Як відключити рекламу на смартфонах Xiaomi з MIUI 12 та 12.5

Як відключити рекламу на смартфонах Xiaomi з MIUI 12 та 12.5

Xiaomi стала одним із провідних гравців на ринку смартфонів за останні кілька років. Їхні телефони володіють найкращими характеристиками, найкращими функціями, красивим дизайном і найкращою ціною. Але оболонка MIUI, що розробляється і підтримується компанією Xiaomi, на якій працюють телефони, поставляється з багатьма встановленими програмами та рекламою у власних додатках. Реклама, яка з'являється при запуску системних програм – одна з найбільш дратівливих функцій телефонів Xiaomi.

На щастя, є спосіб вимкнути рекламу на телефонах Mi, Redmi та Poco. Основним винуватцем реклами у стандартних додатках MIUI 12.5 є програма MSA (MIUI System Ads). Оскільки це системна програма, ви не можете видалити його зі свого телефону, але є можливість вимкнути його.

Поточна версія оболонки для Xiaomi – MIUI 12.5, вона також містить встановлене ПЗ та рекламу. Нижче ми покажемо покроковий посібник з відключення системної реклами на телефонах Xiaomi з MIUI 12 та MIUI 12.5.

Кроки відключення реклами з телефонів Xiaomi

Крок 1. Відкрийте програму «Налаштування» на телефоні Xiaomi, перейдіть до «Паролі та безпека» та виберіть його.

Крок 2. Натисніть «Доступ до особистих даних».

Як відключити рекламу на смартфонах Xiaomi з MIUI 12 та 12.5

Крок 3. Прокрутіть вниз у розділі «Доступ до особистих даних», і ви побачите список програм, до яких входять msa та GetApps.

Крок 4. Натисніть на msa та GetApps, щоб вимкнути їх.

Крок 5. Ви отримаєте 10-секундне попереджувальне повідомлення, що підтверджує, що хочете відкликати дозвіл. Після зворотного відліку натисніть “Відкликати”.

Як відключити рекламу на смартфонах Xiaomi з MIUI 12 та 12.5

Після цих простих кроків ви відключите системну рекламу в MIUI на своїх телефонах Mi, Redmi та Poco. Навіть якщо ви перезавантажити телефон, msa повинен залишатися вимкненим. Але я помітив, що інсталяція оновлення системи включає msa на телефоні. Тому після оновлення системи необхідно ще раз перевірити налаштування, щоб продовжити блокувати рекламу на телефоні Xiaomi.

nBook
Додати коментар