Вчені підтвердили, що технологія 5G є безпечною для споживачів.

Вчені підтвердили, що технологія 5G є безпечною для споживачів.

Сучасні технології піддаються численним випробуванням на безпеку, як широко використовуються споживачами. Очікуване розгортання мереж 5G не є винятком, і це нововведення буде піддано подальшому тестуванню.

Головним пріоритетом у тестах є визначення рівнів радіації та того, чи надає інфраструктура 5G негативний вплив на організм людини. Дуже важливо переконатися, що мовні сигнали не викликають раку або подібних захворювань.

Міжнародна комісія із захисту від неіонізуючого випромінювання (ICNIRP) оновила свої керівні принципи щодо обмеження впливу електромагнітних полів, що діють у мережах 5G. Насправді це вперше з 1998 року.

Вчені підтвердили, що технологія 5G є безпечною для споживачів.

Оскільки організація оновлює свої керівні принципи захисту споживачів від випромінювання, викликаного стільниковими мережами, Bluetooth і WI-Fi. На практиці ця зміна була зроблена для того, щоб мережі 5G не завдавали шкоди широкому загалу.

Результати випробувань досить оптимістичні, тому ICNIPR не потрібно давати подальші рекомендації та повідомлення при впровадженні нового стандарту. GSMA також підтвердила, що смартфони з модемами 5G, що існують на ринку, також відповідають суворим вимогам для роботи на частотах вище 6 ГГц, повідомляє AndroidAuthority.

Деякі оператори мобільного зв'язку в Європі проводять тести безпеки в мережах 5G. На цьому етапі результати показують, що випромінювання знаходиться на нормальному рівні і ще далеко від максимально допустимих рівнів.

nBook
Додати коментар