Як завантажити Windows 11 у безпечному режимі з меню «Пуск»

Як завантажити Windows 11 у безпечному режимі з меню «Пуск»

Якщо ви використовуєте останню версію Windows 11 Preview на своєму комп'ютері, то є ймовірність, що ви можете зіткнутися з деякими проблемами в системі. Це відбувається, оскільки Windows 11 все ще перебуває на стадії бета-тестування, а стабільна версія ще не випущена.

У такому випадку, якщо ви хочете завантажити операційну систему Windows 11 у безпечному режимі для усунення неполадок і не знаєте, як це зробити, то ось покрокове керівництво для цього.

Існує кілька різних способів завантаження в безпечному режимі, але в цьому посібнику ми покажемо процес з використанням меню “Пуск”, оскільки цей метод найпростіший.

Завантажте Windows 11 у безпечному режимі

Як завантажити Windows 11 у безпечному режимі з меню «Пуск»

Крок 1. Відкрийте меню “Пуск” на комп'ютері з Windows 11.

Крок 2. Тепер натисніть кнопку живлення, яка викликає такі параметри, як «Перезавантаження», «Завершення роботи» та «Сплячий режим».

Крок 3. Потім виберіть опцію «Перезавантаження», одночасно натискаючи та утримуючи клавішу Shift на клавіатурі.

Крок 4. Коли комп'ютер перезавантажиться, ви побачите кілька варіантів на екрані. З доступних опцій виберіть опцію «Пошук та усунення несправностей».

Крок 5. Після цього натисніть “Додаткові параметри” та виберіть “Параметри завантаження”.

Крок 6. Натисніть кнопку «Перезавантажити». Після цього вам буде запропоновано вибрати варіант зі списку. Ви можете вибрати один з варіантів безпечного режиму, натисніть клавіші F4, F5 або F6.

От і все. Як тільки ви оберете необхідний варіант, комп'ютер перезавантажиться в безпечному режимі. Щоб вийти з безпечного режиму, просто перезавантажте систему, як звичайно, і пристрій завантажиться у звичайному режимі.

nBook
Додати коментар