Windows 10 проти Windows 10 S: які відмінності між ними?

Windows 10 проти Windows 10 S: які відмінності між ними?

Можливо, останнім часом багато чули про операційну систему Microsoft Windows 10, оскільки технічний гігант нещодавно припинив підтримку своєї попередниці Windows 7 і закликає користувачів оновити свої пристрої. Але Windows 10 не єдина версія цієї операційної системи: є також Windows 10 S, урізана версія, призначена для студентів та малих підприємств.

Хоча обидві системи дуже схожі, між Windows 10 і Windows 10 S є кілька ключових відмінностей, про які ми сьогодні вам розповімо.

Що таке Windows 10?

Windows 10 – це остання версія операційної системи Microsoft, вперше випущена у 2015 році. Коли вона вийшла, співробітники Microsoft назвали її “останньою версією Windows”. Це не означає, що Microsoft позбавиться ОС, але Windows працюватиме з постійними оновленнями замість одного величезного оновлення.

Microsoft випускає основні оновлення функцій двічі на рік, зазвичай у березні та вересні, і Microsoft рекомендує встановлювати кожне оновлення в міру його доступності. Останнім було листопадове оновлення 2019 року. Однак у міру старіння обладнання деякі пристрої можуть не отримувати оновлення з часом.

Windows 10 проти Windows 10 S: які відмінності між ними?

Windows 10 має кілька нових можливостей, включно з інтеграцією цифрового помічника Microsoft Cortana. Також є ряд нових інструментів безпеки: антивірус Windows Defender захищає від шкідливих та шпигунських програм в електронній пошті, програмах, хмарі та Інтернеті, а Windows Hello пропонує можливість входу без пароля, щоб розблокувати пристрої за допомогою обличчя або відбитка пальця.

У той час як деякі люди спочатку не наважувалися зробити перехід на нову ОС через повідомлення про помилки в попередніх версіях Windows 10, Microsoft внесла кілька змін у свій підхід до оновлення, починаючи з травневого випуску 2019 року. Тому тепер Windows 10 стала стабільнішою і величезна кількість користувачів переходять на нову операційну систему.

Що таке Windows 10?

Windows 10 S анонсована в 2017 році, вона пропонує швидший та безпечніший інтерфейс, дозволяючи користувачам встановлювати програмне забезпечення лише з офіційного магазину програм Windows та вимагаючи використання браузера Microsoft Edge. Windows 10 S встановлюється на недорогих ноутбуках, призначених для шкіл та учнів, включаючи ноутбук Microsoft Surface.

Windows 10 проти Windows 10 S: які відмінності між ними?

Урізана ОС створена Microsoft, щоб конкурувати з іншими виробниками таких пристроїв, як Google Chromebook та Apple iPad. За словами Microsoft, комп'ютери під керуванням Windows 10 S простіше у налаштуванні та управлінні, а це може бути корисним для власників малого бізнесу.

Якщо ви хочете, ви можете оновити Windows 10 S на Windows 10 Pro, щоб отримати повну версію Windows 10. Але варто враховувати, що назад перейти на версію 10 S буде набагато складніше.

nBook
Додати коментар