Чи потрібний мені ключ продукту для оновлення з Windows 10 до Windows 11?

Чи потрібний мені ключ продукту для оновлення з Windows 10 до Windows 11?

Відомо, що Windows 11 це безкоштовне оновлення для відповідних користувачів Windows 10. Комп'ютери з Windows 10, які відповідають мінімальним вимогам до обладнання, встановленим для Windows 11, можуть безкоштовно оновитися до Windows 11.

Деякі користувачі, які хотіли перейти на Windows 11 з Windows 10, запитують, чи потрібно ключ продукту або потрібно вводити ключ продукту при оновленні з Windows 10 до Windows 11. Тому в даній статті ми відповімо на ці запитання.

Чи потрібний мені ключ продукту для оновлення до Windows 11?

Відповідь – ні. Користувачам з активованою копією Windows 10 не потрібний ключ продукту для оновлення до Windows 11. При оновленні з Windows 10 до Windows 11 вам не потрібно буде вводити 25-значний ключ продукту.

Ліцензія Windows 10 буде автоматично перенесена до Windows 11, а копія Windows 11 буде автоматично активована у фоновому режимі. Отже, вам не потрібно нічого робити для активації Windows 11 після оновлення з Windows 10. Проте за бажання ви можете перевірити статус активації Windows 11, щоб переконатися, чи активовано вашу систему.

Чи потрібний мені ключ продукту для оновлення з Windows 10 до Windows 11?

Отже, перед оновленням Windows 11 рекомендується переконатися, що ваша копія Windows 10 активована. Ми рекомендуємо перенести ваш обліковий запис на обліковий запис Microsoft (якщо ви використовуєте локальний обліковий запис користувача у Windows 10), щоб ви могли зв'язати свою ліцензію Windows 10 з обліковим записом Microsoft. Це гарантує, що ви не матимете жодних проблем активації після оновлення до Windows 11. Після успішної активації Windows 11 ви можете повернутися до локального облікового запису, якщо хочете.

Чи потрібно вводити ключ продукту після оновлення до Windows 11?

Знову ж таки, відповідь негативна. У разі оновлення активованої Windows 10 до Windows 11 нова операційна система активується автоматично. Таким чином, вам не потрібно буде вводити ключ продукту навіть після оновлення Windows 11.

Однак, якщо Windows 11 не вдається активувати автоматично з будь-якої причини, ви можете ввести ключ продукту (якщо він є), щоб активувати свою копію.

nBook
Додати коментар