Айфон гріється при використанні та швидко сідає

Сьогодні все частіше люди купують мобільні пристрої від компанії Apple. Від інших смартфонів вони відрізняються не лише високою вартістю, а й чудовою якістю. Однак навіть при використанні таких якісних телефонів люди все одно стикаються з проблемами, зокрема перегріванням. Щоб розібратися з тим, як усунути несправність, необхідно заздалегідь ознайомитися з тим, чому нагрівається Айфон.

Айфон гріється при використанні та швидко сідає

Причини перегріву

Багато хто не знає, чому гріється Айфон і що може призвести до появи цієї проблеми. Серед найбільш поширених причин нагрівання акумулятора можна виділити такі:

 • Запуск гр. Досить часто з перегріванням мобільного пристрою стикаються любителі ігор. Справа в тому, що вони сильно навантажують залізо телефону, що призводить до підвищення температури процесора в процесі гри. Варто зазначити, що при перегріві деякі ігри починають набагато гірше працювати та гальмувати.
 • Попадання сонячних променів. Якщо смартфон лежатиме під сонцем, він у рази швидше нагріватиметься. Тому не варто надовго залишати його під прямим сонячним промінням.
 • Заряджання. Коли мобільний телефон заряджається, його батарея починає поступово грітися. Нагрів може посилитися, якщо під час заряджання почати активно використовувати смартфон.
 • Встановлення оновлень. Айфон сильно нагрівається під час використання, якщо він починає у фоновому режимі завантажувати та встановлювати оновлення. У цьому випадку турбуватися не варто. Відразу після того, як система буде оновлена, пристрій перестане перегріватися.
 • Попадання вологи. Це одна з основних причин, через які телефон може нагрітися. Справа в тому, що при попаданні вологи може виникнути коротке замикання. Це призводить до того, що пристрій починає швидше нагріватись.

Ще одна причина, чому сильно нагрівається Айфон 11 і старіші моделі – пошкодження внутрішніх деталей.

Іноді після падіння з невеликої висоти смартфон зовні залишається цілим та неушкодженим, але компоненти всередині постраждали і починають сильніше грітися у процесі роботи. У такому разі доведеться віддавати пристрій на ремонт, щоб фахівець його полагодив і замінив пошкоджені детальки.

Айфон гріється при використанні та швидко сідає

Що може статися, якщо телефон буде сильно перегріватись

Багатьох людей цікавить, що може статися, якщо Айфон дуже гріється. Деякі вважають, що висока температура не позначиться на роботі пристрою. Однак це не так. Є кілька неприємних наслідків перегріву, з якими рекомендується ознайомитися заздалегідь.

Серед основних наслідків від перегрівання мобільного телефону можна виділити таке:

 • Вибух акумулятора. В окремих випадках перегрівання пристрою призводить до того, що встановлена в ньому батарея вибухає. Зустрічається таке нечасто. Однак, незважаючи на це, іноді таке трапляється. Тому якщо мобільний телефон довгий час сильно гріється, необхідно показати його фахівцеві, щоб він допоміг вирішити проблему.
 • Поломка дисплея. Бувають ситуації, коли через сильне нагрівання акумулятора екран виходить з ладу. Під впливом високої температури він починає розтріскуватися і тому перестає нормально функціонувати. Щоб цього не сталося, слід стежити за температурою нагрівання смартфона.
 • Зменшення ресурсу акумулятора. Висока температура негативно впливає на ємність акумулятора. Якщо Айфон буде занадто часто перегріватися, його батарея почне швидше розряджатися. Незабаром її доведеться поміняти на нову.

Щоб стежити за тим, наскільки сильно може нагрітися мобільний телефон, доведеться використовувати спеціальний софт. Є багато різних програм, що дозволяють спостерігати за температурою мобільного телефону.

Айфон гріється при використанні та швидко сідає

Як температура впливає на смартфон

Не багато користувачів смартфонів знають про те, як температура впливає на роботу мобільних пристроїв. Як говорилося вище, підвищені температурні показники негативно впливають на працездатність гаджета.

Його акумулятор починає швидше втрачати свій ресурс і навіть може вибухнути, якщо показники температури будуть тривалий час перебувати на критичному рівні.

Варто зазначити, що перегрів негативно впливає і на швидкодію смартфонів. Якщо Айфон гріється, він починає гальмувати навіть при запуску невибагливих мобільних додатків.

Айфон гріється при використанні та швидко сідає

Негативно на роботі позначаються не лише високі, а й низькі температури. У зимовий час, коли на вулиці температурні показники опускаються нижче за нуль, багато хто стикається з проблемами під час використання мобільних телефонів.

Через сильне охолодження пристрій теж починає гальмувати. В окремих випадках телефони вимикаються і при цьому не вмикаються деякий час.

Також через низьку температуру дисплей починає некоректно працювати і перестає реагувати на натискання.

Можливі неполадки Айфона

Ще одна причина, чому гріється телефон iPhone — апаратні неполадки мобільного пристрою. Досить часто саме через це люди стикаються з перегріванням.

Часто внутрішні компоненти смартфонів ламаються через шлюб. Також до найпоширеніших причин усунення несправностей можна віднести неакуратне використання телефону. Деякі люди кидають їх з висоти, що призводить до поломок.

Айфон гріється при використанні та швидко сідає

Найчастіше з ладу виходить саме акумулятор. Неправильне заряджання батареї призводить до того, що вона починає виділяти більше тепла. Через це сильніше гріються інші компоненти пристрою.

Також часто ламаються модулі, які відповідають за прийом мобільного сигналу. Через неполадки у роботі вони можуть перегріватися.

В даному випадку єдиним способом усунення проблеми буде заміна поламаних компонентів на нові.

Як усунути несправність

Багатьох власників Айфон цікавить, як позбутися перегріву і що робити, щоб зменшити температуру. Насправді вибір способу вирішення проблеми залежить від причини її появи.

Не секрет, що найчастіше пристрій починає сильно грітися через підвищене навантаження на його «залізо». Щоб зменшити її, необхідно перевірити список програм, які працюють на тлі. Можливо, запущено багато месенджерів, віджетів та інших програм, які споживають чимало ресурсів.

Усі непотрібні програми необхідно закривати та перевірити, чи це допомогло знизити температуру.

Вручну закривати програми досить важко. Тому рекомендується користуватися при цьому стороннім софтом.

Наприклад, можна завантажити в інтернеті та встановити утиліту Clean Master. З її допомогою можна за кілька секунд очистити оперативну пам'ять та закрити непотрібні фонові програми.

Іноді пристрій сильно гріється через неправильне налаштування екрана. Деякі встановлюють надто високу яскравість, що призводить до підвищення тепловиділення. Для охолодження смартфона необхідно скористатися налаштуваннями екрана та увімкнути функцію автоматичного регулювання яскравості.

Айфон гріється при використанні та швидко сідає

Якщо перегрівання спричинене поломкою внутрішніх компонентів, самостійно усунути несправність не вдасться. Доведеться звертатися за допомогою до фахівця, який зможе відремонтувати мобільний телефон.

Поради спеціалістів

Досить часто людей цікавить, як запобігти нагріванню телефону. Щоб телефон не міг перегрітися, потрібно:

 • видалити всі програми, які не використовуються;
 • вимкнути запущені у фоні програми, тому що вони можуть сильно навантажувати процесор та оперативну пам'ять пристрою;
 • відмовитися від надто товстих чохлів, у яких телефони сильно нагріваються;
 • не залишати надовго смартфон під сонячним промінням або біля включених обігрівачів;
 • менше грати у вимогливі мобільні ігри, тому що через них пристрій може швидко перегріватися;
 • регулярно перевіряти температуру нагріву телефону за допомогою спеціального софту;
 • не користуватися мобільним інтернетом у місцях з Wi-Fi, щоб зменшити нагрівання телефону та заощадити заряд акумулятора.

Важливо обмежити користування смартфоном, що знаходиться на зарядці. У такому режимі батарея гріється найбільше, оскільки намагається одночасно акумулювати енергію та видавати її.

Власники Айфонов часто стикаються з ситуаціями, коли їхній мобільник сильно нагрівається і його батарея через це швидко сідає. Щоб вирішити таку проблему, треба розібратися з причинами її появи та ознайомитися з рекомендаціями фахівців, які допоможуть запобігти перегріву смартфона.

nBook
Додати коментар