Як змінити пароль від Wi-Fi зі смартфона

Як змінити пароль від Wi-Fi зі смартфона

Зміна пароля вашої мережі Wi-Fi є одним із заходів безпеки, які слід застосовувати часто. Не варто залишати паролі за замовчуванням, якими оснащений ваш маршрутизатор, оскільки вони є найслабшими. У цій статті ми розповімо вам, як швидко та просто змінити пароль Wi-Fi з вашого мобільного телефону.

Процес однаковий незалежно від того, з якого пристрою (Android або iOS) це ви робите. Ми використовували смартфон Redmi, щоб показати вам, але не хвилюйтеся, цей процес є однаковим для всіх, і у вас не виникне жодних проблем. Більш того, для цього вам не потрібно ніякої зовнішньої програми.

Що потрібно змінити пароль Wi-Fi

Все дуже просто, ваш пристрій має бути підключений до мережі Wi-Fi, в якій ви хочете змінити пароль. Ви також повинні знати IP-адресу, ім'я користувача та пароль, щоб отримати доступ до налаштувань вашого маршрутизатора. Але нижче ми пояснимо, як діяти у кожному випадку. Знову ж таки варто зазначити, що це дуже простий процес.

Як змінити пароль Wi-Fi з вашого мобільного телефону

Перш за все, вам потрібно буде відкрити браузер на мобільному телефоні або планшеті та ввести декілька наступних IP-адрес:

  • 192.168.1.1
  • 192.168.0.1

Можливо, що один із них не спрацює, тому спробуйте інший. Після вдалого переходу до веб-інтерфейсу, вам знадобиться ім'я користувача та пароль вашого роутера. За замовчуванням їх зазвичай ніхто не змінює. Ці облікові дані вказані в інструкції з експлуатації обладнання, але виробники не прагнуть все ускладнювати. Якщо у вас немає цих облікових даних, найчастіше використовуються такі:

  • admin/admin
  • admin/1234
  • user/1234
  • 1234/1234

Спробуйте ці облікові дані або перегляньте наклейку на вашому роутері, на якій зазвичай вказано ім'я користувача та пароль. Ви також можете переглянути заводські логіни та паролі всіх відомих маршрутизаторів у нашій попередній статті.

Після входу в систему будуть показані всі можливості вашого маршрутизатора. Щоб змінити пароль, перейдіть до розділу «Налаштування», «Бездротовий режим» або «Wi-Fi». Кожен виробник маркує його по-різному, але його досить просто. Пройдіться по розділах маршрутизатора, доки не знайдете його.

Як змінити пароль від Wi-Fi зі смартфона

Отримавши доступ до цього розділу, ви зможете змінити пароль Wi-Fi. Все, що вам потрібно зробити, це придумати складніший пароль, ввести його у відповідне поле та натиснути кнопку «Зберегти».

Як змінити пароль від Wi-Fi зі смартфона

Як бачите, це простий процес і для його виконання не потрібні технічні знання. Змінити пароль Wi-Fi з мобільного телефону дуже просто, і ви зробите це не більше ніж за 2 хвилини.

Як створити надійний пароль для вашої мережі Wi-Fi

Щоб пароль Wi-Fi роутера було складно зламати, необхідно дотримуватися деяких порад:

  • Використовуйте понад 8 символів.
  • Використовуйте великі та малі літери.
  • Використовуйте спеціальні символи, наприклад, знак оклику або знак питання.

Завдяки цим порадам ваша мережа Wi-FI буде набагато надійнішою, і ви ускладните роботу тим, хто захоче зламати ваш пароль.

Тепер, коли ви дізналися, як змінити пароль Wi-Fi із мобільного телефону, ви можете періодично змінювати його. Рекомендується робити це кожні три місяці. Таким чином, знаючи, що цей процес займе не більше двох хвилин, ви зможете повністю захистити свою мережу Wi-Fi.

nBook
Додати коментар