10 порад для покращення Wi-Fi з'єднання

10 порад для покращення Wi-Fi з'єднання

Для багатьох бездоганне з'єднання Wi-Fi стало життєво важливим. Підключення до інтернету без використання кабелів та з оптимальним з'єднанням має життєво важливе значення для виконання певних робіт або просто перегляду нашої улюбленої серії фільму.

Якщо з'єднання Wi-Fi вдома або на робочому місці не дуже хороше, і ви хочете його покращити, то ми дамо вам кілька порад, щоб зробити ваше з'єднання Wi-Fi стабільнішим.

1. Поєднання пристроїв

Перш за все, важливо правильно виконати пару пристроїв, ввівши параметри підключення Wi-Fi (SSID і пароль) або натиснувши кнопку WPS на маршрутизаторі і безпосередньо підключивши пристрої.

2. Розташування антен

Антени маршрутизатора повинні бути розташовані під прямим кутом або у положенні V.

3. Положення маршрутизатора

Щоб з'єднання було оптимальним у всіх кімнатах будинку або офісі, маршрутизатор необхідно розмістити на піднесенні, уникаючи перешкод. Наприклад, ховати його за телевізором – не найкраща ідея. Краще, щоб роутер був на увазі.

4. Якість пристрою

Хороше з'єднання Wi-Fi залежить не тільки від компанії, яка надає вам інтернет, але і від якості пристроїв, які ви використовуєте. Швидкість, яку може запропонувати вам висококласний смартфон, відрізняється від швидкості старого пристрою.

5. Підключення до мережі Ethernet

Якщо вам потрібна велика швидкість, стабільність та безпека, найкраще, що ви можете зробити, це підключитися за допомогою мережевого кабелю Ethernet. Таким чином, ви можете максимально використовувати швидкість, яку надає інтернет-провайдер. Ви можете робити це в основному зі своїми старими комп'ютерами, оскільки вони найбільше знижують продуктивність мережі.

10 порад для покращення Wi-Fi з'єднання

6. Контроль охоплення

Основним фактором, який може вплинути на те, що з'єднання Wi-Fi не працює так швидко, як хотілося б, є покриття. Що далі ви знаходитесь від роутера, то більша ймовірність того, що показник покриття вашого пристрою буде низьким.

7. Пристрої, що створюють перешкоди

Домашній телевізор, мікрохвильова піч, метал, дзеркала або холодильник можуть викликати перешкоди. У деяких випадках, якщо покриття незадовільне, у вас є можливість покращити його, встановивши підсилювач Wi-Fi, який краще розподіляє сигнал. Динаміки Bluetooth або бездротовий телефон також можуть створювати перешкоди для підключення до мережі Wi-Fi.

8. Вимкніть пристрої

Найкраще вимкнути пристрої, якщо вони не використовуються, або розмістити маршрутизатор далеко від електроприладів, які можуть створювати перешкоди.

9. Старі маршрутизатори

Старі маршрутизатори, що роздають Wi-Fi, знижують продуктивність мережі загалом. Щоб уникнути цього падіння продуктивності, ви можете замінити їх на нові роутери.

10. Інше обладнання Wi-Fi

Нарешті, ще одним фактором, який може вплинути на погіршення вашого Wi-Fi з'єднання, є обладнання сусідів. Це також може спричинити перешкоди у вашій мережі Wi-Fi.

Ці прості поради допоможуть вам отримати більш стабільне з'єднання WiFi. Застосовуючи один із них на практиці, ви обов'язково помітите покращення вашого з'єднання Wi-Fi.

nBook
Додати коментар