Як вимкнути автоматичне оновлення програм у Microsoft Store на ПК з Windows 10/11?

Як вимкнути автоматичне оновлення програм Microsoft Store на ПК з Windows 10/11?

Магазин Microsoft Store у Windows 10 та Windows 11 дозволяє без проблем встановлювати та оновлювати кілька видів ігор та програм. Одна з найкращих особливостей Microsoft Store полягає в тому, що він автоматично оновлює програми та ігри, встановлені з магазину, тому вам не потрібно втручатися в процес, як ви це робите із програмами, встановленими із зовнішніх джерел.

Автоматичне оновлення всіх програм у фоновому режимі — хороша функція Windows 10 і 11, яка забезпечує нові опції та безпеку, але ця функція має кілька недоліків. Наприклад, якщо у вас обмежений інтернет, фонове оновлення програм швидко витратить ваш трафік. З цієї причини ви можете залишитися без інтернету в самий невідповідний момент.

Якщо ви використовуєте лімітне з'єднання, найкращий варіант – відключити автоматичні оновлення програм у Microsoft Store, щоб контролювати використання даних. У цій статті ми розповімо, як зупинити автоматичне оновлення програм у Microsoft Store на комп'ютерах з Windows 10 та Windows 11.

Як вимкнути автоматичне оновлення програм у Microsoft Store?

Наведені нижче кроки допоможуть вам зупинити автоматичне оновлення програм та ігор у магазині Microsoft Store у кілька кліків.

  1. Відкрийте програму Microsoft Store на своєму ПК із Windows 10/11.
  2. Потім клацніть зображення профілю або ім'я облікового запису.
  3. У списку меню виберіть параметр «Параметри програми».
  4. Потім на сторінці “Параметри програми” вимкніть параметр “Оновлення програм” за допомогою перемикача.

Як вимкнути автоматичне оновлення програм Microsoft Store на ПК з Windows 10/11?

Після цих простих дій вимкніть автоматичне оновлення програм у Microsoft Store. Завжди ввімкніть автоматичне оновлення назад, якщо ви бажаєте, увімкнувши параметр «Оновлення програм». Крім того, ви можете перевірити оновлення вручну, для цього відкрийте розділ «Бібліотека» в магазині програм Microsoft і натисніть кнопку «Перевірити оновлення».

Зверніть увагу, що оновлення програмного забезпечення забезпечують нові функції, підвищують конфіденційність та безпеку на вашому комп'ютері. Тому ви повинні оновлювати кожну програму вчасно, щоб забезпечити безпеку та зручність використання.

nBook
Додати коментар