Як дізнатися, коли Windows 10 востаннє оновлювалася на вашому комп'ютері

Як дізнатися, коли Windows 10 востаннє оновлювалася на вашому комп'ютері

Ви оновили Windows 10, але не пам'ятаєте, коли? Бажаєте перевірити, чи встановлена ​​на вашому комп'ютері остання версія Windows 10 чи ні? Якщо це велике оновлення Windows, ви можете перевірити, коли останній раз Windows 10 отримувала це оновлення.

Кожні 6 місяців Microsoft випускає нове велике оновлення Windows 10 для вашого комп'ютера, і оскільки для вашої системи включені автоматичні оновлення, Windows швидше за все оновиться до останньої версії. Якщо ви шукаєте дату інсталяції останнього оновлення, ми розповімо, як це дізнатися.

Як дізнатися, коли Windows 10 востаннє оновлювалася

Якщо ви не впевнені, чи встановлена ​​у вас остання версія Windows 10, ви можете побачити цю інформацію, виконавши наступне:

  • Перейдіть до «Параметри» , натиснувши клавіші Windows Key + I і виберіть розділ «Система» . Потім у лівій колонці виберіть «Про програму» . Ви також можете використовувати меню “Пуск” , щоб відкрити “Параметри” .
  • Подивіться на праву сторону вікна, прокрутіть вниз до технічних характеристик Windows та перевірте версію, встановлену на вашому комп'ютері. Ви можете побачити номер складання ОС, дату встановлення та випуск Windows 10, яку ви використовуєте.

На знімку екрана показано, що наш ПК з Windows 10 був оновлений у червні 2020 року до версії 20H2. На сьогоднішній день останньою версією Windows є оновлення Windows 10 за жовтень 2020 року з версією 20H2. Таким чином, ви можете побачити дату установки і дізнатися, коли Windows 10 востаннє оновлювалася на вашому комп'ютері.

Як дізнатися, коли Windows 10 востаннє оновлювалася на вашому комп'ютері

Це все, що вам потрібно зробити, щоб перевірити, коли Windows 10 востаннє оновлювалася з великим оновленням на вашому комп'ютері.

nBook
Додати коментар