Оновлення Windows 10 квітня 2020: все, що вам потрібно знати

Microsoft планує випустити оновлення Windows 10 April 2020 цієї весни, надавши нові функції, які допоможуть підвищити продуктивність та безпеку. Оновлення, також відоме як Windows 10 версії 2004 або 20H1, слідує звичайному графіку оновлень Microsoft, але принесе серйозніші зміни, ніж ми бачили в інших оновленнях за останні роки.

Оновлення Windows 10 квітня 2020: все, що вам потрібно знати

За словами Microsoft, на вересень минулого року Windows 10 вже встановлена ​​на більш ніж 900 мільйонів пристроїв. Тепер, коли підтримка Windows 7 офіційно завершена, Microsoft рекомендує користувачам або оновити свій ПК до Windows 10, щоб забезпечити безперебійну і безпечну роботу, або купити новий комп'ютер. Основні оновлення ОС відбуваються кожні шість місяців, а останнім є листопадове оновлення 2019 року.

Коли буде оновлено Windows 10 April 2020?

Для тих, хто бере участь у програмі Windows Insider, квітневе оновлення 2020 вже доступне. Якщо оновлення відповідає типовому графіку Microsoft, то остаточна версія має бути доступна на початку травня.

Якщо вам потрібен доступ до попереднього випуску, ви можете приєднатися до Windows 10 Insider Slow Ring і досліджувати майбутню версію операційної системи від компанії Microsoft. Якщо ви не хочете цього робити, вам доведеться почекати до загального випуску оновлення.

Оновлення Windows 10 квітня 2020: все, що вам потрібно знати

Які нові функції з'являться у версії 20H1?

За словами Microsoft, версія Windows 10 2004 включає ряд змін для користувачів, ось деякі з них:

  • Cortana : Microsoft каже, що Cortana перетворюється на “особистого помічника з продуктивності”, який може допомогти вам використовувати програми Microsoft 365. Cortana буде від'єднана від панелі завдань, тому ви можете переміщати або змінювати її розмір, як будь-яка інша програма. Поліпшена функція електронної пошти дозволяє використовувати Cortana для створення електронних листів. Наприклад, ви можете сказати: «Надішліть електронний лист Мері, повідомивши їй, що я запізнююся» або «Покажіть мені електронні листи від Джефа». Покращений календар дозволяє робити те ж саме, щоб створювати і запитувати про зустрічі. А Windows дозволяє використовувати помічника для відкриття програм та налаштування таких параметрів, як яскравість.
  • Домашня сторінка пошуку браузера : доступ до чотирьох швидких вкладок для домашньої сторінки спрощує пошук: погода, головні новини, сьогоднішня історія та нові фільми.
  • Kaomoji : Microsoft додає kaomoji (¯ _ (ツ) _ / ¯) разом з іншими емодзи.
  • Віртуальні робочі столи : перейменуйте свої віртуальні робочі столи замість того, щоб мати системні імена, такі як «Робочий стіл 1».
  • Автоматичний перезапуск програм : ця функція створена для автоматичного перезапуску відкритих програм UWP.

Оновлення Windows 10 квітня 2020: все, що вам потрібно знати

Чи працюватимуть попередні версії Windows 10?

Microsoft у травні цього року припинить підтримку Windows 10 1809 версій Home, Pro, Pro Education (також відома як оновлення жовтня 2018 року). Підтримка версій Enterprise та Education триватиме до травня 2021 року.

Ви можете використовувати версію 1809, але втрата підтримки Microsoft означає, що ви не будете отримувати важливі оновлення безпеки або інші оновлення.

Оновлення Windows 10 квітня 2020: все, що вам потрібно знати

Чи потрібно оновлюватись до версії 20H1?

Microsoft, звичайно, рекомендує оновити, але це не є обов'язковою умовою. Щоб дізнатися, яка у вас версія Windows 10 встановлена ​​на даний момент, перейдіть до «Параметри» > «Система» > «Про систему» ​​та перейдіть до «Характеристики Windows», де ви знайдете версію, дату встановлення та номер складання.

Якщо у вас є версія 1903 (випущена у травні 2019 року) і ви хочете зберегти її, у вас буде час до грудня 2020 року, доки не закінчиться підтримка. І якщо у вас є версія 1909 (випущена в листопаді 2019), ви повинні оновити її до травня 2021 року.

nBook
Додати коментар