Windows 10 все важче використовувати без облікового запису Microsoft

Установка Windows 10 без облікового запису Microsoft, тобто з локальним обліковим записом, стає складнішою. Наприкінці минулого року було виявлено важливу зміну, яка змушує користувачів підключатися до Інтернету під час процесу та використовувати обліковий запис Microsoft для встановлення операційної системи. Ця життєво важлива зміна була зроблена для деяких країн та користувачів, але тепер вона досягла всіх. Тому ми можемо підтвердити, що стає все важче використовувати Windows 10 без облікового запису Microsoft.

Windows 10 все важче використовувати без облікового запису Microsoft

Microsoft не перестає докладати зусиль, щоб приховати можливість інсталяції Windows 10 без облікового запису Microsoft. Можливість використання локального облікового запису була прихована з випуском нових версій, але у жовтні минулого року все радикально змінилося, оскільки можливість створення локального облікового запису більше не з'являється у процесі встановлення операційної системи. Те, що зробила Microsoft, не виключило цю опцію, але якщо ми підключилися до Інтернету під час установки Windows 10 (через Ethernet або WiFi), тоді опція буде прихована.

Як встановити Windows 10 без облікового запису

Microsoft хоче, щоб всі використовували обліковий запис для встановлення операційної системи. Тому, якщо пристрій підключено до Інтернету, на ньому більше не відображається можливість встановлення з локальним обліковим записом. Якщо у вас немає облікового запису, вам буде запропоновано створити обліковий запис Microsoft, щоб продовжити інсталяцію.

Windows 10 все важче використовувати без облікового запису Microsoft

Щоб продовжити інсталяцію Windows 10 без облікового запису, нам потрібно відключити інтернет-з'єднання. Якщо при інсталяції Windows 10 не виявляється активне підключення до Інтернету, тоді у нас з'являється можливість продовжити роботу з локальним обліковим записом. Ця зміна спочатку була введена для користувачів у Сполучених Штатах, але тепер поширилася і на інші країни.

Незважаючи на критику, Microsoft продовжує здійснювати свої плани, щоб ускладнити використання Windows 10 без облікового запису Microsoft.

На щастя, відключення Інтернету для інсталяції Windows 10 без облікового запису Microsoft ще працює, тому ми продовжимо використовувати цей метод як альтернативу.

nBook
Додати коментар