Kernel Security Check Failure Windows 10 – як виправити помилку

Багато людей, які використовують персональний комп'ютер з операційною системою Віндовс 8.1, 10 та 11, періодично стикаються з появою різних помилок. Однією з найпоширеніших є Kernel Security Check Failure Windows 10. Перш ніж виправляти таку помилку, необхідно ознайомитися з тим, чому вона з'являється і як її швидко позбутися.

Kernel Security Check Failure Windows 10 - як виправити помилку

Основні причини появи

Кожна людина, яка активно користується ПК, має розібратися з тим, через що може виникати така помилка і що вона означає. Серед найпоширеніших причин її появи можна виділити таке:

 • Використання несумісних драйверів. Досить часто користувачі встановлюють занадто старі або навпаки нові драйвера, які починають конфліктувати з більш старим ПЗ. У результаті це призводить до того, що під час роботи ОС виникають помилки.
 • Проблеми із реєстром. У деяких випадках виникнення помилок у системі Віндовс пов'язане з пошкодженням файлів реєстру.
 • Проблеми із апаратними компонентами. Іноді помилки пов'язані з некоректною роботою компонентів, встановлених у персональному комп'ютері.
 • Використання старої версії БІОС. Рекомендується регулярно оновлювати BIOS, щоб комп'ютер нормально працював. Тому з появою помилок треба обов'язково перевірити його версію і за необхідності оновитися.

Ще одна причина, через яку могла виникнути така помилка, — передчасна зупинка роботи Віндовса. Найчастіше це пов'язано з різким відключенням електрики чи перепадами напруги.

Kernel Security Check Failure Windows 10 - як виправити помилку

Способи виправлення

Якщо почала регулярно з'являються помилка “кернел сек'юріті чек файлурі вин 10”, треба ознайомитися зі способами її виправлення.

Вимкнення зайвого обладнання

Перше, що необхідно робити, – вимкнути всі периферійні пристрої, які підключені до персонального комп'ютера. Це можуть бути:

 • клавіатури;
 • мишки;
 • принтер;
 • сканер.

Можливо, це через них починають з'являтися проблеми з роботою операційної системи.

Також, якщо в комп'ютері встановлено дві відеокарти, необхідно від'єднати одну з них.

Часто трапляються випадки, коли встановлений в ПК блок живлення просто не справляється з навантаженням і це призводить до того, що починають з'являтися помилки.

Перевірка та аналіз дампа пам'яті

Не секрет, що інколи проблемний драйвер є причиною появи помилки. Щоб знайти його, доведеться проаналізувати дамп системної пам'яті. Робиться це за допомогою стандартної програми WinDBG, яка за умовчанням встановлена в ОС Віндовс.

З її допомогою кожен користувач зможе дізнатися всю потрібну інформацію із системної пам'яті та знайти конкретний драйвер, через який комп'ютер почав некоректно працювати.

Kernel Security Check Failure Windows 10 - як виправити помилку

Користуватися даною утилітою досить легко, незважаючи на те, що вона повністю англійською і не перекладена російською. Щоб просканувати пам'ять, необхідно:

 • Запустити програму.
 • У верхньому лівому куті натиснути кнопку «File».
 • У вікні вибрати потрібний файл для сканування. Він знаходиться у папці System 32 на диску С.

Після сканування у вікні програми буде вказано всю необхідну інформацію про проблемні драйвери.

Перевірка HDD

Ще одна причина, що призводить до появи помилки – несправність жорсткого диска.

Варто зазначити, що саме вінчестер ПК набагато частіше за інші компоненти виходить з ладу. Тому необхідно періодично перевіряти його стан. Зробити це можна за допомогою командного рядка та спеціальної команди chkdsk.

Також є сторонні утиліти, за допомогою яких кожен зможе самостійно просканувати хард. Наприклад, можна скористатися програмою Victoria. Вона дозволяє просканувати всі сектори диска та перевірити його стан.

Kernel Security Check Failure Windows 10 - як виправити помилку

Перевірка системних файлів

Пошкодження системних файлів може призвести до того, що під час роботи Windows з'являються помилки з кодами. Щоб переконатися, що з важливими файлами все гаразд, потрібно самостійно просканувати файлову систему. Для цього не доведеться займатися встановленням стороннього софту, тому що сканування здійснюється стандартними утилітами Віндовс.

Для перевірки системних файлів доведеться запустити на комп'ютері командний рядок. У неї вводиться спеціальна команда sfc/scannow, після чого почнеться сканування. Коли воно закінчиться, всі знайдені помилки будуть автоматично виправлені.

Перевірка ОЗУ

Досить часто помилка виникає через некоректну роботу оперативної пам'яті комп'ютера. У разі доведеться самостійно визначити проблемну планку ОЗУ. Робиться це так:

 • Вимкнути системний блок персонального комп'ютера від мережі.
 • Від'єднати від ПК всі підключені до нього пристрої.
 • Зніміть кришку системного блоку.
 • Почергово витягти кожну планку пам'яті та перевірити працездатність системи.

За необхідності можна самостійно просканувати ОЗУ за допомогою стандартної утиліти WMDT.

Відновлення реєстру

Іноді пошкодження файлів у реєстрі викликає BSOD, а також призводить до інших помилок. Тому ще одним способом, що дозволяє усувати цю проблему, є відновлення реєстру. Це можна зробити лише в тому випадку, якщо раніше було створено резервну копію.

Kernel Security Check Failure Windows 10 - як виправити помилку

Щоб відновити реєстр, необхідно:

 1. Відкрити Пуск.
 2. Ввести текстовий рядок regedit і натиснути кнопку Enter.
 3. У вікні, що з'явилося на екрані, клікнути по кнопці «Файл» і вибрати пункт «Імпорт».

Після цього необхідно вибрати файл із резервною копією та перезапустити комп'ютер.

Оновлення драйверів

Найчастіше застарілі драйвера є головною причиною появи помилок. Тому рекомендується зайнятися оновленням до актуальної версії. Це має допомогти вирішити проблему.

Існує кілька способів оновлення драйверів. Наприклад, їх можна самостійно завантажити з офіційного сайту виробника материнки чи відеокарти.

За бажанням можна скористатися програмами, які самостійно завантажують та встановлюють драйвера. До найбільш популярних утиліт слід віднести DPS, DriverHub і SlimDriver.

Kernel Security Check Failure Windows 10 - як виправити помилку

Оновлення BIOS

Щоб ПК працював стабільно та не виникало помилок, треба регулярно оновлювати БІОС.

Зробити це можна так – перезапустити персональний комп'ютер та увійти до налаштувань BIOS. Там буде відображатися інформація про версію. Якщо виявиться, що вона застаріла, її доведеться оновити вручну.

На сучасних материнських платах це досить легко. Потрібно просто увійти до параметрів БІОС та знайти розділ, який відповідає за оновлення. У ньому буде кнопка “Оновити”. Якщо натиснути її, БІОС почне автоматично оновлюватися.

Якщо жоден спосіб не допоміг позбавитися проблеми, значить потрібно повністю встановлювати заново Windows. В крайньому випадку доведеться віднести ПК до сервісного центру, щоб його оглянув фахівець.

Багато власників комп'ютерів з Windows 10 не знають, як виправити помилку Kernel Security Check Failure. Щоб розібратися з тим, як її позбутися, необхідно дізнатися про основні методи вирішення цієї проблеми.

nBook
Додати коментар