функція має один значний мінус, з яким потрібно ознайомитися заздалегідь. Справа в тому, що вона дозволяє надіслати лише один контакт за один раз. Через таку особливість даний спосіб точно не підійде для передачі великого обсягу даних.

Однак, якщо потрібно надіслати лише кілька номерів, можна сміливо використовувати AirDrop.

Щоб надіслати дані з телефонної книги за допомогою AirDrop, необхідно:

 1. Перейти до «Центру управління». Для цього доведеться провести пальцем на дисплеї від нижньої частини вгору.
 2. Активувати AirDrop. Щоб функція запрацювала, потрібно натиснути на значок. Після цього він забарвиться у синій колір.
 3. У старому смартфоні відкрити телефонну книгу та знайти номер, який потрібно перемістити.
 4. Натиснути на напис «Поділитися». У віконці треба вибрати AirDrop і вказати пристрій, на який буде відправлений номер.

Якщо під час передачі даних зв'язок між смартфонами буде розірвано, доведеться вимкнути та ввімкнути AirDrop.

Як передати по блютуз

Багато людей не хочуть використовувати сторонні програми, щоб скопіювати номери телефонів на новий iPhone. Якщо хочеться перемістити контакти за допомогою стандартних функцій, можна скористатися технологією блютуз, яку підтримують всі сучасні телефони.

Перенесення телефонної книги з iPhone на iPhone

Щоб перемістити контакти, використовуючи цю функцію, потрібно активувати її на телефонах. Робиться це у параметрах пристрою. Також кнопку для активації блютузу можна знайти на панелі, розташованій у верхній частині екрана.

Коли функція буде активована, необхідно перейти до розділу «Контакти» та зробити їх резервну копію. Вони повинні зберігатися на пристрої як окремий файл. Саме його і потрібно відправити на iPhone за допомогою блютуз.

Програми для перенесення

Багатьох цікавить, як перекинути контакти з айфона на айфон за допомогою персонального комп'ютера. У цьому випадку доведеться встановлювати спеціальний софт, за допомогою якого можна буде надіслати дані з одного телефону на другий.

Є кілька сторонніх програм, які найчастіше використовують для того, щоб перемістити номери телефонів на iPhone:

 • iCareFone. Це спеціальний додаток для ПК, який має такі ж функціональні можливості, що і iTunes. За допомогою цього софту можна без проблем скидати файли з пристроїв, а також синхронізувати дані між смартфонами. Серед переваг iCareFone можна виділити те, що він сумісний з macOS і Віндовсом.
 • AnyTrans. Якщо потрібна проста програма для відправки файлів на iPhone, можна використовувати для цього AnyTrans. Функціональні можливості цього софту дозволяють пересилати інформацію і робити резервні копії файлів, що зберігаються на смартфоні.
 • iTunes. Цей софт розроблений спеціально для керування файлами на iPhone. Програма сумісна з новими та старими моделями смартфонів.

Є й інші комп'ютерні програми переносу даних. Наприклад, для цього можна використовувати iExplore або Dr.Fone.

Перенесення телефонної книги з iPhone на iPhone

Мобільні програми для надсилання контактів

Для перенесення номерів із телефонної книги не обов'язково використовувати програмний забезпечення для ПК. Є чимало мобільних програм, за допомогою яких це теж вдасться зробити. Серед них можна виділити таке:

 • Copy My Data. Це досить популярна програма, яку часто користуються при експортуванні контактів. Серед її особливостей можна виділити те, що вона без проблем працює і на мобільних телефонах з ОС Андроїд.
 • Contaker. Ця утиліта розроблялася спеціально для Айфон. Її головне призначення – імпорт та експорт номерів телефонів. З її допомогою вдасться перенести всі контакти за один раз.
 • Перейти до iOS. Це універсальна програма, що дозволяє переносити абсолютно будь-який контент. Тому вона підійде для надсилання контактів, фото, відео та інших медіафайлів.

Власники Айфонов періодично стикаються з необхідністю перенесення контактів. Однак, перш ніж зайнятися цим, треба ознайомитися з покроковими інструкціями, які допоможуть зробити все правильно.

nBook
Додати коментар