Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Онлайн-платформа для поширення цифрових копій ігор Steam міцно увійшла до тями геймерів – багато популярних ігор працюють лише через цей хмарний сервіс. Але не все зроблено на віки – іноді у геймерів виникають проблеми і з цим сервісом, і вони вирішуються тільки через підтримку Steam.

Про сервіс Steam

Ідея про створення платформи цифрової дистрибуції спала на думку керівництву ще в далекому 1999 році, разом з виходом надпопулярних вже на момент релізу ігор Counter-Strike і Team Fortress Classic. Так як ці ігри спочатку були розрахованими на багато користувачів, то Valve (компанія-розробник вищеназваних ігор) задумала створити хмарний сервіс, що дозволяє гравцям по всьому світу об'єднуватися і грати «без кордонів». Але вже на стадії розробки концепції була прийнята ідея і про цифрове розповсюдження ігор через мережу інтернет – це і заробіток компанії, і активна дистрибуція без зайвих витрат на диски з файлами ігор.

Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Вперше Steam був продемонстрований на конференції розробників ігор 22 березня 2002 року, і з того часу сервіс почав свій розвиток – за 19 років з моменту релізу, сервіс обростав новими і новими функціями, вводилися різні маркетингові фічі. На сьогодні Steam – це потужний розрахований на багато користувачів веб-сервіс, що дозволяє грати в розраховані на багато користувачів ігри, набувати унікальний контент, працювати зі збереженнями досягнень користувачів, транслювати ігри в реальному часі і навіть підтримувати авторські права видавців ігор.

Для яких випадків призначено службу підтримки

Служба підтримки гравців призначена для вирішення проблем у різних ситуаціях, більшість з яких можна розібрати за такими групами:

  • Проблеми з обліковим записом Steam – неможливо увійти до свого облікового запису, зникли досягнення користувача;
  • Купівля ліцензійних ігор – служба підтримки відповість на всі запитання користувача та надасть найкращі способи оплати;
  • Активація ігор – ліцензійні ігри необхідно активувати, щоб їх запускали. Підтримка допоможе у цьому випадку.

Звернення до технічної підтримки Steam

Звертатися на технічну підтримку найкраще письмово – так у вас буде повідомлення про прийняття заявки, з її номером та датою. Таким чином, можна контролювати виконання заявки.

Термін обробки заявки – до 30 календарних днів із моменту звернення.

Спосіб перший – вхід до облікового запису можливий

Найкращий спосіб звернутися до техпідтримки – коли є можливість увійти до облікового запису. Таким чином, вийде найповніший контроль за зверненням у службу технічної підтримки, і заявка буде виконана в найкоротші терміни. Кнопка звернення до служби підтримки Steam відображається у персональному кабінеті користувача.

Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Спосіб другий – вхід до облікового запису неможливий

Для вирішення проблем у такому випадку доведеться спочатку повернути доступ до облікового запису. На такий випадок на сайті Steam розміщена кнопка служби техпідтримки, в якій можливі ситуації розташовані по групах – почати доведеться з групи «Мій обліковий запис», і лише після відновлення доступу до нього продовжувати усувати проблеми із сервісом цифрової дистрибуції.

Як написати підтримці Стім на комп'ютері

Зв'язатися з техпідтримкою можна практично з будь-якого пристрою, проте найзручніше це робити з ПК – для цього існують одразу два способи. Перший спосіб – написати в техпідтримку стім через веб-сайт, другий через програмне забезпечення Steam. Другий спосіб буде більш кращим, тому що багато ігор, отриманих через цей сервіс, не працюватимуть без встановлення цієї програми.

Незважаючи на те, що завантажити програму можна за допомогою пошукових систем, рекомендується завантажити програму Steam з офіційного сайту.

Вікно техпідтримки розташоване у розділі “Довідка” головного вікна програми. Далі все буде так само, як і під час активації підтримки через веб-сайт – всі можливі питання для зручності користувача розділені по блоках.

Як зв'язатися з техпідтримкою Steam із програми на телефоні

Через поширення смартфонів, співробітники платформи Steam розробили додаток для двох найпопулярніших мобільних ОС у світі – Android та iOS. Завантажити їх можна відповідно в магазинах Apple Store та Google Play Market. Обидва програми влаштовані однаково, тому розписувати їх окремо немає сенсу.

Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Завантаживши програму на смартфон, користувачеві знадобиться авторизація в сервісі платформи. Після цього ви можете взаємодіяти зі службою техпідтримки, ставлячи будь-які запитання та отримуючи відповіді. Єдиний випадок, коли вам не доведеться авторизуватися відразу, це ситуація, коли ви не можете згадати логін або пароль від вашого облікового запису Steam. В іншому алгоритм дій користувача абсолютно ідентичний алгоритму дій за комп'ютером – різниця лише у зручності.

Який телефон гарячої лінії Steam

Платформа Steam Support є електронною, тому гарячої лінії зв'язку не передбачено. Вся взаємодія з користувачами здійснюється лише через текстові інтерфейси пошти чи форми зв'язку платформи.

Не вірте шахраям, які розповсюджують номери технічної підтримки Steam – їх не існує!

Інші способи зв'язку зі Steam

Платформа представлена практично у всіх великих соціальних мережах – спільноти Steam є у Facebook, VK, Twitter, Youtube та Instagram. Крім соціальних мереж, фахівці готові 24/7 прийняти звернення користувача і докладуть усіх зусиль до вирішення проблеми.

Facebook

Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Одна з найбільших мультимовних угруповань Steam розташувалася на сторінках цієї соціальної мережі. Незважаючи на те, що ця офіційна спільнота дистриб'ютора, підтримка Steam у Facebook працює слабко, найчастіше пересилаючи на офіційний сайт компанії. Як і решта спільнот у соцмережах, група у Facebook орієнтована на спілкування гравців поза платформою та оголошення про новини компанії.

VK (ВКонтакті)

Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Один із російських інтернет-гігантів теж зберігає в собі спільноту Steam, в якій, подібно до груп на Facebook, обговорюються питання, новини та проекти цифрового дистриб'ютора, проте техпідтримка туди заглядає досить рідко. Відповідно, на допомогу з сервісом від офіційних співробітників Valve і Steam сподіватися не доводиться.

Twitter

Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Дана соцмережа орієнтується виключно на короткі публікації новин, лише в коментарях можливий розвиток діалогу з проханням про допомогу. Однак і там техпідтримка не дуже активна – заглядає рідко, і у разі виникнення проблем, як водиться, відправляє на офіційний сайт компанії.

Youtube

Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Потужна відеоплатформа, гігант із зберігання відеороликів, теж не залишився поза увагою контори Гейба Ньюелла. Проте офіційний канал Steam на Youtube служить виключно для подання новин компанії, гайдів з ігор та демонстрації записів значних ігрових сесій – чемпіонати з певних ігор, бої одинаків вищого класу та інших ігрових подій. Сторінка на цьому сайті відрізняється найслабшою зацікавленістю технічної підтримки дистриб'ютора.

Instagram

Підтримка Стім: як написати техпідтримку Steam Support

Сторінка Steam в інстаграм орієнтується виключно на короткі публікації новин, лише в коментарях можливий розвиток діалогу з проханням про допомогу. Технічна підтримка там якщо і з'являється, то дуже рідко й дуже ненадовго – здебільшого перевіряючи директ щодо звернення на підтримку, і все одно переводять все на офіційний сайт.

Будь-яка група в будь-якій соціальній мережі, яка обіцяє швидке вирішення проблем із сервісом – шахраї!

Часті питання по Steam

Який графік роботи техпідтримки? Технічна підтримка Steam працює 24/7 без вихідних та свят. Як написати скаргу? Скаргу рекомендується оформляти через свій акаунт, або через офіційний сайт. В обох випадках є кнопка зв'язку із оператором техпідтримки. Скільки чекати на відповідь на звернення до служби техпідтримки? Стандартний термін очікування від кількох годин до 30 календарних днів з моменту звернення. Швидкість залежить від кількості заявок і складності проблеми. Чи є у служби технічної підтримки акаунти у популярних месенджерах – Whatsapp, Telegram, Viber? Ні, офіційно платформа у цих месенджерах не представлена. В якому випадку підтримка не зможе допомогти з відновленням доступу до облікового запису? Техпідтримка має право відхилити запит при виявленні шахрайських дій з обліковим записом: спроба продажу та передачі ігрових компонентів, облікових записів та досягнень в іграх. У цьому випадку підтримка Стім має право заблокувати обліковий запис назавжди без права відновлення. Що робити, якщо телефон загубився, коли техпідтримка обробляє запит? У цьому випадку необхідно повідомити оператора техпідтримки та попросити перевести автентифікаційні дані на іншу платформу – e-mail як приклад. У цьому випадку доведеться довести належність облікового запису до фізособи, наприклад, запитати дані облікового запису користувача.

nBook
Додати коментар