Чи варто купувати мобільні телефони на AliExpress

Чи варто купувати мобільні телефони на AliExpress

Багато людей з усього світу щодня купують через AliExpress. У тому числі дуже часто люди замовляють смартфони у цьому інтернет-магазині. Однак досі є багато сумнівів у надійності цього торгового майданчика, незважаючи на його незаперечний успіх. Тому постає питання: наскільки надійно купувати мобільні телефони на AliExpress?

Як ми всі знаємо, AliExpress це платформа онлайн-продажів, заснована в 2010 році невеликими компаніями з Китаю та інших країн. Цей інтернет-магазин пропонує продукти для міжнародних покупців із системою, аналогічною eBay. Іншими словами, продавцями AliExpress можуть бути як компанії, і приватні особи.

Одна з причин успіху AliExpress полягає в тому, що цей торговий майданчик пропонує особливо низькі ціни в порівнянні з іншими платформами, особливо коли йдеться про мобільні телефони. Низька ціна в принципі позитивно для покупця, але може викликати деяку недовіру до платформи. Тому в цій статті ми намагатимемося відповісти на дуже популярне питання: чи варто купувати смартфони на торговому майданчику AliExpress?

Що робити перед покупкою мобільного телефону на AliExpress?

Як eBay та інші схожі торгові майданчики, AliExpress – це лише міст між продавцем та покупцем. З цієї причини ми можемо виявити, що продукти, які приносять нам, не завжди відповідають нашим очікуванням. Щоб уникнути подібних ситуацій, рекомендуємо виконати таке:

 • Перед покупкою бажано переконатися у надійності товару та продавця. Для цього ми можемо переглядати коментарі та керуватися думкою інших користувачів, які купили такий самий товар.
 • Ще один спосіб переконатися, що не буде неприємних сюрпризів – це пошук в інтернеті інформації про компанію, яка продає продукт. Це може допомогти нам дізнатися про надійність компанії. Крім того, якщо ми купуємо мобільний телефон у Китаї, ми повинні переконатися, що телефон сумісний із 4G LTE у нашій країні.

У будь-якому випадку слід зазначити, що товари, куплені через AliExpress, мають гарантію і що платформа пропонує своїм користувачам рішення у разі виникнення проблем.

Що робити, якщо у мене є проблема з телефоном, який я купив на AliExpress?

Іноді можливо, що, навіть виконавши попередні рекомендації, у нас може виникнути проблема з мобільним телефоном, який ми купили на AliExpress. Або тому, що він прибув пошкодженим, дефектним, або ми не отримали те, що очікували.

 • Насамперед ми рекомендуємо спробувати вирішити проблеми безпосередньо із продавцем.
 • Якщо через три дні ми не отримали відповіді або рішення не було досягнуто, ми можемо надіслати на платформу запит на початкове вирішення спору. Для цього вам потрібно буде заповнити форму, в якій ми пояснимо проблему. Якщо AliExpress схвалить цей запит, ви можете вимагати відшкодування.

Крім того, важливо знати, що якщо доставка продукту перевищує 60 днів, можна подати скаргу.

Як запросити повернення на AliExpress?

Перш ніж ми почнемо, ми повинні знати, що AliExpress не схвалює повернення у таких випадках:

 • Якщо мобільний телефон не був доставлений через нашу помилку (наприклад, ми не надали правильну адресу).
 • Якщо смартфон не був доставлений через проблеми, що не залежать від продавця.

В інших випадках ми можемо приступити до повернення і запросити повернення грошей. Для початку необхідно обговорити із продавцем причини повернення. Якщо він згоден, ми можемо узгодити спосіб повернення.

Продавець може надати своє рішення. Якщо ми не згодні з цим рішенням, ми можемо розпочати безпосередньо повернення посилки.

Важливо: для повернення необхідно щоб товар був в оригінальній упаковці.

Уникайте обману

Як і на інших платформах онлайн-торгівлі, на AliExpress ми також можемо знайти продавців-шахраїв. Обман і шахрайство можуть набувати різних форм: від різних продуктів до підозріло дешевих телефонів, які ніколи не дійдуть до нашої адреси.

Які найкраще купувати смартфони на AliExpress?

На AliExpress ми можемо знайти різні бренди мобільних телефонів. Найпопулярнішими є смартфони наступних брендів:

 • Doogee
 • Xiaomi
 • UMEI
 • UMIDIGI
 • Realme

Плюси та мінуси покупки на AliExpress

Є багато вагомих причин для покупки мобільних телефонів на AliExpress:

 • Безкоштовна доставка більшості товарів.
 • Низькі ціни.
 • Безпечні методи оплати.
 • Якщо товар пошкоджено, вимагатиме відшкодування.
 • Ефективний захист покупця.

Однак є негативний момент, який часто зустрічається, коли ми замовляємо товари на AliExpress. І річ у тому, що у багатьох випадках терміни доставки виявляються надмірно довгими.

Чи варто купувати смартфони на AliExpress?

Підсумовуючи все вищесказане, ми можемо стверджувати, що покупка мобільних телефонів через AliExpress абсолютно безпечна. Також ми рекомендуємо купувати смартфони на торговому майданчику AliExpress, тому що ви можете заощадити кругленьку суму. У будь-якому випадку радимо покупцям виявляти обережність. AliExpress працює як онлайн-торговельний майданчик, і тому не можна гарантувати, що всі продавці та товари повністю надійні.

Це правда, що AliExpress пропонує допомогу у разі виникнення проблем із оплатою, покупкою чи доставкою нашого мобільного телефону. Тим не менш, слід бути уважнішими при виборі смартфона та купувати лише у перевірених продавців.

nBook
Додати коментар