Корисні поради щодо бездротової зарядки мобільного телефону

Корисні поради щодо бездротової зарядки мобільного телефону

Бездротова зарядка – один із найзручніших способів зарядити наш смартфон. Нам не потрібно підключати його через кабель USB, і це дозволяє нам спокійно залишити його, поки пристрій зарядиться до 100%. Однак ця технологія виявиться складною, якщо ми не слідуватимемо деяким ключовим рекомендаціям.

Проблеми з бездротовою зарядкою можуть виникнути в будь-який момент або навіть скоротити термін служби, якщо ми не будемо діяти належним чином. Знаючи деякі корисні поради щодо бездротової зарядки смартфона, ми уникнемо багатьох можливих проблем, які часто виникають у багатьох користувачів.

Корисні поради щодо бездротової зарядки мобільного телефону

Відсутність зайвих об'єктів

Перед заряджанням нашого мобільного телефону ми повинні перевірити, чи немає сторонніх предметів, що застрягли між смартфоном та бездротовою зарядною док-станцією. Якщо вони є, нам доведеться їх забрати. Бездротова зарядка перетворює електричну енергію на магнітну перед передачею на телефон. Якщо щось заважає магнітній енергії, це вплине на заряд телефону.

Уникайте вологості

У ванній та інших місцях з підвищеною вологістю не можна ставити бездротовий зарядний пристрій. У таких умовах можуть виникнути незворотні збої в зарядній базі та навіть у зарядній здатності нашого мобільного телефону. Тому потрібно стежити за тим, щоб і база, і наш мобільний завжди були сухими і без слідів вологи.

Іноді очищайте базу

Відомо, що пил та бруд можуть вплинути на бездротову зарядку. Бездротову зарядну док-станцію слід час від часу чистити в рамках регулярного технічного обслуговування. Краще використовувати тканину з мікроволокна і невелику м'яку щітку, щоб акуратно очистити базу для бездротової зарядки. У разі необхідності ретельнішого очищення необхідно змочити серветку з мікрофібри дезінфікуючим спиртом і очистити зарядну базу. Останнім етапом буде повне висихання перед використанням.

Корисні поради щодо бездротової зарядки мобільного телефону

Будьте обережні з чохлами для телефонів

Якщо чохол нашого смартфона не ідеально пристосований для бездротової зарядки, це може негативно вплинути на процес заряджання. Деякі чохли можуть створювати перешкоди або заважати бездротовій зарядці коректно працювати, тому рекомендується зняти чохол перед заряджанням мобільного телефону.

Використовуйте оригінальний зарядний пристрій

Щоразу, коли ми використовуємо бездротовий зарядний пристрій від виробника, слід пам'ятати, що це найкращий варіант для бездротової зарядки. Якщо бездротова зарядка від виробника відсутня, тоді ми маємо шукати якісний зарядний пристрій стороннього виробника, який сумісний із нашим смартфоном.

Під час заряджання

Важливо, щоб під час заряджання смартфон знаходився у центрі бездротової зарядної бази. В іншому випадку заряджання може працювати некоректно.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, бездротовий зарядний пристрій буде служити вам багато років. Також у вас не виникне проблем із заряджанням мобільного телефону при використанні бездротової зарядної док-станції.

nBook
Додати коментар