Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

Розумний годинник може похвалитися великою кількістю можливостей. Саме це відрізняє їхню відмінність від класичних аксесуарів. Смарт-годинник не лише показує час, але й контролює пульс, стежить за рівнем кисню в крові та сповіщає про повідомлення, які прийшли на телефон. Синхронізувати їх можна як з айфоном, так і з іншими смартфонами.

Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

Функції розумного годинника

Конкретні можливості залежить від моделі пристрою. Можна виділити кілька основних блоків.

  • Моніторинг здоров'я Ця функція спрямовано відстеження основних показників стану організму. Наприклад, пульсу чи тиску.
  • Відстеження якості сну. У ритмі сучасного міста мало хто може повноцінно відпочивати. Навіть після 8-9 годин сну люди відчувають втому та розбитість. За допомогою розумного годинника можна відстежувати фази. У результаті пристрій вибирає оптимальний час і делікатно будить власника.
  • Контроль тренувань. Він знадобиться не лише спортивним людям. Смарт-годинник може відстежувати кількість пройдених кроків і складати графік активності. Деякі моделі здатні контролювати час тренувань та порівнювати їх із результатами друзів.
  • Безконтактна оплата. Якщо включити спеціальні послуги, можна спростити собі життя. Для цього достатньо прикласти годинник до банківського терміналу. Не потрібно носити із собою смартфон або діставати його із сумки.

Налаштувати пристрій можна під свої потреби, відключивши зайві функції.

Якщо прив'язати до смарт-годинника телефон, можна керувати плеєром і камерою. Деякі компанії йдуть далі і збільшують список можливостей пристрою для показу часу. Наприклад, можна активувати розблокування дверей або перевірити рівень палива.

Смарт-пристрій може відрізнятися за дизайном. За настроєм власник замінює браслети. Вони відрізняються за матеріалом та виконанням. Наприклад, є гладкі браслети, текстуровані та фактурні. Умовно виділяють чоловічі та жіночі вироби. Перші відрізняються широкою стрічкою та грубим матеріалом. А жіночі браслети тонкі та витончені.

Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

З якими смартфонами працює розумний годинник

Смарт-пристрої працюють з будь-якими смартфонами на базі ОС Android. Складнощі можуть виникнути при синхронізації з айфонами. Далеко не всі неоригінальні годинники на це здатні. Для айфонів звичайно є фірмові Apple Watch. Однак вони коштують дуже дорого.

Іноді обмеження стосуються версій операційної системи. Так, щоб включити синхронізацію потрібна версія Андроїда не нижче 4.0. З ранніми цього неможливо зробити. Однак це не завадить використовувати гаджет як самостійний пристрій.

Майже неможливо знайти смарт-годинник для Windows Phone – це потрібно пам'ятати під час вибору моделі.

В цьому випадку краще купити гаджет, який дозволяє вставити сім-карту. Ще в нього буде модуль із відстеженням розташування на карті, динамік та мікрофон. Такий пристрій є зручним для дітей.

Деякі оператори зв'язку готові надати спеціальні тарифи для розумних гаджетів. Наприклад, вони можуть містити пакет гігабайт, хвилин та смс-повідомлень. Це дозволить повноцінно використовувати годинник без прив'язки до мобільного телефону.

Особлива категорія розумного годинника – дитяча. Вона працює в парі зі смартфоном, різниця лише в тому, що телефон у батьків. Можна налаштувати включення відстеження переміщень дитини або встановлювати безпечні зони – якщо вони будуть покинуті – прийде батькам повідомлення.

Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

Працювати дитячий годинник може не гірше дорослих моделей. Вони відрізняються простим та яскравим дизайном. Нерідко із зображеннями найпопулярніших героїв.

Підготовка до налаштування смарт вотч

Не кожен знає, як налаштувати смарт годинник. Особливо якщо гаджет придбано вперше. Проте сам процес не такий вже й складний і з ним розбереться рядовий користувач. Запустити пристрій легко, але потім потрібно адаптувати його до своїх потреб.

Перед початком роботи гаджету потрібно дати полежати за кімнатної температури. Особливо якщо його придбали взимку.

При низькій температурі годинник може погано реагувати і не включатися. Бажано дати смарт-годиннику час підзарядитися.

Спосіб заряджання залежить від конкретної моделі. Класичний варіант – пряме підключення кабелю штекера в гніздо. Сучасний тип – магнітний. Штекер закріплюється в гнізді і залишається лише піднести провід – він сам примагнітиться.

Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

Якщо смарт-годинник передбачає використання сім-карти, то її потрібно вставити в лоток. Зробити це можна самостійно або у салоні оператора зв'язку. Попередньо слід вибирати відповідний тарифний план.

Після залишається натиснути на кнопку і годинник увімкнеться. Визначити це можна по активації екрана – він стане яскравим. Перше завантаження іноді буває тривалим – це нормально.

Після активації потрібно настроїти дату та час. Більшість моделей робить це автоматично. Синхронізація відбувається через інтернет. За потреби можна внести корективи через налаштування меню.

Синхронізація зі смартфоном

Коли гаджет зможе повноцінно увімкнутися, можна приступати до активації з'єднання зі смартфоном. Роблять це двома шляхами – Bluetooth або Wi-Fi. Активувати краще щось одне.

Краще використовувати Wi-Fi – менше ризику на збої синхронізації та стабільніше з'єднання.

Щоб дізнатися, як підключити годинник до телефону, потрібно прочитати інструкцію. Сам процес дуже простий. Смартфон та годинник повинні підключатися до одного Wi-Fi. Коли мобільний телефон знайде гаджет, потрібно підтвердити підключення та ввести код активації. Якщо все зроблено правильно, синхронізація пройдена успішно.

Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

Синхронізація дозволяє об'єднати книгу контактів, статистику програм та інші функції. Наприклад, можна прослухати голосове повідомлення з месенджера без смартфона.

Можна використовувати Bluetooth. У цьому випадку його роблять активним на смартфоні та розумному годиннику. Якщо все зроблено правильно, то на дисплеї з'явиться характерний значок: буква В. Потім потрібно відкрити налаштування смартфона, знайти в них Bluetooth та переглянути список виявлених пристроїв.

У розумного годинника як назви мережі відображається марка і модель. Залишається підтвердити з'єднання та синхронізація почне працювати.

Якщо з'єднання Bluetooth не вдається, потрібно покласти пристрої поруч один з одним. Потім повторити підключення. Іноді Bluetooth не може працювати через велику відстань.

Прив'язати можна як один смартфон, так і кілька. Проте робити це не рекомендується. Інакше гаджет почне працювати зі збоями.

Краще підключати один годинник до одного телефону.

Налаштування інтерфейсу розумного годинника

Не кожен новачок знає, як налаштувати розумний годинник. Досить небагато часу і з цим процесом буде легко впоратися. Важливо вивчити інструкцію.

Як і у телефону — смарт-годинник має дисплей з круглими іконками. Можна настроїти налаштування через меню. Перед цим потрібно прочитати в інструкції, як підключити смарт-годинник до телефону. Насамперед, вибирають фон та тип відображення часу.

Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

Потім залишається лише вибрати потрібні функції. Потрібно пам'ятати, що дисплей не може відображати все. Тому варто зупинитися лише на найнеобхіднішому. Наприклад, дзвінки або сповіщення з месенджерів. Це дозволить завжди бути на зв'язку.

Якщо є проблеми зі здоров'ям, варто вибрати моніторинг показників організму. Деякі години можуть надіслати повідомлення близьким при проблемах. Це актуально для людей похилого віку.

Якщо відкрити установки різних моделей смарт-годин, то можна помітити: більшість можливостей повторюється:

  • нагадування,
  • управління плеєром,
  • прийом повідомлень,
  • будильник,
  • секундомір та багато іншого.

Деякі моделі, наприклад, “Ксяомі Мі Бенд” пропонують унікальні функції – управління “розумним” будинком або взаємодію з голосовим помічником.

Сповіщення від конкретних програм можна вимкнути у налаштуваннях смартфона.

Базове налаштування включає вибір мови, дати та часу. Потім годинник можна підключити до Інтернету. Деякі моделі можна переключити з Wi-Fi на мобільний інтернет та назад.

Як підключити до телефону дитячий смарт-годинник

При використанні дитячого смарт-годинника послідовність дій трохи інша. Спочатку потрібно вставити сім-карту в смартфон і відключити в налаштуваннях перевірку пін-коду. Ще перевіряють підключення до Інтернету.

Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

Після включення дитячий годинник повинен автоматично підключитися до інтернету. Залишається лише встановити дату та час. Потім потрібно зв'язати гаджет із смартфоном. Зробити це можна через “Блютуз” або Wi-Fi.

Перший варіант краще: з'єднання стабільніше, ніж у інтернету. Іноді потрібно встановити спеціальну програму — назву можна знайти в інструкції.

Потім залишається почати користуватися гаджетом. Остання дія: налаштувати геолокацію – це дозволить відстежувати переміщення дитини. Ще можна слухати, що відбувається довкола нього. Для цього потрібно використати функцію зворотного дзвінка на смартфоні.

Як на смарт-годинник встановлюються програми

Для смарт-годин працюють магазини додатків, аналогічні Play Market та App Store.

Можна скористатися розділом Android Wear – у ньому зібрані спеціальні програми. Процес стандартний – потрібно натиснути на “завантажити” та дочекатися установки.

Для запуску потрібно лише вибрати відповідну іконку та натиснути її. Або дати голосову команду. Деякі програми пропонують встановити особливий спосіб виклику, тільки цим не варто дуже захоплюватися. Інакше гаджет почне реагувати на довільні фрази.

Не всі знають, як користуватися програмами. Дії стандартні, наприклад, скидання екрану в бік, переміщує пункти меню по горизонталі. Якщо потрібно закрити програму, достатньо провести знизу вгору по електронному дисплею.

З Apple Watch послідовність дій така сама. Тільки треба пам'ятати: не всі програми підтримують російську мову. Це потрібно перевіряти через опис. Після встановлення може знадобитися підключення платних послуг. Це також зазначається в описі.

Ще деякі програми вимагають реєстрації. Це необхідно для синхронізації даних. Наприклад, фітнес-трекер надсилатиме статистику на електронну пошту.

Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

Можливі проблеми

Може здатися, що у підключенні смарт-годинника немає нічого складного. Достатньо вивчити покрокову інструкцію і все вдасться. Насправді все не так. Можна довго налаштовувати гаджет і не досягти успіху. Якщо не вдається ввімкнути годинник, потрібно підключити зарядний пристрій. Можливо, що гаджет розрядився.

Ще застосування годинника неприпустимо у воді. Деякі моделі оснащені вологозахищеним корпусом – це зазначено у характеристиках моделі. Іншим купанням заборонено.

Занадто яскравий екран та активний дисплей – ось чому швидко розряджається акумулятор. Усунути ці фактори можна через налаштування меню. Бажано вимкнути “Блютуз” – він теж знижує заряд.

Налаштування смарт-годинника на телефонах — можливі способи

Що робити, якщо годинник не підключається

Якщо не вдається з'єднати годинник і смартфон, потрібно перевірити роботу «Блютуз». Пристрої краще покласти на підлогу поряд. Навіть невеликий розрив може погіршити з'єднання.

Обидва пристрої бажано перезавантажити та повторити підключення.

Якщо синхронізація не вдалася, можна скинути налаштування через меню до заводських.

Плюс смарт-годинник — зручність та мобільність. Можна не тільки дізнатися час, але й перевірити електронну пошту, оплатити покупки та багато іншого. Правильне настроювання гаджета спрощує життя. Наприклад, можна прокидатися у комфортний час з урахуванням даних моніторингу сну.

Останній штрих після покупки годинника – встановлення оригінального браслета. Він може бути різних кольорів та фактур. Це елегантна деталь образу.

nBook
Додати коментар