Як завантажити та встановити оновлення Windows 10 21H1 прямо зараз?

Як завантажити та встановити оновлення Windows 10 21H1 прямо зараз?

Якщо ви хочете випробувати майбутнє оновлення Windows 10 21H1, ви можете зробити це, оскільки воно доступне для інсайдерів.

Складання Windows 10 Insider Build 19043.928 було випущено на бета-каналі і дає вам доступ до майбутнього набору функцій, переважно поліпшень продуктивності та безпеки, які з'являться в Windows 10 найближчими місяцями.

Слід зазначити, що майбутнє оновлення Windows 10 не включає безліч функцій і буде поширюватися на пристрої користувачів так само, як щомісячне оновлення. Це схоже на те, як Microsoft випустила оновлення 20H2 минулого року, а це означає, що оновлення буде встановлено значно швидше, ніж звичайне оновлення функцій.

Microsoft повинна представити велике оновлення функцій у другій половині 2021 року, яке внутрішньо відоме як Sun Valley. Очікується, що це оновлення принесе деякі великі зміни інтерфейсу користувачів для Windows 10.

Як встановити Windows 10 21H1 на свій пристрій?

Процес отримання останнього оновлення Windows 10, яке зараз знаходиться у попередній версії, є дуже простим. Вам потрібно стати учасником програми попередньої оцінки Windows.

Для цього перейдіть в “Параметри”> натисніть “Оновлення та безпеку”> “Програма попередньої оцінки Windows”. Тепер натисніть «Почати» та дотримуйтесь інструкцій з прив'язування облікового запису Microsoft. Потім оберіть «Бета-канал» із можливих варіантів.

Як завантажити та встановити оновлення Windows 10 21H1 прямо зараз?

Як тільки ви закінчите, можливість завантажити оновлення 21H1 з'явиться на сторінці Windows Update. Після його встановлення ваш пристрій автоматично отримуватиме майбутні накопичувальні оновлення 21H1.

Якщо ви переключаєтеся на інсайдерську збірку на своєму основному ПК, не забудьте зробити резервну копію своїх даних на випадок, якщо щось піде не так під час встановлення оновлень.

Як отримати ISO-файл Windows 10 21H1?

Корпорація Майкрософт випустила файл ISO для подальшого оновлення 21H1, яке ви можете завантажити та встановити на свій пристрій. З файлу ISO буде встановлена ​​остання попередня збірка 19043.928, що містить нові функції.

Ви можете перейти на веб-сайт Microsoft, щоб завантажити ISO 21H1. Для цього вам необхідно брати участь у програмі Windows Insider та зайти під своїм обліковим записом. Потім просто виберіть випуск для вашого складання та мову системи.

Як завантажити та встановити оновлення Windows 10 21H1 прямо зараз?

Після отримання ISO ви можете виконати чисту установку у вашій системі. Знайдіть ISO-файл 21H1 у провіднику > клацніть правою кнопкою миші > натисніть «Підключити». Тепер відкрийте змонтований ISO, клацніть файл Setup.exe і дотримуйтесь інструкцій.

nBook
Додати коментар