Як відновити пароль Wi-Fi на комп'ютері з Windows 11

Як відновити пароль Wi-Fi на комп'ютері з Windows 11

Напевно, вам не раз потрібно було дізнатися пароль від мережі Wi-Fi, до якої ви регулярно звертаєтеся, але ви не можете його згадати. І, як не дивно, його зареєстровано на комп'ютері, яким ви користуєтеся. Що ж, ви можете вийти з цієї ситуації, якщо використовуєте Windows 11.

Серед збереженої в системі інформації є те, що вам потрібно, але ви можете не знати, як отримати до неї доступ. На щастя, це можна зробити легко і без ризику для вашого комп'ютера, не кажучи вже про безпеку мережі, до якої ви хочете отримати доступ і не пам'ятаєте необхідні дані. Один із найкращих способів зробити це — скористатися налаштуваннями комп'ютера, щоб не використовувати сторонні програми та не проходити складні кроки у системних налаштуваннях.

Як подивитися пароль Wi-Fi у Windows 11

Ми вважаємо, що найпростіший спосіб зробити це – використовувати інструменти, що входять до складу власної операційної системи Microsoft. Ми покажемо вам, що робити, і рекомендуємо мати під рукою ручку або текстовий документ, в якому можна записати відновлену інформацію.

Отже, для того, щоб відновити пароль Wi-Fi на комп'ютері з Windows 11, вам потрібно зробити таке:

  • Натисніть комбінацію клавіш Windows + I, щоб отримати прямий доступ до настройок ноутбука або комп'ютера.
  • Тепер вам потрібно вибрати “Мережа та Інтернет” у лівій частині відкритого вікна. Після цього прокрутіть вниз, щоб вибрати останню доступну опцію, яка називається «Додаткові параметри мережі».
  • Потім знайдіть розділ “Пов'язані параметри” та виберіть “Додаткові параметри мережного адаптера”.

Як відновити пароль Wi-Fi на комп'ютері з Windows 11

  • З'явиться вікно, де ви зможете побачити всі збережені мережі Wi-Fi. Тепер клацніть правою кнопкою миші мережу, про яку ви хочете дізнатися інформацію, і виберіть у меню пункт «Стан».
  • Ви майже закінчили, тому що тепер потрібно використовувати кнопку «Властивості бездротової мережі», а потім вибрати верхню вкладку «Безпека». Тепер активуйте опцію «Показати символи» та ви побачите дані для доступу до Wi-Fi.
  • Як тільки це буде зроблено, запишіть дані в текстовий документ або на аркуш паперу і просто закрийте всі вікна, що з'явилися.

Як відновити пароль Wi-Fi на комп'ютері з Windows 11

Як бачите, відновити пароль бездротової мережі, яку ви зберегли на комп'ютері з Windows 11, не є особливо складним, а значить, ви можете передати цю інформацію другу, щоб він міг підключитися до Wi-Fi і отримати доступ в інтернет, якщо виникне така необхідність .

nBook
Додати коментар