Як увімкнути темний режим у Windows 11

Як увімкнути темний режим у Windows 11

Минулого місяця Microsoft анонсувала свою нову операційну систему для настільних ПК – Windows 11. У порівнянні з Windows 10, Windows 11 має більш вишуканий вигляд. Microsoft також представила безліч візуальних змін, таких як закруглені кути в Windows, кольорові значки, нові шпалери та багато іншого.

Якщо ваш комп'ютер відповідає мінімальним вимогам для запуску Windows 11, ви вже можете отримати перше попереднє складання нової операційної системи. Перше попереднє складання Windows 11 можна завантажити безкоштовно, але вам необхідно приєднатися до програми попередньої оцінки Windows, щоб отримати оновлення.

Якщо говорити про налаштування, користувачі можуть увімкнути темний режим у новій операційній системі. Однак, оскільки в Windows 11 є нова сторінка налаштувань, багато користувачів важко отримати доступ до опції темного режиму.

Посібник із включення темного режиму у Windows 11

Отже, якщо ви також не можете знайти опцію Dark Mode у Windows 11, цей посібник може допомогти вам. У цій статті ми поділимося покроковим посібником з увімкнення темного режиму в новій операційній системі Windows 11.

Крок 1. Перш за все натисніть кнопку «Пуск», а потім виберіть «Параметри».

Як увімкнути темний режим у Windows 11

Крок 2. На сторінці настройок клацніть параметр “Персоналізація” на лівій панелі.

Як увімкнути темний режим у Windows 11

Крок 3. На правій панелі клацніть розділ «Кольори».

Крок 4. Потім клацніть меню, що розкривається, поруч із назвою «Вибір кольору». Виберіть колірний режим темного кольору.

Як увімкнути темний режим у Windows 11

Крок 5. Через кілька секунд Windows 11 перейде у темний режим.

Крок 6. Як і Windows 10, Windows 11 також дає змогу поєднувати світлий і темний або використовувати індивідуальний режим. Для цього вам необхідно змінити деякі параметри в розділі «Кольори».

Як увімкнути темний режим у Windows 11

Таким чином ви можете увімкнути темний режим в операційній системі Windows 11.

Перевага включення темного режиму у тому, що він значно знижує навантаження очі. Крім того, якщо ви використовуєте ноутбук, увімкнення темного режиму може збільшити час автономної роботи. Також темний режим покращує видимість контенту, особливо у нічний час.

nBook
Додати коментар