Що таке msmpeng.exe у Windows?

Msmpeng.exe – це процес, створений і використовуваний Windows Defender, вбудованою програмою захисту від вірусів. Хоча він може бути вимкнений або замінений іншими програмами безпеки, за замовчуванням він увімкнений і може створювати цей процес навіть без відома користувача.

Що таке msmpeng.exe у Windows?

Ви можете знайти цей процес у вікні диспетчер задач, якщо він активний. Це не шкідливий процес, але він може стати ресурсомістким і поглинути більшу частину доступної потужності процесора. Зазвичай це відбувається лише в тому випадку, якщо він активно виконує сканування та шукає шкідливих програм.

Msmpeng.exe може викликати занепокоєння, якщо він з'являється, коли Windows Update вимкнено. Якщо ви впевнені, що Захисник вимкнений, але процес все одно з'являється і вантажить систему, спочатку переконайтеся, що він не був повторно активований, наприклад, за допомогою оновлення Windows.

Що таке msmpeng.exe у Windows?

Якщо Windows Defender дійсно вимкнено, тоді запущений процес може вказувати на наявність шкідливого ПЗ, оскільки вірусні програми можуть маскуватися під процес Msmpeng.exe. Запуск сканування з хорошим антивірусним програмним забезпеченням, наприклад, Dr.Web CureIt та Malwarebytes Anti-Malware має вирішити проблему.

Також важливо відзначити, що не варто завершувати процес Msmpeng.exe, якщо він вам не заважає та не навантажує систему. Завершення процесу може вплинути на програму Windows Defender, а це може поставити під загрозу безпеку і зробити вразливою вашу систему для шпигунських або шкідливих програм.

nBook
Додати коментар