Майкрософт Стор: що робити, якщо не працює магазин Windows 10

Майкрософт Стор. Що робити, якщо не працює магазин Windows 10

Сучасні операційні системи американської корпорації “Майкрософт” встановлюють магазин програм Microsoft Store. Серйозний розвиток платформи почався з виходом Віндовс 10 і активно продовжується в наш час. Головною особливістю стала наявність у магазині доступу до необхідних програм, книг, ігор та іншого медіаконтенту. Останнім часом через нього можна купити не лише продукти цифрової дистрибуції, а й смартфони, планшети тощо.

Microsoft Store в Windows 10 працює у поєднанні з обліковим записом і вимагає наявності ліцензійної версії операційної системи. Однак у ряді піратських версіях також є можливість користуватися маркетом без обмежень. Особливо якщо це стосується безкоштовних програм та їх оновлення. Варто також відзначити, що не у всіх зборках магазин присутній спочатку і його потрібно встановлювати окремо.

Встановлення Windows Store

Зазвичай MS Market спочатку є у звичайній збірці ОС і для активації вимагає лише інтернет, після чого отримує оновлення та починає працювати у штатному режимі. При цьому він сам вибирає мову інтерфейсу (наприклад, російську). Але бувають випадки, коли його цілеспрямовано не встановлюють або не включають до збирання дистрибутива. Це робиться для зниження необхідних для роботи ОС потужностей або економії місця, в окремих випадках для блокування вхідного та вихідного трафіку.

Встановлення Microsoft Store на персональний комп'ютер не є обов'язковим і відбувається за бажанням користувача. Сам магазин безкоштовний і не вимагає грошей для скачування та встановлення.

Цікаво, що його можна видалити самостійно і він перестане видавати оповіщення про появу нових програм та іншого контенту. Деякі так і роблять, але в такому випадку варто заздалегідь дізнатися, як повернути, а потім оновити магазин.

Спосіб 1: проста установка

Ймовірно, найпростіший спосіб встановити магазин в Windows 10.

 1. Для початку відкрийте “Powershell”. У цьому необхідно використовувати права адміністратора. Потім клацніть правою кнопкою на «Пуск», а потім на графу утиліти, що запускається;
 2. У наступному вікні потрібно вписати команду (можна просто її скопіювати та вставити, в цьому немає нічого складного) та натиснути Enter: Get-AppxPackage *windowsstore* -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)AppxManifest.xml”} ;
 3. Після запуску команди почнеться скачування та наступне встановлення програми. Це може тривати кілька хвилин. При цьому не можна закривати вікно утиліти, інакше процес перерветься. Потім зайдіть у меню «Пуск», і ви побачите іконку під назвою «Store». Для швидкого пошуку можна натиснути Ctrl+F та ввести Store;
 4. У разі встановлення помилки потрібно ввести наступну команду: Get-AppxPackage -AllUsers | Select Name, PackageFullName;
 5. На дисплеї з'явиться список компонентів. Серед них знайдіть “Microsoft.WindowsStore” і правіше від нього є необхідна команда;
 6. Введіть команду: Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “C:Program FilesWindowsAPPSСКОПОВАНЕ_ІМ'ЯAppxManifest.xml” ;
 7. Замініть графу СКОПІРОВАНЕ_ІМ'Я на назву з правого стовпця в знову запустіть «ПоверШелл».

Відразу перевірте наявність Sore у меню “Пуск”. Якщо все зроблено правильно і в системі немає фатальних помилок, програма повинна з'явитися. Варто розуміти, що команда add appxpackage просто починає встановлення пакета з Інтернету.

Запуск утиліти PowerShell

У випадках, коли потрібно працювати безпосередньо з файловою системою та компонентами «Віндовс 10», використовують PowerShell. Щоб її запустити, потрібно зробити наступні кроки:

 1. Клацнути правим кліком мишки меню «Пуск»;
 2. Знайти рядок «PowerShell» та клацнути на ньому правим кліком;
 3. Вибрати варіант “Запустити з правами адміністратора”.

Далі вже виконуйте інструкції, як відновити Windows Store.

Спосіб 2: встановлення при виникненні помилок

Ймовірно, найнеприємніший випадок, пов'язаний із установкою MS App Store. Простій людині важко правильно ідентифікувати неполадки з програмою. У такому випадку потрібно запросити майстра, який займатиметься питанням та виправлятиме неполадку спеціалізованим програмним забезпеченням. Проблема виникає при критичному пошкодженні системних файлів, можливий збій у роботі реєстру або дії вірусів.

Спосіб 3: копіювання файлів з іншого ПК

Ще один відносно простий і легкий спосіб повернути на свій комп'ютер магазин програм «Віндовс». Для його реалізації потрібно завантажити MS Windows Store з іншого ПК та банально встановити як просту програму. У цьому навіть обов'язково мати під рукою звичайний комп'ютер. Цілком можна використовувати віртуальну машину з розгорнутим Windows 10.

Для початку необхідно перейти таким шляхом: C:Program FilesWindowsApps. Тут може виникнути невелика проблема з відображенням файлів та папок, але це вирішується включенням видимості прихованих елементів. Тут потрібно виділити та скопіювати кілька файлів. При цьому можна не зважати на символи в кінці найменування.

Знайшовши та скопіювавши всі файли, вставте їх на потрібний ПК. Можливо система попросить підтвердити заміну елементів. На такий запит відповідайте згодою. Далі знову доведеться запустити «ПоверШелл» і вписати одну нескладну команду: ForEach ($folder in get-childitem)

Після введення команди система підключить скопійовані файли і магазин має з'явитись у меню «Пуск». Ось такий хитромудрий спосіб як встановити Microsoft Store на windows 10.

Спосіб 4: оновити Windows

Для реалізації цього способу вам доведеться дізнатися про розрядність вашої операційної системи та її версію, а потім завантажити ISO-образ інсталяційного диска «Віндовс 10» і повністю оновити операційну систему. Все робиться за кілька кроків.

 • Для початку необхідно дізнатися про розрядність системи та її версію. Просто клацніть правою кнопкою мишки на іконку «Цей комп'ютер» на робочому столі і зайдіть у «Властивості». У правому нижньому кутку можна дізнатися всю необхідну інформацію;
 • Знаходимо та завантажуємо необхідну версію ПЗ (можна пізнішу) та розпаковуємо ISO-файл за допомогою архіватора. Там знаходимо значок “exe” і клацаємо по ньому;
 • Відкриється вікно з пропозицією встановити “Віндовс 10”. Вибираємо варіант “звичайна установка”. У наступному меню клацання по «Оновити». Ця процедура може тривати кілька хвилин і повністю відновить всі файли системи. Але при цьому збережуться встановлені програми та особисті файли.

Після інсталяції магазину Windows 10 після видалення

Завантажити Windows Store можна безкоштовно. Для цього Майкрософт передбачили кілька простих варіантів, які доступні початківцям та досвідченим користувачам ОС. Усі вони вже були перераховані та описані.

Ще один спосіб встановлення магазину Windows 10 при проблемах з ним

Радикальний метод, який дозволить відновити магазин і призведе до втрати всіх файлів на локальному диску, де встановлено операційну систему. Якщо всі інші методи дали збій і не допомагають, залишається варіант з повною переустановкою системи. Для цього найкраще використовувати завантажувальну флешку або покликати спеціаліста. Головне при цьому повністю відформатувати диск, а не просто оновити Windows 10.

Ваші дії, якщо магазин Windows 10 одразу закривається при відкритті

Якщо магазин Windows 10 закривається відразу після запуску, це можливо з наступних причин:

 1. Store для Windows 10 неправильно встановили і потрібна його переустановка;
 2. На комп'ютері неправильно встановлено дані часового поясу та дати. Це вирішується простою зміною числа та часу на поточні
 3. Видаліть тимчасові файли операційної системи. Для цього зайдіть в локальний диск С і пройдіть наступним шляхом: Users user_name – AppData – LocalPackages – Microsoft.Windows – Store_8wekyb3d8bbwe – Local кеш . У папці «Локальний кеш» просто видаліть усі файли.

Опис та можливості

Microsoft Store – багатофункціональний майданчик для покупки та скачування різноманітного контенту та електроніки. Спочатку він створювався для мобільної версії платформи та смартфонів лінійки «Люмія», але після провалу у цій сфері фірма переробила магазин на повноцінну платформу і тепер тут можна придбати широкий спектр товарів. Раніше із Sore скачати можна було лише мобільні версії програм (app).

Як користуватися

Для цього достатньо запустити програму та мати обліковий запис «Майкрософт». Інтерфейс гранично зрозумілий і в освоєнні. Всі товари розділені на категорії та їх назва гранично ясно говорить сама за себе. У магазин можна розплачуватися з банківських карток та електронних платіжних систем. Після оплати скачайте програму, що сподобалася, і користуйтеся нею. Після завантаження для роботи не потрібно вмикати Інтернет.

Переваги магазину

Головним плюсом магазину є його інтеграція до операційної системи. Продукти в ньому спочатку створені для «Віндовс» і вони не мають проблем із сумісністю. Досить часто там з'являються товари зі знижками, а останнім часом купуючи ігри для ПК, вони автоматично стають доступними на консолях Xbox. Також усі куплені програми регулярно оновлюються та мають довгострокову підтримку. При цьому для отримання придбаної програми достатньо включити Інтернет та натиснути кнопку download (завантажити).

Майкрософт Стор. Що робити, якщо не працює магазин Windows 10

Недоліки

Тут так само, як і в інших інтернет-майданчиків для дистрибуції цифрового контенту, де кожен має власний набір товарів, але при цьому не пускає конкурентів. Це створює неширокий спектр тих самих ігор або фільмів. Все залежить від домовленості Microsoft із колегами по бізнесу.

Основні конкуренти

Сюди зараховані постачальники аналогічної продукції. Проте Store має серйозну перевагу – майже на всіх робітників і домашніх ПК встановлено «Віндовс», тому охоплення ринку світової. До серйозних конкурентів зараховані Amazon, Play Market та аналогічні платформи для продукції Apple.

Відеоінструкція

nBook
Додати коментар