На скільки вистачає заряду акумулятора iPhone 13 та 13 mini?

На скільки вистачає заряду акумулятора iPhone 13 та 13 mini?

Apple після запуску свого нового покоління мобільних телефонів, що складається із серії iPhone 13, розкрила всі технічні характеристики. Хоча компанія також докладно розповіла про автономність своїх моделей, із цього приводу все ще є сумніви. Ось чому ми докладно розкриваємо, на скільки вистачає заряду батареї iPhone 13 і 13 Mini, двох найдешевших пристроїв у новій лінійці компанії Apple.

Історично iPhone не були мобільними телефонами з великою ємністю акумулятора і, отже, з високою автономністю. Фактично, акумулятор був однією з найслабших сторін iPhone, хоча це не означає, що він був поганим. Просто мається на увазі, що вони були нижчими за те, що пропонують більшість телефонів Android.

Проте Apple зазвичай не розкриває ємність акумуляторів своїх телефонів під час запуску, і це також відноситься до iPhone 13 та 13 mini. Незважаючи на це, виробник показав автономність обох мобільних телефонів при виконанні певних дій, і вона краща, ніж у iPhone 12 та 12 Mini.

Час автономної роботи iPhone 13 та 13 mini

Почнемо з того, що, згідно з джерелами, акумулятор iPhone 13 має ємність 3240 мАг. За даними компанії, він здатний забезпечити час відтворення відео до 19 години, потокове відео до 15 годин, а також відтворення звуку до 75 годин.

У порівнянні з iPhone 12, це значне покращення, враховуючи, що акумулятор попередньої моделі здатний підтримувати до 17 годин відтворення відео, 11 годин потокового відео та 65 годин відтворення звуку.

Що стосується iPhone 13 Mini, автономність цієї моделі дещо нижча, ніж у її старшого брата, iPhone 13. Таким чином, тривалість відтворення відео становить до 17 годин, при потоковій передачі до 13 годин, а відтворення аудіо до 55 годин, і все це завдяки батареї ємністю 2438 мАг.

Порівнюючи ці цифри з цифрами, що пропонуються iPhone 12 Mini, його прямим попередником, ми отримуємо поліпшення, яке пропонує iPhone 13 Mini, оскільки 12 Mini був здатний пропрацювати близько 15 годин при відтворенні відео, 10 годин при потоковій передачі і 50 годин при відтворенні звуку.

На скільки вистачає заряду акумулятора iPhone 13 та 13 mini?

З іншого, більш загального погляду, iPhone 13 збільшує автономність загалом до 2,5 годин, а iPhone 13 Mini — до 1,5 годин проти попереднім поколінням.

З іншого боку, якщо взяти все сказане і підбити підсумки за екранним часом, iPhone 13 здатний забезпечити в середньому від 6 до 8 годин активного екранного часу. Що стосується iPhone13 Mini, то він досить близький до цих цифр: від 6 до 7 годин активності. Проте цей час роботи може відрізнятися залежно від використання пристрою.

Наприклад, якщо ви любите високопродуктивні ігри, час автономної роботи цих мобільних телефонів може значно зменшитися, як і при включенні всіх доступних варіантів підключення, таких як 5G і GPS. З іншого боку, якщо iPhone 13 необхідний для виконання завдань, що вимагають невеликого об'єму оперативної пам'яті та низької активності процесора, автономність може бути кращою, тим більше якщо зберігається низька яскравість екрана.

nBook
Додати коментар