Як змінити стиль меню «Пуск» у Windows 10

Як змінити стиль меню «Пуск» у Windows 10

Бажаєте змінити стиль за промовчанням меню «Пуск» у Windows 10? Ознайомтеся з детальним посібником про те, як це зробити. Якщо на вашому комп'ютері інстальовано Windows 10, можливо, ви знаєте, що в операційній системі відсутні параметри меню «Пуск».

Незважаючи на те, що Microsoft представила безліч візуальних змін у Windows 10, цього все ж таки недостатньо для деяких користувачів.

Хоча Windows 10 дозволяє змінювати колір панелі завдань, встановлювати іконки користувача, змінювати теми і т. д. Однак ви не можете змінити стиль меню «Пуск» за замовчуванням. Отже, у цій статті ми вирішили поділитися простим методом зміни стилю за замовчуванням меню «Пуск» у Windows 10.

Як змінити стиль за замовчуванням меню «Пуск» у Windows 10

За допомогою цього методу ви зможете отримати меню “Пуск”, як у Windows 7 на вашому комп'ютері або ноутбуку з ОС Windows 10. Отже, давайте подивимося, як змінити стиль меню “Пуск”.

Крок 1: Щоб змінити стиль за промовчанням меню «Пуск» у Windows 10, необхідно встановити програму, відому як Classic Shell.

Як змінити стиль меню «Пуск» у Windows 10

Крок 2: Після встановлення відкрийте інструмент і ви побачите досить простий інтерфейс.

Як змінити стиль меню «Пуск» у Windows 10

Крок 3: Тепер вам буде запропоновано вибрати стиль меню «Пуск». Виберіть те, що вам більше сподобалося.

Крок 4: Потім потрібно включити опцію «Показати всі параметри».

Крок 5: Ви побачите додаткові параметри та налаштування, в яких можете змінити: меню “Пуск”, “Панель завдань”, “Обкладинку” та багато іншого.

Як змінити стиль меню «Пуск» у Windows 10

За допомогою цієї простої програми ви можете значно змінити стиль меню «Пуск», а також деякі інші елементи системи.

nBook
Додати коментар