Xiaomi Poco M3: найкращі поради та хитрощі, які варто спробувати

Xiaomi Poco M3: найкращі поради та хитрощі, які варто спробувати

Нещодавно популярний на російському ринку бренд Xiaomi випустив довгоочікуваний смартфон Poco M3. Смартфон поставляється з потужною батареєю ємністю 6000 мАг, потрійною задньою камерою, краплеподібним вирізом та багатьма іншими відмінними характеристиками. Сьогодні ми розповімо про найкращі поради та хитрощі, які обов'язково варто спробувати на своєму смартфоні Poco M3.

Зміст
 1. Як увімкнути або вимкнути темний режим на Poco M3?
 2. Як увімкнути ультра економію заряду батареї на Poco M3?
 3. Як змінити розмір та стиль шрифту на Poco M3?
 4. Як деактивувати чи активувати водяний знак камери на Poco M3?
 5. Як показати стан оперативної пам'яті Poco M3?
 6. Як увімкнути блокування програм на Poco M3?
 7. Як змінити розмір іконок на Poco M3?
 8. Як змінити колірну схему на Poco M3?
 9. Як знайти мобільні характеристики на Poco M3?
 10. Як зробити знімок екрана чи довгі скріншоти на Poco M3?
 11. Як використовувати функцію «Очищення динаміка» на Poco M3?
 12. Як використовувати подвійні програми або клон програми на Poco M3?
 13. Як показати відсоток заряду батареї у рядку стану на Poco M3?
 14. Як показати швидкість інтернету у рядку стану на Poco M3?
 15. Як активувати подвійне натискання, щоб увімкнути або вимкнути екран Poco M3?
 16. Як активувати автоматичне увімкнення екрана при взятті пристрою в руки на Poco M3?
 17. Як увімкнути режим розробника на Poco M3?
 18. Як використовувати режим керування однією рукою на Poco M3?
 19. Як зробити запис екрана на Poco M3?

Як увімкнути або вимкнути темний режим на Poco M3?

Щоб увімкнути або вимкнути функцію темного режиму на Xiaomi Poco M3, потрібно перейти в «Налаштування», натиснути на розділ «Екран», тепер ви можете вибрати світлий або темний режим відповідно до ваших вимог. Можна також запланувати час для темного режиму.

Як увімкнути ультра економію заряду батареї на Poco M3?

Якщо ви хочете заощадити заряд батареї, ви завжди можете використовувати функцію “Ультра-Економія енергії” на своєму смартфоні. Для цього зайдіть в “Налаштування”, виберіть розділ “Живлення та продуктивність” та активуйте функцію “Ультра-економія енергії”.

Варто зазначити, що «Ультра-економія енергії» обмежує більшість енергоспоживаючих функцій та знижує продуктивність вашого пристрою, щоб залишити працювати основні функції, такі як дзвінки, SMS, підключення до мережі якомога довше.

Як змінити розмір та стиль шрифту на Poco M3?

Ви можете змінити розмір і стиль шрифту на Xiaomi Poco M3, щоб зробити це, перейдіть до «Налаштування» та виберіть розділ «Екран». Прокрутіть вниз і натисніть «Розмір тексту», щоб встановити розмір шрифту. Утримуйте натиснутою синю крапку і проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб змінити розмір тексту.

Як деактивувати чи активувати водяний знак камери на Poco M3?

Щоб вимкнути або увімкнути водяний знак камери, відкрийте програму камери, торкніться трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті, виберіть «Параметри» та натисніть пункт водяний знак. Якщо ви бажаєте увімкнути або вимкнути водяний знак камери, просто натисніть на функцію «Водяний знак пристрою». Якщо ви бажаєте додати свій власний водяний знак, активуйте функцію «Водяний знак пристрою», натисніть на «Власний водяний знак», введіть будь-яке слово, яке ви хочете використовувати як водяний знак на своїх фотографіях і натисніть кнопку «Зберегти».

Як показати стан оперативної пам'яті Poco M3?

Якщо ви бажаєте показати стан вашої оперативної пам'яті на екрані, перейдіть в «Налаштування», натисніть на розділ «Робочий стіл», виберіть «Показувати стан пам'яті», щоб відобразити стан оперативної пам'яті телефону на панелі нещодавніх програм.

Як увімкнути блокування програм на Poco M3?

Ви завжди можете використовувати вбудовану функцію блокування додатків у Xiaomi Poco M3, щоб зробити його безпечнішим. Для цього перейдіть в «Параметри», натисніть на розділ «Програми», виберіть «Захист програм», натисніть кнопку увімкнення, щоб увімкнути вбудовану функцію блокування програм.

Як змінити розмір іконок на Poco M3?

Якщо ви бажаєте змінити розмір піктограм на своєму смартфоні Xiaomi Poco M3, перейдіть до «Налаштування», виберіть розділ «Робочий стіл», тепер натисніть «Розмір піктограм» та виберіть розмір піктограм відповідно до ваших уподобань. Натисніть кнопку «Застосувати», щоб зберегти налаштування.

Як змінити колірну схему на Poco M3?

Якщо ви бажаєте змінити колірну схему екрана, перейдіть до «Налаштування», виберіть розділ «Екран» та натисніть «Колірна схема». Ви можете вибрати режими «Авто», «Насичені» та «Стандарт» відповідно до ваших уподобань.

Як знайти мобільні характеристики на Poco M3?

Зайдіть у «Установки», виберіть розділ «Про телефон» та натисніть «Всі установки». Тепер можна побачити список характеристик пристрою.

Як зробити знімок екрана чи довгі скріншоти на Poco M3?

Якщо ви хочете зробити знімок екрана на Xiaomi Poco M3, одночасно натисніть кнопку зменшення гучності та кнопку живлення. Якщо сторінка має можливість прокручування, опція прокручування з'явиться на екрані, і ви зможете зробити довгий скріншот. Ви також можете провести трьома пальцями на екрані зверху вниз, щоб зробити знімок екрана.

Як використовувати функцію «Очищення динаміка» на Poco M3?

Зайдіть до «Налаштування», натисніть на розділ «Розширені налаштування», виберіть «Очистка динаміка». На усунення всіх спотворень та шумів з динаміка телефону потрібно 30 секунд.

Як використовувати подвійні програми або клон програми на Poco M3?

Зайдіть до «Налаштування», натисніть «Програми», виберіть «Клонування програм», а потім виберіть програму, яку хочете клонувати.

Як показати відсоток заряду батареї у рядку стану на Poco M3?

Перейдіть до «Параметри», натисніть на розділ «Екран» та торкніться «Центр керування та шторка сповіщень». Натисніть на «Індикатор батареї» та виберіть відображення заряду батареї відповідно до ваших уподобань.

Як показати швидкість інтернету у рядку стану на Poco M3?

Якщо ви хочете, щоб швидкість вашого інтернету була показана в рядку стану, перейдіть в “Налаштування”, натисніть на розділ “Екран” і виберіть “Центр керування та шторка повідомлень”. Потім активуйте функцію “Швидкість мережі”, щоб відобразити швидкість Інтернету в рядку стану.

Як активувати подвійне натискання, щоб увімкнути або вимкнути екран Poco M3?

Якщо ви бажаєте вмикати або вимикати екран подвійним торканням, перейдіть до «Налаштування», виберіть розділ «Блокування екрана» та активуйте функцію «Використовувати подвійне торкання».

Як активувати автоматичне увімкнення екрана при взятті пристрою в руки на Poco M3?

Зайдіть у «Налаштування», натисніть на розділ «Блокування екрана» та активуйте функцію «Пробуджувати при взятті в руки». Тепер ваш смартфон буде розблокований щоразу, як тільки ви візьмете його до рук.

Як увімкнути режим розробника на Poco M3?

Зайдіть у «Налаштування», виберіть розділ «Про телефон», а тепер натисніть на версію MIUI як мінімум 7 разів, щоб увімкнути параметри розробника на своєму смартфоні.

Як використовувати режим керування однією рукою на Poco M3?

Якщо у вас маленька долоня, ви можете використовувати режим керування однією рукою, що спрощує використання смартфона. Для цього зайдіть у «Параметри», натисніть на «Розширені налаштування» та виберіть «Керування однією рукою». Активуйте цю функцію та виберіть розмір екрана, наприклад, 4,5 дюйма, 4,0 дюйма або 3,5 дюйма.

Як зробити запис екрана на Poco M3?

Щоб почати запис екрана, просто потягніть панель сповіщень, проведіть пальцем зверху вниз і торкніться піктограми «Записувати екран». Як тільки ви натиснете значок, відразу ж почнеться запис екрана.

Якщо ви бажаєте перейти до параметрів запису екрана, натисніть і утримуйте піктограму «Запис екрана» та виберіть піктограму шестерні, яка знаходиться у верхньому правому куті. Тут можна змінити роздільну здатність, якість відео, орієнтацію, джерело звуку, частоту кадрів та інші настройки.

Отже, це були найкращі поради та хитрощі, які варто спробувати на смартфоні Xiaomi Poco M3. Якщо ви знаєте будь-які інші корисні функції, які є у мобільному телефоні Poco M3, будь ласка, напишіть про це у коментарях.

nBook
Додати коментар