GCam для Xiaomi Redmi Note 10: де завантажити та як встановити

GCam для Xiaomi Redmi Note 10: де завантажити та як встановити

Камера Google на сьогоднішній день є однією з найкращих альтернатив, які ми можемо використовувати на нашому Xiaomi Redmi Note 10. І це тому, що вона використовує алгоритми штучного інтелекту, щоб зробити найкращі фотографії. Встановити GCam на Xiaomi Redmi Note 10 набагато простіше, ніж ви думаєте, і сьогодні ми розповімо, як це зробити.

Де завантажити GCam і як встановити на Redmi Note 10

Ми розповімо, як завантажити файл інсталяції Google на ваш Xiaomi Redmi Note 10, а потім встановити його. Для цього вам не доведеться розблокувати завантажувач або встановлювати сторонню прошивку. Просто скачайте, встановіть та користуйтеся.

Завдяки розробнику Urnyx5 ми можемо завантажити абсолютно безкоштовний APK камери Google за цим посиланням. Ми рекомендуємо відкривати посилання прямо з мобільного телефону, щоб ви могли встановити APK-файл, як тільки він опиниться у внутрішній пам'яті. Якщо ми завантажуємо файл з ПК, нам потрібно буде підключити до нього смартфон через USB-кабель. Це дуже просте завдання, але навіщо ускладнювати собі встановлення програми.

GCam для Xiaomi Redmi Note 10: де завантажити та як встановити

Як тільки ми завантажили APK-файл камери Google для Xiaomi Redmi Note 10, ми встановлюємо його, як якщо б це була будь-яка програма, яка у нас є в Play Маркет. Після цього відкриваємо встановлену програму і починаємо переглядати можливості камери Google. Результати GCam у порівнянні зі стандартною камерою будуть помітні, особливо в умовах низького освітлення та в режимі селфі.

Ще один спосіб дізнатися, який GCam найкраще підходить для вашого телефону – це завантажити програму GCamator з Play Маркет. Це база даних, через яку ми можемо безпосередньо перейти до потрібного посилання GCam, залежно від нашої моделі смартфона. Додаток GCamator ще не оновлений для Xiaomi Redmi Note 10, але ми все одно можемо знайти в ньому сумісну версію камери Google. Також варто зазначити, що у найближчому майбутньому, безумовно, у додатку GCamator з'явиться версія GCam для Xiaomi Redmi Note 10.

nBook
Додати коментар