Samsung Galaxy A та Galaxy S: у чому різниця?

Samsung Galaxy A та Galaxy S: у чому різниця?

У чому різниця між пристроями Samsung Galaxy S та серією Galaxy A? Якщо ви зараз думаєте про покупку нового смартфона Samsung, ви повинні знати, чим відрізняються ці лінійки мобільних пристроїв. Також із нашої статті ви дізнаєтесь, що насправді позначають літери цих серій смартфонів.

Samsung вже добре зарекомендувала себе у 2021 році з такими пристроями, як Samsung Galaxy S21 або Galaxy A72 середнього рівня. Принагідно здається, що обидві серії смартфонів ось-ось зійдуться один з одним у тому, що стосується функцій. Наприклад, преміальні функції, такі як AMOLED дисплеї з частотою оновлення 120 Гц, вже можна знайти в Galaxy A52 5G.

Однак є певні причини, через які Samsung випускає ці серії смартфонів окремо. Тому ми розповімо вам про ключові відмінності між моделями серії Galaxy S та Galaxy A.

У чому різниця між серіями смартфонів «А» та «S»?

Ринок смартфонів ділиться на такі сегменти, як “флагманські”, “середні” або “бюджетні” моделі. Флагманською лінійкою Samsung завжди була серія S, у той час як компанія також виробляє моделі середнього класу серії A. Нові технології, такі як потужна установка із чотирма камерами в Galaxy S21 Ultra, зазвичай присутні у більш дорогих моделях.

Що стосується якості складання, ви також можете розраховувати на більш якісні матеріали, такі як металеві рами і скляні елементи в серії S. Samsung використовує скло Gorilla Glass Victus, що не б'ється, в моделях Plus і Ultra лінійки S21, що забезпечує особливо якісний зовнішній вигляд. Однак тепер полікарбонат використовується і стандартної моделі серії S.

Samsung Galaxy A та Galaxy S: у чому різниця?

Незважаючи на те, що Galaxy S21 є винятком, якість збірки незмінно вища у порівнянні з поточними моделями серії A. Полікарбонат просто виглядає більш преміальним, і ви знайдете металеві елементи на рамці або камері телефону.

На додаток до нових технологій та якості збирання ви також можете розраховувати на кращу продуктивність від телефонів серії S. Samsung зазвичай використовує власні SoC із серії Exynos у Європі.

У середньому сегменті Samsung також пропонують моделі на базі Snapdragon від європейського виробника мікросхем Qualcomm. Зазвичай це виділені SoC середнього рівня, які є менш потужними, особливо в мобільних іграх або таких завданнях, як редагування відео. Однак наявність потужнішого обладнання також має свої недоліки, які ви можете виявити під час використання телефонів серії S.

Це з тим, що флагманські телефони Samsung завжди стикалися з проблемами часу автономної роботи. Досить компактний Galaxy S21 має батарею ємністю 4000 мАг, і однієї цієї ємності просто недостатньо, щоб надто довго підтримувати в робочому стані такі потужні компоненти, як Snapdragon 888 SoC та яскраву панель AMOLED із частотою 120 Гц. Це проблема, з якою стикається багато смартфонів, тому виробник почав включати акумулятори більшої ємності в нову серію A.

Samsung Galaxy A та Galaxy S: у чому різниця?

Оскільки Samsung почав прати кордон, що розділяє серію A та серію S, вам обов'язково варто перевірити окремі пристрої з обох серій, якщо ви зацікавлені у придбанні нового телефону!

Що насправді позначають літери «А» та «S» у смартфонах Samsung?

Звичайно, два класи пристроїв Samsung – це частина маркетингової стратегії компанії, якою вона дотримується вже кілька років. Перша модель S, яка називалася просто Galaxy S, була випущена у 2010 році. Тут S не означає дисплей Super AMOLED, який використовувався раніше, а швидше означає Супер розумний. З іншого боку, літера “А” в серії Galaxy A означає менш вражаючу “Альфу”. Тим не менш, серія А також може похвалитися високою продуктивністю, яка все-таки нижче, ніж у смартфонів Samsung серії S.

nBook
Додати коментар