Як додати або видалити водяний знак з фотографій на Android

Як додати або видалити водяний знак з фотографій на Android

Додатки камери багатьох телефонів Android, що продаються в Росії, мають опцію водяного знака. У багатьох цих програмах ця функція активована за замовчуванням, а в інших можна активувати в налаштуваннях. Цей водяний знак викликає кілька розбіжностей, тому що деякі користувачі не хочуть бачити його на своїх фото, у той час як інші раді, що він є.

Якщо ви хочете активувати або видалити водяний знак зі своїх фотографій на Android, це дуже простий спосіб зробити це.

Додавання або видалення водяних знаків на Android

Водяний знак – звичайна функція у додатку камери для багатьох смартфонів Android, наприклад, таких як Redmi, Huawei тощо. Це можливо на всіх смартфонах, хоча назва опції або її розташування можуть відрізнятися в залежності від програми камери, що використовується.

Отже, якщо ви хочете додати або видалити водяний знак із фотографій, які ви робите за допомогою камери свого телефону Android, виконайте такі дії:

  1. Відкрийте програму камери на вашому телефоні.
  2. Натисніть піктограму установок.
  3. Знайдіть функцію “Водяний знак”.
  4. Активуйте цю опцію.
  5. Якщо вона активована, але вам не потрібний водяний знак, тоді вимкніть цю функцію.

Як додати або видалити водяний знак з фотографій на Android

Як бачите, додавання та видалення водяного знаку не викликає жодних складнощів. Єдине, що слід пам'ятати – це розташування цього водяного знака, яке може змінюватись в залежності від моделі телефону.

Водяні знаки на фото – це особистий вибір кожного. Є користувачі, які не бачать у них чогось дратівливого, а інші думають, що вони псують зображення. Якщо за промовчанням у додатку камери ці мітки активовані, ви можете видалити їх, щоб вони не турбували вас.

nBook
Додати коментар