Як збільшити кількість передплатників у Instagram: 22 перевірених способи

Як збільшити кількість передплатників у Instagram: 22 перевірених способи

Бажаєте значно збільшити кількість тих, хто підписаний на вас у Instagram? У такому разі слідуйте цим 22 перевіреним способам для досягнення цієї мети.

Згідно з журналом Search Engine, наведені нижче поради залучать більше передплатників до вас у Instagram.

1. Витратьте час, щоб переглянути фотографії перед публікацією. Вони повинні відповідати сезонам, святам та майбутнім подіям. Залежно від вашого виду діяльності, ви можете створювати публікації кілька разів на день або кілька разів на тиждень. Встановіть реалістичну мету та дотримуйтесь її.

2. Публікуйте лише якісні фотографії та відео у своєму профілі.

3. Протестуйте різні фільтри. Чим більш креативні, оригінальні та захоплюючі ваші фотографії, тим більша ймовірність того, що люди будуть ділитися ними та відслідковувати ваш обліковий запис.

4. Бізнес-аккаунти Instagram мають доступ до аналітики, яка показує, коли ваша аудиторія є найактивнішою. Використовуйте ці дані для оптимізації вашого графіка публікації. Instagram також дає вам таку інформацію, як вік, стать та місцезнаходження вашої аудиторії, що також може бути корисним для особистих досліджень.

Як збільшити кількість передплатників у Instagram: 22 перевірених способи

5. Ще один спосіб залучити людей, які не стежать за вами — помітити пов'язані облікові записи, щоб ви з'являлися у їх трансляціях. Позначте людей, які взаємодіють із вашим бізнесом.

6. Заповніть та оптимізуйте свою біографію в Instagram, щоб користувачі знали, хто ви і чи хочуть вони слідувати за вами. Обновлюйте цю інформацію за необхідності.

7. Увімкніть чіткий заклик до дії або питання наприкінці кожної публікації – це приверне додаткову аудиторію.

8. Переконайтеся, що ваші клієнти можуть знайти ваш обліковий запис у Instagram. Для цього додайте значок Instagram до своїх соціальних мереж або вставте профіль Instagram на свій сайт.

9. Діліться своїм контентом із Instagram також в інших соціальних мережах і просіть про це вашу аудиторію. Це приверне нових передплатників на ваш профіль.

Як збільшити кількість передплатників у Instagram: 22 перевірених способи

10. Як тільки кількість ваших передплатників збільшиться, почніть проводити конкурси та акції, які можуть залучити ще більше користувачів.

11. Ще одна хороша практика для збільшення кількості ваших передплатників у Instagram — дивитися на те, що роблять ваші конкуренти, та навчатися у них.

12. Ставте лайки та коментуйте публікації інших користувачів. Спілкуйтеся з людьми, яким потенційно може сподобатися ваш обліковий запис. Насправді це означає взаємодію Космосу з потенційними клієнтами. Чим більше ви берете участь у коментарях та обговореннях, тим більший шанс, що ви будете поміченими.

13. Не використовуйте надто багато тексту на фотографіях. Люди йдуть до Instagram за візуальним контентом.

14. Не додавайте логотипи або водяні знаки до публікацій, які можуть закривати частину фотографії.

15. Використання правильних хештегів приведе вас до нової аудиторії, яка шукає схожий на тип контенту. Витратьте час, щоб знайти найкращі хештеги для вашої конкретної публікації.

Як збільшити кількість передплатників у Instagram: 22 перевірених способи

16. Ще один спосіб знайти користувачів, які не підписані на вас – це геотегувати ваш контент, але не обов'язково з розташуванням вашого магазину. Спробуйте використати своє місто або прилеглий (відповідний) орієнтир, який має великий попит.

17. Не додавайте посилання у свої публікації, тому що вони не стануть клікабельними і це досить дратує користувачів.

18. Якщо ви продаєте продукт, скористайтесь функцією тегів у Instagram. Компанії можуть відзначати фотографії чи відео посиланнями товарів. Щоб використовувати цю функцію, у вас має бути бізнес-сторінка у Facebook з повним каталогом продуктів.

19. Створіть фірмовий хештег для ваших подій.

20. Періодично очищайте ваші публікації від негативних коментарів конкурентів.

21. Відкладіть витрати на рекламу для просування вашого облікового запису в Instagram. Якщо ви проводите конкретний конкурс або маркетингову кампанію, ви можете використовувати рекламу на Facebook, щоб просувати свій контент для більшої кількості аудиторії.

22. Підтвердження – це ще один спосіб виділитися на тлі конкурентів і показати, що ваш бізнес є реальним. Хоча не всі можуть претендувати на перевірку Instagram, ви повинні прагнути цього.

nBook
Додати коментар