Як змінити розмір значків на смартфонах Xiaomi або Redmi

Як змінити розмір значків на смартфонах Xiaomi або Redmi

MIUI постачається зі значками встановленого розміру. Однак, це можна легко змінити на будь-якому мобільному телефоні Xiaomi або Redmi, і в даній статті ми розповімо вам, як це зробити.

Зміна розміру піктограм MIUI на мобільних пристроях Xiaomi або Redmi – це те, що можна швидко зробити через налаштування смартфона. Немає необхідності встановлювати будь-яку тему, лаунчер або будь-яку сторонню програму.

Як змінити розмір значків MIUI на будь-якому мобільному телефоні Xiaomi або Redmi

Як змінити розмір значків на смартфонах Xiaomi або Redmi

Просто виконайте такі дії, і за лічені секунди ви зробите іконки програм на вашому Xiaomi/Redmi більше або менше.

  • Насамперед, зайдіть у «Налаштування». Для цього знайдіть значок шестерні на головному екрані або в меню програм або опустіть вниз рядок стану/повідомлень і натисніть на значок шестерні, який з'явиться в правому верхньому куті екрана, над індикатором батареї.
  • Тепер у налаштуваннях смартфона, знайдіть пункт «Робочий стіл» та натисніть на нього.
  • Потім виберіть функцію «Розмір піктограм».
  • Нарешті, ви побачите попередній перегляд іконок деяких програм, встановлених на вашому Xiaomi або Redmi. Під ним знаходиться горизонтальна смуга, де ви можете налаштувати розмір значків та побачити, наскільки великими чи маленькими вони будуть у підсумку. Далі слід вийти з цього розділу та повернутися на головний екран, щоб побачити результат.

З іншого боку, повернувшись на крок назад, у розділі «Параметри» > > «Робочий стіл» можна також змінити розташування та групування піктограм. Просто натисніть функцію «Сітка робочого стола» та виберіть будь-який формат між 4×6, який використовується за замовчуванням, та 5×6. Якщо вибрати останній варіант, піктограми зберігатимуть свої розміри, але будуть розташовані ближче один до одного.

У розділі «Робочий стіл» можна також зробити так, щоб значки програм не можна було переміщати, просто утримуючи на них палець. Таким чином, завдяки функції «Захист від змін», ви більше не переміщатимете значки випадковим чином і розміщуватимете їх по різних місцях робочого столу.

Ще одна річ, яку ви можете активувати на робочому столі, це «Меню додатків». У більшості смартфонів Xiaomi та Redmi ця функція відключена за замовчуванням, тому всі піктограми програм доступні на головному екрані MIUI. Щоб активувати цю функцію, просто потрібно натиснути «Робочий стіл» > > «Робочий стіл», а потім вибрати параметр «Меню програм».

nBook
Додати коментар