Як видалити розділ диска у Windows 10

Як видалити розділ диска у Windows 10

Операційна система Windows 10 поставляється з вбудованим інструментом управління дисками, який корисний для кількох речей, таких як фізичний розподіл розділів диска та визначення файлової системи, серед іншого.

Його можна використовувати для створення різних розділів диска для правильної організації даних. Крім того, цей інструмент можна використовувати для очищення дискового простору або розділу, а також для зміни конфігурації.

У цьому покроковому посібнику ми покажемо вам, як видалити існуючий розділ диска на комп'ютері з Windows 10.

Як видалити розділ диска у Windows 10

Крок 1. Перш за все, відкрийте інструмент керування дисками на вашому комп'ютері з Windows 10. Для цього натисніть правою кнопкою миші кнопку «Пуск» та в контекстному меню виберіть «Керування дисками» .

Крок 2. Тепер інструмент «Керування дисками» покаже список розділів, доступних на вашому комп'ютері. Виберіть той, який потрібно видалити.

Крок 3. Клацніть правою кнопкою миші розділ, який потрібно видалити, і в контекстному меню виберіть опцію «Видалити том» .

Як видалити розділ диска у Windows 10

Крок 4. У діалоговому вікні виберіть опцію «Так» , щоб видалити розділ. Ця опція також видаляє всі дані цього розділу.

Як тільки ви виконаєте цю процедуру, розділ буде видалено з комп'ютера і не буде доступний. Тепер ви можете використовувати новий вільний простір для розширення існуючого розділу, створення нового або розділення дискового простору.

nBook
Додати коментар