5 ознак того, що ваш смартфон зламаний і за вами шпигуть

5 ознак того, що ваш смартфон зламаний і за вами шпигуть

Багато хто думає, що мобільний телефон іграшка, хоча це не так. У смартфоні ми зберігаємо багато особистої інформації, такої як контакти, електронні листи, фотографії, паролі та банківські рахунки, тому ми не повинні залишати свій мобільний телефон незахищеним.

Не дивно, що сучасні смартфони є невеликими комп'ютерами, які вміщаються на долоні, і так само, як комп'ютер, мобільний телефон можна зламати. Тому будьте обережні, якщо ваш смартфон має будь-які ознаки, опубліковані в цій статті, так як ваш телефон може бути зламаний і за вами шпигуть.

Акумулятор смартфону розряджається швидше, ніж зазвичай

Хоча в більшості випадків це пов'язано з тим, що деякі програми працюють у фоновому режимі. Але також можливо, що акумулятор розряджається швидше, ніж зазвичай через взлом вашого смартфона.

З цієї причини, перш ніж турбуватися, найкраще перевірити, скільки програм працює у фоновому режимі. Якщо їх не так багато, а батарея, як і раніше, швидко розряджається, можливо, вас зламали.

На смартфоні є програми, які ви не встановлювали

Якщо на вашому мобільному телефоні є нові програми, які ви не завантажували і не встановлювали, то ваш пристрій може бути заражено. В наш час є шкідливі програми, які встановлюють небажані програми на наші смартфони, і це є серйозною небезпекою.

Реклама та спливаючі вікна всюди

Безперечно, це одна з найяскравіших ознак. Якщо на вашому смартфоні з'являються спливаючі вікна або різноманітна реклама, швидше за все, це пов'язано з рекламним або шкідливим ПЗ. Рекламне програмне забезпечення може занадто знизити продуктивність пристрою. Хакери зламують наші смартфони та запускають рекламне ПЗ, щоб отримати від цього грошову вигоду.

Щоб уникнути цього, ми радимо вам ніколи не переходити за підозрілими посиланнями та посиланнями, які вам надсилають незнайомі люди.

Смартфон працює дуже повільно

Якщо ваш мобільний пристрій раптово починає працювати дуже повільно, це ще одна ознака зламаного смартфона. Це може бути пов'язано з тим, що якесь шкідливе програмне забезпечення працює у фоновому режимі і, отже, споживає ресурси та енергію мобільного пристрою.

Мобільний пристрій нагрівається сильніше за звичайний

Якщо ми використовуємо смартфон протягом декількох годин, щоб грати в ігри, дивитися серіали або переглядати соціальні мережі, пристрій нагрівається. Однак, якщо смартфон нагрівається так, коли ми не використовуємо його, можливо, він був заражений шкідливим ПЗ.

На смартфоні може бути встановлено шкідливе програмне забезпечення, і воно може працювати у фоновому режимі. Якщо пристрій не тільки нагрівається, але й працює повільно, швидше за все мобільний телефон був зламаний.

Насправді, якщо ваш смартфон має будь-які з цих симптомів, це не означає на 100%, що він зламаний. Ці ознаки також можуть бути викликані збоями системи або пошкодженим телефоном. Однак ви повинні використовувати мобільний телефон з обережністю, як будь-який інший електронний пристрій.

nBook
Додати коментар