Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Нещодавно вийшов смартфон середнього класу від компанії Xiaomi – це Redmi Note 10, який продається за прийнятною ціною та поставляється з непоганими характеристиками для цього цінового діапазону. Redmi Note 10 містить новітнє програмне забезпечення MIUI 12 на базі Android 11 і має кілька функцій, які можуть виявитися дуже корисними. У цій статті ми зібрали найкращі поради, хитрощі та приховані функції, які ви можете застосувати на Redmi Note 10.

Робіть скріншоти трьома пальцями

Щоб робити скріншоти, потрібно використати три пальці. Так, все, що вам потрібно зробити, це провести пальцями по екрану зверху вниз, і знімок екрана буде збережено в найкоротший термін. Якщо ви думаєте, що найпростіший спосіб робити знімки екрана – це використовувати кнопку живлення та кнопку зменшення гучності, то цей жест з трьома пальцями може бути найпростішим варіантом, доступним прямо зараз для Redmi Note 10.

Ця функція увімкнена за замовчуванням, проте ви можете вимкнути або знову ввімкнути її в налаштуваннях телефону.

 • Зайдіть у «Установки» > «Налаштування» > «Функції кнопок» > «Знімок екрана».
 • Активуйте функцію “Жест вниз трьома пальцями”.

Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Увімкнути меню програм

Більшість нових та останніх інтерфейсів MIUI за замовчуванням не мають меню програм. Однак MIUI на Redmi Note 10 дозволяє настроювати інтерфейс, поміщаючи всі програми та ігри в одне місце. Ті користувачі, які мають звичку використовувати смартфони з меню додатків, можуть увімкнути його за допомогою цього простого способу.

Щоб увімкнути меню програм на Redmi Note 10, виконайте наведені нижче дії.

 • Зайдіть до «Налаштування» > «Робочий стіл» > «Робочий стіл».
 • Виберіть «Меню програм» та натисніть кнопку «Назад», щоб зберегти зміни.

Тепер поверніться на головний екран і відкрийте панель програм, провівши по екрану знизу вгору.

Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Використовуйте темний режим

Redmi Note 10 пропонує екран AMOLED та відомий темний режим, який дозволяє заощаджувати заряд батареї за допомогою екрана AMOLED, а також допомагає запобігти напруженню очей за допомогою темнішого інтерфейсу при використанні телефону в нічний час. Використання темного режиму змінює загальну тему Вашого пристрою на темні кольори.

В наші дні темний режим широко використовується, і більшість смартфонів тепер пропонують цей режим. Це одна з найкорисніших функцій, яку ви знайдете у Redmi Note 10.

Щоб увімкнути темний режим на Redmi Note 10, виконайте наведені нижче дії.

 • Зайдіть у «Установки» > «Екран».
 • Активуйте функцію “Темний режим”.

Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Клонування додатків

Запуск двох однакових програм на одному смартфоні можливий і може бути корисним, якщо ви хочете використовувати різні облікові записи на одному телефоні. Наприклад, запуск двох програм WhatsApp можливий на Redmi Note 10, для цього потрібно створити клон WhatsApp за допомогою вбудованої функції, і це одна з найкращих хитрощів Redmi Note 10.

Щоб створити подвійні програми, перейдіть до «Параметри» > «Програми» > «Клонування програм» та виберіть програми, які потрібно клонувати.

Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Блокуйте програми за допомогою відбитка пальців

Більшість користувачів використовують сканер відбитків пальців для розблокування телефону, але його також можна використовувати для блокування програм. Ви можете заблокувати окремі програми на Redmi Note 10, щоб підвищити безпеку телефону. Якщо хтось спробує отримати доступ до будь-якої програми на вашому смартфоні, з'явиться автентифікація за відбитком пальця, щоб розблокувати програму.

Для початку вам необхідно налаштувати сканер відбитків пальців, якщо ви ще цього не зробили, а потім ви можете перейти до блокування програм за допомогою відбитків пальців.

 • Перейдіть до програми «Безпека» та виберіть «Захист програм».
 • Виберіть програми, які потрібно заблокувати за допомогою сканера відбитків пальців. Тепер просто прикладіть палець до сканера відбитків пальців, щоб розблокувати заблоковану програму.

Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Перевірте швидкість Інтернету в реальному часі

Для тих, хто хоче знати фактичну швидкість Інтернету під час завантаження файлів або потокової передачі відео, Redmi Note 10 показує швидкість Інтернету в режимі реального часу у рядку стану для Wi-Fi, а також для мобільного інтернету.

 • Зайдіть у «Установки» > «Сповіщення та Центр керування» > «Рядок стану».
 • Активуйте функцію “Швидкість мережі”.

Перевірте рядок стану та зверніть увагу на індикатор швидкості мережі в реальному часі.

Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Відсоток заряду батареї у рядку стану

Як ми знаємо, багато смартфонів Android не відображають відсоток заряду батареї в панелі повідомлень. Ви побачите тільки значок батареї в рядку стану, і це не дає вам уявлення про фактичний залишок заряду батареї.

Redmi Note 10 пропонує функцію, яка додає відсоток поруч із піктограмою батареї. Ця функція дозволить вам дізнатися відсоток заряду акумулятора прямо в рядку стану.

 • Просто зайдіть у «Налаштування» > «Сповіщення та Центр керування» > «Рядок стану» та увімкніть відсотковий індикатор батареї.

Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Налаштуйте Центр керування

Якщо ви не знаєте, Redmi Note 10 має інтерфейс MIUI, який можна налаштувати відповідно до ваших потреб. У новому MIUI 12 є безліч налаштувань, і одна витончена функція, яку ви можете використовувати, – це зміна піктограм панелі повідомлень. У центрі керування (панель сповіщень) зберігаються всі важливі значки, які використовуються у повсякденному житті.

Центр керування пропонує вам швидкий доступ до функцій, таких як WiFi, Bluetooth, Скріншот, Темний режим і т. д. Якщо ви хочете видалити або додати піктограми швидкого доступу до Центру керування, ось що ви можете зробити.

Проведіть пальцем зверху вниз праворуч екрана, щоб відкрити Центр керування.
Натисніть значок редагування у верхньому правому куті, щоб додати або видалити піктограми швидкого доступу відповідно до ваших потреб.

Найкращі поради, хитрощі та приховані функції Redmi Note 10

Отже, це найкращі поради, хитрощі та приховані функції, які ви можете застосувати на своєму смартфоні Redmi Note 10. Якщо вам відомо про будь-які інші корисні функції, які є в Redmi Note 10, будь ласка, напишіть про це у коментарях.

nBook
Додати коментар