Як підключити принтер HP до вай-фай та настроїти мережу

Популярність бездротових технологій практично захопила за останні роки весь світ. Дедалі більше виробників, враховуючи це, оснащують модулем Wi-Fi практично всі пристрої. Ця функція є максимально зручною, тому що немає необхідності підключати і, головне, розплутувати дроти. Щоб підключитися і налаштувати новий гаджет, не потрібно викликати комп'ютерного генія. Зміна обладнання та його налаштування посильні навіть чайнику.

Як підключити принтер HP до вай-фай та настроїти мережу

Як підключити принтер HP до вай-фай

Ідея полегшити життя користувачам та прибрати «ненависні» дроти з'явилася приблизно 5 років тому.

Користувач повинен усвідомлювати, що кожна конкретна модель має свої ключові налаштування та програмні можливості. Тільки після досконального вивчення інструкції можна розпочинати підключення пристрою.

На жаль, немає універсального порядку дій, виконання яких дозволить максимально спростити поставлене завдання. Але загальний алгоритм дій, звичайно, схожий і саме від нього залежить кінцевий результат.

Перед тим, як підключити принтер HP до Wi-Fi, його необхідно дістати з коробки, тобто розпакувати. Наступний крок – це уважне вивчення інструкції з видалення всієї упаковки.

Потім необхідно підключити кабель, увімкнувши пристрій у розетку. Коли принтер буде увімкнено, встановлюються картриджі. Техніка сама проведе всі початкові налаштування та надрукує пробну сторінку.

На замітку! Для деяких моделей така функція не застосовується.

Перед тим як друкувати через вай-фай на принтері, слід визначитися зі способом підключення, який є найбільш прийнятним у конкретному випадку.

Найчастіше застосовуємо один із нижче описаних бездротових методів підключення.

Важливо розуміти, що принцип роботи бездротових пристроїв удосконалюється щомиті. Кожна компанія-виробник намагається впровадити щось своє та випередити конкурентів.

Загалом для роботи знадобиться:

 • Розетки із підключеною електроенергією.
 • Пристрій дозволяє з'єднуватися через Wi-Fi. Цей прилад називається роутером і виглядає як прямокутна коробка з однією або двома антенами. Залежно від модифікації може мати розеточне або кабельне підключення.
 • Саме принтер, який має підтримувати бездротовий зв'язок. Про наявність такої функції на момент продажу повинен повідомити продавець-консультант.
 • Будь-який гаджет, який спочатку з'єднаний із локальною мережею. Краще використовувати ноутбук чи стаціонарний комп'ютер. Цей пункт дуже важливий, саме так можна перевірити правильність виконаних робіт у кінцевому результаті.
 • Драйвери. Їх можна завантажити з Інтернету або взяти на диску, який має бути в коробці з принтером.

Увага! Деякі виробники комп'ютерної техніки використовують AirPrint, тому що ця програма дозволяє автоматично підключати будь-яку техніку.

Як підключити принтер HP до вай-фай та настроїти мережу

Встановлення драйверів для Wi-Fi принтера HP

Для встановлення програмного забезпечення фахівці рекомендують використовувати лише останні версії програмного забезпечення. Перед встановленням драйверів необхідно переконатися, що вони вибрані правильно та підходять для конкретної операційної системи та придбаного принтера.

Роботи по встановленню досить прості, необхідно просто уважно слідувати покроковим інструкціям.

У момент, коли на екрані з'явиться меню Тип підключення, необхідно поставити галочку на вікні Бездротова мережа.

Увага! Деякі пристрої здатні самостійно знаходити потрібне програмне забезпечення.

Про завершення установки повідомляє кнопка «Готово», що випливає.

Щоб усі заходи були виконані правильно, слід заздалегідь переконатися, що обидва пристрої підключені до однієї мережі.

Важливо! Якщо невчасно відключити один із пристроїв, це може призвести до скидання всіх робіт.

Настроювання підключення HP через Wi-Fi до комп'ютера та ноутбука на Windows та MacOS

Найчастіше MacOS для підключення друкуючого пристрою використовує AirPrint або автоматичне завантаження драйверів. На цій операційній системі не слід встановлювати стандартне програмне забезпечення, яке може бути придбане з принтером або завантажено з офіційного сайту Hewlet Packard. Ця операційна система сама підкаже за потреби, які програми слід встановити.

Для додавання друкувального пристрою використовується папка «Принтери та сканери», яка подібна до Панелі керування друком під час використання Windows.

Якщо принтер підтримує AirPrint, він сумісний з MacOS. Якщо ні, то дізнатися про можливу його роботу з цією системою можна у службі підтримки Apple.

Порядок підключення деяких моделей друкуючих пристроїв НР у системі Windows буде розглянуто нижче.

HP Laserjet Pro MFP m28w підключення по Wi-Fi

Цей пристрій можна підключати не лише бездротовим способом, але й безпосередньо через USB. Завдяки безпроблемній підтримці більшості наявних протоколів працює практично безперебійно.

Крім елементарного підключення, яке досконало описано в інструкції, для даного МФУ HP m28w налаштування Wi-Fi дуже проста, її можна “підігнати” під конкретного користувача. З цим завданням впорається навіть комп'ютерник-початківець.

Ще одним приємним “допом” є можливість спільної роботи даного гіганта зі смартфоном. Додаток, який, до речі, налаштовується автоматично, може робити:

 • Фотографії та документи навіть із внутрішньої пам'яті телефону.
 • Безперешкодно друкувати все, що завгодно з підключеної хмари.
 • Сканування можна робити не лише МФУ, а й камерою ґаджету.

Важливо . Пристрій відноситься до техніки так званого останнього покоління, і розібратися з нею здатна навіть дитина.

Як підключити принтер HP до вай-фай та настроїти мережу

HP 1102w налаштування Wi-Fi

Ця модель принтера не має сенсорного екрана. Тому для HP Laserjet p1102w початкове налаштування друку по Wi-Fi передбачає його сполучення з комп'ютером за допомогою кабелю USB. При подальшій роботі наявність провідного з'єднання не буде потрібно.

Важливо! Виробник принтера не гарантує нормальної передачі даних, якщо кабель більше двох метрів.

Для встановлення драйверів слід використовувати оптичний диск, який постачається в комплекті. Також можна використовувати програмне забезпечення із сайту HP у розділі «Support».

Файл необхідно запускати з правами адміністратора, натиснувши «Install» у першому екрані. Далі можна використовувати просту установку, приймаючи стандартні налаштування. Просунута установка дозволить внести зміни до режиму подальшої роботи пристрою.

Наступна вкладка дозволяє вибрати P1100w Series, до якої належить ця модель. Далі система запропонує вибрати тип з'єднання:

 • через мережу Wi-Fi;
 • через дротове з'єднання USB;
 • підключення за допомогою доданого вай-фай принтера.

При першому підключенні потрібно вибрати верхній варіант. Після автоматичного копіювання необхідних інсталяційних файлів, принтер слід увімкнути в розетку та натиснути кнопку увімкнення. З'єднавши комп'ютер кабелем із принтером, потрібно почекати, поки його буде знайдено.

На замітку! Якщо під час підключення виникла помилка, потрібно перезавантажити принтер через інший порт USB комп'ютера.

Як підключити принтер HP до вай-фай та настроїти мережу

Для безпосереднього налаштування Wi-Fi рекомендується вибрати ручне введення мережі, до якої буде підключено пристрій. Модель P1102w самостійно знайде всі доступні точки доступу.

Якщо мережа прихована, її назву необхідно ввести вручну. Також потрібно ввести пароль, який відкриває доступ до мережі. Його можна дізнатися на панелі керування маршрутизатором. Поки триває налаштування та підключення, на друкарському пристрої блиматиме синій вогник. Після з'єднання він горітиме постійно. Коли майстер установки закінчить роботу, кабель USB від'єднується та друкується пробна сторінка через бездротову мережу.

Надалі автономна робота HP P1102w дозволить друкувати документи, використовуючи HP ePrint, як у межах локальної мережі, так і з будь-якого місця, що має доступ до Інтернету.

HP 107w налаштування Wi-Fi

Варто розуміти, що налаштування бездротової мережі може проводитися не тільки на комп'ютері, але і на самому принтері.

Для початку необхідно перевірити яка “винда” стоїть на комп'ютері. Для бездротового підключення підходить 7-ма або пізніша версія.

Програмне забезпечення для цієї моделі принтера можна завантажити на веб-сайті HP. Також необхідно заздалегідь подбати про наявність пристрою з відповідним для цього завдання інтерфейсом.

Покрокові заходи полягають у наступному:

 1. Вмикаються всі три пристрої.
 2. Завантажуються та встановлюються необхідні для роботи драйвера.
 3. Покрокові дії виконуються на екрані комп'ютера.

Важливо! Під час встановлення необхідно вибрати саме бездротову мережу.

Після проходження всіх вікон про завершення установки повідомить іконка «Готово».

Як підключити принтер HP до вай-фай та настроїти мережу

Як підключити по Wi-Fi HP Laserjet Pro MFP m125rnw

HP Laserjet Pro MFP m125rnw – багатофункціональний. Він здатний працювати не тільки як друкувальний пристрій, а й як сканер і копір, а також виконувати функції факсу. Підключення до вай-фаю здійснюється аналогічно до інших моделей цієї фірми. Але за допомогою цього пристрою можна здійснювати прямий бездротовий друк НР.

Ця функція доступна:

 • для пристроїв Apple за допомогою Apple iPrint або HP ePrint;
 • для операційної системи Android або Symbian через HP ePrint Home&Biz4
 • для комп'ютерів з будь-якою операційною системою.

Для налаштування прямого бездротового друку НР необхідно послідовно виконати такі дії:

 1. На панелі LCD натискається ОК для входу в меню.
 2. Послідовно відкриваються “Мережева установка”, “Меню бездротового з'єднання”, “Wireless Direct”.
 3. В останньому меню натискається ON і надалі ОК.

Як підключити до Wi-Fi HP Deskjet 2620

Підключаючи струменевий принтер через маршрутизатор, слід пам'ятати, що він може підтримувати лише одну частоту – 2,4 ГГц.

На замітку! Три секунди, утримуючи кнопку «Інформація», можна роздрукувати посібник з безпроводової мережі.

Ця модель дозволяє зробити підключення за допомогою WPS. Для цього потрібно більше 3 секунд натискати кнопку «Бездротове з'єднання». Це запустить режим Wi-Fi Protected Setup, а її індикатор блимає. Після цього натискається кнопка WPS на роутері. Підключення займає близько 2 хвилин, у разі успіху синя лампочка просто горітиме.

Якщо роутер не підтримує функцію підключення однією кнопкою, слід зробити його із застосуванням пін-коду. Його можна надрукувати, затиснувши одночасно кнопки «Інформація» та «Бездротове з'єднання».

Далі слід затиснути “Бездротове з'єднання” до миготіння індикатора, в програмі налаштування точки доступу або роутера ввести PIN-код. За дві хвилини процес буде завершено.

Також дана модель дозволяє зробити підключення за допомогою функції Wi-Fi Direct, що дозволяє з'єднуватися з пристроєм безпосередньо.

HP Deskjet 2630 — налаштування Wi-Fi

Як підключити принтер HP до вай-фай та настроїти мережу

Перед тим, як розпочати підключення бездротової мережі, необхідно встановити програмне забезпечення принтера.

Після увімкнення комп'ютера та роутера слід переконатися у підключенні до інтернету.

Так само як і для інших моделей HP важливо, щоб обидва пристрої діяли від однієї мережі.

Наступним кроком є відключення від друкуючого пристрою всіх кабелів. На сайті компанії виробника для полегшення роботи з налаштування Wi-Fi необхідно відкрити, а надалі запустити HP Easy Start. У вікнах потрібно вибрати бездротову мережу і після цього приступити до завершення всіх налаштувань.

Порада! Всі роботи зі встановлення та налаштування рекомендується виконувати при високих швидкостях інтернету.

HP Laserjet 1536dnf MFP – підключення по Wi-Fi

Як підключити принтер HP до вай-фай та настроїти мережу

Підключення даного лазерного МФУ до роботи з вай-фаю починається з налаштування IP-адреси. Вона може бути ручною, але переважно використовується автоматична. Для цього потрібно натиснути кнопку «Налаштування», після стрілками вибрати «Мережеву установку» і натиснути ОК. далі вибирається “Налаштування TCP/IP”, ОК, Автоматично, ОК. Процес може тривати деякий час.

Встановлення програмного забезпечення здійснюється з компакт-диска за підказками, що з'являються на екрані. Після того, як машина зробить запит підключення по дротовій мережі, слід вибрати “Далі” і вибрати той принтер, у якого потрібна IP-адреса. Принтер встановлено.

Особливості підключення принтерів HP до телефону через вай-фай

Як підключити принтер HP до вай-фай та настроїти мережу

Деякі принтери НР оснащені функцією, яка дозволяє віддалений друк безпосередньо з телефону, комп'ютера або планшета. При цьому не потрібно підключатися до наявної бездротової мережі.

Для цього необхідно:

 • перевірити наявність відповідних програм на мобільному пристрої;
 • переконатися, що додаток для друку, встановлений на смартфоні, сумісний з пристроєм, що друкує;
 • увімкнути Wi-Fi Direct на принтері;
 • Wi-Fi Direct дає можливість спільного підключення до 5 пристроїв;
 • Ця функція не дозволяє пристроям вийти в Інтернет.

По суті, налаштування принтера справа, звичайно, відповідальна, але при правильному підході абсолютно не складна. Завдяки всебічній підтримці компанії HP інтернет буквально завалений не лише драйверами для встановлення, але й усілякими програмами, які дозволяють провести всю процедуру правильно, без будь-яких ускладнень.

Якщо описані вище способи таки здалися складними, рекомендується звернутися до фахівця.

nBook
Додати коментар