На скільки вистачить смартфона з акумулятором 6000 мАг

На скільки вистачить смартфона з акумулятором 6000 мАг

Думаєте про покупку мобільного телефону з акумулятором на 6000 мАг? Виробники роблять ставку на смартфони з більшою ємністю в акумуляторі, щоб збільшити термін служби, хоча для цього їм доводиться жертвувати завтовшки та вагою. Саме тому ми бачимо дедалі більше моделей із гігантськими батареями, понад 5000 мАг. Але чи варто купувати смартфон із такою великою батареєю? У цій статті ми розповімо, на скільки вистачає акумулятора 6000 мАг у смартфоні та які у нього є переваги та недоліки.

На скільки вистачить мобільного акумулятора на 6000 мАг

Термін служби батареї може залежати від того, як ми використовуємо пристрій або деякі характеристики, такі як розмір і роздільна здатність екрану, оптимізація процесора, версія Android і т. д. Загалом виробники, які мають у своєму каталозі мобільні телефони з батареєю ємністю 6000 мАг, запевняють, що вони можуть забезпечити тривалість роботи протягом 2 або 3 днів за середнього використання.

Наприклад, Xiaomi надала дуже цікаві дані про термін служби батареї 6000 мАг у Redmi 9T:

  • У режимі очікування: 28 днів.
  • Час розмови: 56 годин.
  • У режимі відтворення: 195 годин.
  • Відтворення відео: 17:00.

Samsung Galaxy M31 – один із телефонів Samsung з акумулятором на 6000 мАг, який мені вдалося протестувати протягом двох тижнів використання. Результати, отримані з цією моделлю у повсякденному житті, дуже схожі на результати, пропоновані виробником, оскільки батарея справді тримає заряд до 3 днів. Майте на увазі, при середньому використанні та з огляду на те, що вночі пристрій не використовувався.

Переваги та недоліки смартфонів з акумулятором на 6000 мАг

На скільки вистачить смартфона з акумулятором 6000 мАг

Купівля мобільного телефону з акумулятором великої ємності має свої переваги та недоліки, які ми розглянемо нижче.

Плюси акумулятора великої ємності в тому, що може пропрацювати до 3 днів без зарядки мобільного телефону. Тому ми зможемо без проблем насолоджуватися іграми, переглядом фільмів або використанням мобільних даних. Ще однією перевагою є те, що смартфони з акумулятором на 6000 мАг зазвичай працюють як PowerBank. Тобто через кабель USB Type-C – USB Type-C ми можемо заряджати інші мобільні пристрої.

Мінусів у такої великої батареї небагато, і вони не дуже значні. Один з негативних моментів — смартфони трохи товщі і важчі за звичайний. Також варто відзначити, що акумулятор на 6000 мАг заряджається довше, ніж акумулятори на 4000 мАг або 5000 мАг.

nBook
Додати коментар