Як зробити скріншот у Windows 10 (5 способів)

Як зробити скріншот у Windows 10 (5 способів)

Робити скріншоти на смартфоні легко, але коли справа доходить до Windows, процес не такий швидкий. Однак остання версія Windows 10 постачається з різними інструментами, які дозволяють користувачам робити знімки екрана та редагувати їх.

У цьому посібнику ми покажемо вам 5 найкращих способів, як зробити скріншот у Windows 10, щоб ви могли вибрати той, який ідеально вам підходить.

1. Робіть знімки екрана за допомогою інструмента Ножиці

Як зробити скріншот у Windows 10 (5 способів)

Програма « Ножиці» дозволяє користувачам робити знімки екрана в різних режимах. Воно постачається з такими опціями, як фрагмент довільної форми, фрагмент вікна, прямокутний фрагмент та повноекранний фрагмент, які можна використовувати для створення знімків екрана різних форм та розмірів. Все, що вам потрібно зробити, щоб зробити знімок екрана за допомогою інструмента Ножиці , це:

  1. Знайдіть програму « Ножиці» через «Пошук» системи Windows або відкрийте її прямо з меню «Пуск».
  2. Натисніть Створити, щоб зробити новий знімок екрана. Інструмент «Ножиці» за замовчуванням робить знімки екрана у прямокутному режимі, але це можна змінити в меню режимів.
  3. Перетягніть вказівник на область, яку хочете захопити. Після цього збережіть скріншот у бажаному місці, натиснувши Ctrl+S.

2. Робіть знімки екрана за допомогою інструмента «Малюнок на фрагменті екрана»

Як зробити скріншот у Windows 10 (5 способів)

Цей інструмент був нещодавно представлений у нових версіях Windows 10. Якщо ви ще не бачите його у своїй системі, обов'язково встановіть останню версію Windows 10. Також ви можете безкоштовно встановити програму «Малюнок на фрагменті екрана» через Microsoft Store.

Інструмент “Малюнок на фрагменті екрана” схожий на інструмент “Ножиці”, але пропонує кілька цікавих нових функцій. Зробивши знімок екрана, можна використовувати олівець або інші інструменти, щоб виділити важливі частини або намалювати щось на скріншоті. Щоб робити знімки екрана за допомогою програми «Малюнок на фрагменті екрана», все, що потрібно зробити, це:

  1. Запустіть програму “Малюнок на фрагменті екрана” і натисніть “Створити”, щоб зробити знімок екрана.
  2. Як тільки скріншот буде готовий, використовуйте інструменти програми, щоб виділити важливу інформацію або просто збережіть його.

3. Використовуйте клавішу Print Screen, щоб зробити знімок екрана

Як зробити скріншот у Windows 10 (5 способів)

Якщо вам не подобається перетягувати мишу на екрані для створення скріншотів, тоді цей метод для вас. Клавіша Print Screen на клавіатурі захоплює весь екран та копіює його в буфер обміну. Після того, як ви натиснули клавішу Print Screen у своїй системі, просто запустіть Microsoft Paint та натисніть Ctrl+V, щоб вставити скопійоване зображення. Після цього збережіть його в бажаному форматі файлу, і все готове.

4. Клавіша Windows + Print Screen

Як зробити скріншот у Windows 10 (5 способів)

Одночасне натискання клавіш Windows + Print Screen автоматично робить знімок екрана та зберігає його у папці «Зображення» > «Знімки екрана». Коли ви робите знімок екрана цим способом, екран стане тьмяним під час натискання комбінації клавіш.

5. Ігрова панель Xbox

Як зробити скріншот у Windows 10 (5 способів)

Панель Xbox Game Bar у Windows 10 також дозволяє користувачам робити знімки екрана, і крім цього вона також має деякі функції запису екрана. Все, що вам потрібно зробити, щоб зробити знімок екрану за допомогою ігрової панелі Xbox Game Bar, це:

  1. Відкрийте ігрову панель Xbox, натиснувши клавіші Windows+G на клавіатурі.
  2. Натисніть кнопку знімка екрана на ігровій панелі, і знімок екрана буде успішно зроблено.

На цьому все. Тепер ви знаєте, як простими способами робити знімки екрана на комп'ютері з Windows 10, не встановлюючи жодних додаткових програм.

nBook
Додати коментар