10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Ви шукаєте безкоштовну антивірусну програму або програмне забезпечення для захисту вашого ПК від найнебезпечніших вірусів? Тоді вам обов'язково варто звернути увагу на наш список найкращих антивірусних програм, які пропонують безкоштовний захист. Позбавтеся клопоту з тестуванням десятків безкоштовних інструментів, просто прочитайте цю статтю, щоб вибрати найкраще безкоштовне антивірусне програмне забезпечення для Windows 10.

Оскільки типові антивірусні інструменти призначені лише для захисту системи від вірусів та шкідливого програмного забезпечення, рекомендується використовувати антивірус, а також засоби захисту від шкідливих програм або програм-шпигунів.

Отже, у цій статті ми розповімо про деякі з найкращих безкоштовних антивірусних програм для комп'ютерів з Windows 10.

1. Avira Free Antivirus

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Avira Antivirus аналізує всю систему простим натисканням кнопки. Ця програма має простий у використанні інтерфейс, який дозволяє легко налаштовувати та використовувати її.

Програма заснована на системі хмарного сканування, це означає, що будь-які підозрілі виявлення безпосередньо відправлятимуться на сервер і перевірятимуться в режимі реального часу, а потім відповідь відправляється на комп'ютер користувача.

З іншого боку, безкоштовний антивірус Avira уповільнює роботу пристрою. Однак, враховуючи, що це безкоштовний інструмент і має високий рівень виявлення шкідливого ПЗ, невелике уповільнення роботи – це не велика плата.

2. Avast Free Antivirus

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Безкоштовна версія Avast Antivirus – це відзначений винагородами продукт, що забезпечує захист у реальному часі пристроїв, на яких він встановлений. Цей антивірус працює передбачувано, просто перевіряє коди програм та виявляє небезпеку.

Програма здатна блокувати фішингові сайти, шкідливі програми, програми-вимагачі, віруси, рекламне програмне забезпечення. Також антивірус виявляє небажані застарілі програми.

Ви також можете запускати перевірки продуктивності та перевіряти свої паролі, що є дуже корисною функцією. Крім того, цей безкоштовний інструмент доступний для Windows, Mac та Android.

3. AVG AntiVirus Free

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Безкоштовна версія AVG AntiVirus – ще один чудовий варіант для тих, хто шукає безкоштовний антивірусний захист. Цей антивірус сканує систему на наявність шкідливого ПЗ та проблем з продуктивністю, а також забезпечує захист у реальному часі, який блокує шкідливі завантаження та запобігає проникненню шкідливих програм у систему.

У нього простий інтерфейс, а також це простий у використанні продукт, який, безсумнівно, виконує більшу частину роботи автоматично, дозволяючи користувачеві сидіти та відпочивати, поки комп'ютер очищається. Програма регулярно оновлюється, а це означає, що вам не доведеться турбуватися про нові загрози.

Більш того, цей безкоштовний інструмент сумісний з Windows XP SP3, 7, 8 і 10, а також з Mac OS 10.8 і нове, що робить його чудовим вибором для користувачів, які не хочуть платити за захист комп'ютера.

4. Bitdefender Antivirus Free

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Безкоштовна версія Bitdefender Antivirus надає багатий набір функцій для тих, хто не бажає платити за програму безпеки. Програмне забезпечення гарантує ефективну перевірку системи та видалення вірусів, активний контроль над загрозами, а також відмінні функції захисту від фішингу та шахрайства.

Програмне забезпечення контролює запущені програми та блокує їх у разі виявлення підозрілої поведінки, а також запобігає доступу до шахрайських сайтів, які стверджують, що вони безпечні для користувачів.

Bitdefender Antivirus Free сумісний з Windows 7 SP1, 8, 8.1 та 10, але компанія також пропонує антивірусні рішення для користувачів Mac та Android.

5. Panda Free Antivirus

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Безкоштовна версія Panda Antivirus – це ще один варіант для тих, хто шукає безкоштовний захист. Цей легкий антивірус сумісний із Windows 10, 8, 8.1, 7, Vista та XP.

Програмне забезпечення має простий у використанні інтерфейс, що робить продукт зручнішим для недосвідчених користувачів ПК. Інструмент Panda Free Antivirus захищає USB-пристрої від численних заражень і надає функцію «Рятувальний комплект», яка допомагає вилікувати ваш комп'ютер у критичних ситуаціях.

Одна з корисних функцій Panda полягає в тому, що вона забезпечує захист у реальному часі, це означає, що вона може захистити ваш комп'ютер і просто блокує несанкціоновані спроби встановити небезпечне програмне забезпечення у вашій системі.

6. Comodo AntiVirus

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Comodo також пропонує чудовий безкоштовний антивірус на ринку. Ви можете захистити свій ПК від зараження за допомогою ефективного антивірусу Comodo, який на крок попереду загроз безпеки.

Антивірус підтримується у Windows 7, Windows 8, Windows 10 та Windows XP. Програмне забезпечення регулярно оновлюється, щоб відповідати останнім тенденціям. Це один із найкращих безкоштовних антивірусів, які можуть бути у вашій операційній системі Windows.

7. AdwCleaner

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Хоча AdwCleaner не є антивірусною програмою, але все ж таки це дуже необхідний інструмент безпеки. Коли справа доходить до очищення рекламного програмного забезпечення, ніщо не може зрівнятися з AdwCleaner. Інструмент безпеки знищує рекламне програмне забезпечення та відновлює продуктивність вашого ПК.

Він також може видаляти з комп'ютера потенційно небажані програми (ПНП). Крім того, цей інструмент також може видаляти викрадач браузера (той, який змінює пошук за замовчуванням і домашню сторінку).

Отже, це безперечно найкращий інструмент безпеки, який рекомендується для використання в кожній системі Windows.

8. Kaspersky Free Antivirus

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Kaspersky Free Antivirus – ще один найкращий антивірус, який ви можете встановити на свій комп'ютер із Windows 10. Інструмент безпеки може блокувати небезпечні файли, сайти та багато іншого. Також він може захистити ваші особисті дані. Він пропонує захист у реальному часі, який захищає ваш пристрій від різних загроз безпеці.

Система хмарного сканування робить «Касперського» одним із найнадійніших продуктів на ринку. Щоразу, коли засіб безпеки виявляє якийсь підозрілий файл, він відправляє його на свій сервер, де він ретельно перевіряється.

9. Microsoft Windows Defender

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Microsoft Windows Defender – це один із найкращих антивірусних інструментів, який постачається встановленим з операційною системою Windows 10. Антивірус не такий ефективний у порівнянні з усіма іншими, перерахованими вище, але він, як і раніше, непогано справляється зі своїм завданням.

Microsoft Windows Defender також, як і більшість антивірусів, регулярно оновлюється. Більш того, інструмент безпеки підтримується софтверним гігантом Microsoft. Таким чином, ви можете довіряти цьому антивірусу і не перейматися безпекою системи.

10. Malwarebytes Anti-Malware

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Windows 10

Malwarebytes Anti-Malware – один із найкращих та безкоштовних антивірусів, які ви можете використовувати на своєму комп'ютері з Windows. Найкраще в Malwarebytes Anti-Malware – це те, що він може сканувати та видаляти приховані шкідливі та шпигунські програми з вашого комп'ютера. Варто зазначити, що Malwarebytes Anti-Malware має дві версії – Premium та Free.

Безкоштовна версія працює дуже добре, забезпечуючи всебічний захист. З іншого боку, преміум-версія пропонує багато просунутих інструментів безпеки.

Отже, це був список кращих антивірусних рішень для комп'ютерів з Windows 10, які ви можете використовувати безкоштовно. Якщо вам цей список був корисним, не забудьте поділитися ним зі своїми друзями.

nBook
Додати коментар