5 функцій, які мають бути активовані на всіх телефонах Xiaomi

5 функцій, які мають бути активовані на всіх телефонах Xiaomi

На мобільних телефонах Xiaomi є багато корисних функцій. Ми ознайомилися з налаштуваннями MIUI, щоб розповісти, які функції варто активувати на своєму пристрої. Встановлювати нічого потрібно, тому що все знаходиться в налаштуваннях вашого смартфона Xiaomi. Ці функції не обов'язкові, але якщо ви хочете максимально використовувати можливості Xiaomi, рекомендується активувати їх на вашому смартфоні.

Стиль Центру управління

5 функцій, які мають бути активовані на всіх телефонах Xiaomi

Центр управління MIUI – одна з найважливіших речей, які ви бачите щодня. Ми говоримо про параметри, які з'являються, коли ви відкриваєте панель сповіщень. Все, що не є повідомленнями, це центр управління. Це піктограми швидкого доступу до таких параметрів, як Wi-Fi, Інтернет, Bluetooth тощо.

Якийсь час тому з'явився новий, більш функціональний та естетичний дизайн, який ви можете активувати. Якщо ви ще цього не зробили, рекомендуємо зайти до «Налаштування» > «Сповіщення та Центр керування» та активувати «Стиль Центру керування».

Жести навігації

Ми знаємо, що багато користувачів продовжують використовувати свої мобільні телефони Xiaomi із класичними кнопками навігації. У цьому немає нічого поганого, але вони займають місце на екрані та ускладнюють навігацію за інтерфейсом. Якщо ви ще не використовуєте жести MIUI, спробуйте їх.

Увійдіть у «Налаштування», перейдіть до розділу «Робочий стіл», потім у «Спосіб навігації» та активуйте функцію «Жести». Коли ви звикнете до цього способу навігації, ви зрозумієте, що це дуже корисна функція.

Меню додатків

5 функцій, які мають бути активовані на всіх телефонах Xiaomi

Деякий час Xiaomi пропонувала можливість наявності меню програм. Проте зараз компанія за замовчуванням використовує систему керування значками без окремої панелі програм.

Якщо ви погано знаєтеся на технологіях, можливо, ви все ще прив'язані до класичного дизайну, тому ми рекомендуємо вам активувати панель програм. Ви покращите організацію значків на робочому столі і станете продуктивнішим. Зробити це дуже просто, перейдіть в «Робочий стіл» > «Робочий стіл» та активуйте опцію «Меню програм».

Очистіть оперативну пам'ять після блокування мобільного телефону

Якщо вам потрібна додаткова оперативна пам'ять щодня, є функція, яка може допомогти вам. Це можливість очистить оперативну пам'ять пристрою через 10 хвилин після блокування. Це дуже корисна функція, тому що багатозадачність зникне тільки в тому випадку, якщо ви не користуєтеся своїм мобільним телефоном.

Ця функція також допоможе вам підвищити автономність вашого смартфона Xiaomi. Щоб активувати її, ви повинні перейти до розділу «Живлення та продуктивність», натиснути оптимізацію та піктограму налаштувань у верхньому правому куті. Потім знайдіть функцію «Очищати пам'ять» та виберіть «Через 10 хвилин».

Прискорення ігор

5 функцій, які мають бути активовані на всіх телефонах Xiaomi

Якщо ви часто запускаєте ігри на своєму мобільному телефоні Xiaomi, тоді вам рекомендується використовувати режим «Прискорення ігор». Він абсолютно невідомий багатьом користувачам і може допомогти вам покращити управління повідомленнями та підвищити продуктивність ігор.

Якщо ви зайдете в налаштування смартфону Xiaomi, ви знайдете цей режим у розділі «Особливі можливості». Ви можете додати в режим гри, які хочете прискорити і оптимізувати для кращого ігрового процесу.

Отже, це п'ять функцій, які кожен користувач повинен активувати на своєму мобільному телефоні Xiaomi або принаймні знати про них. Якщо ви знаєте ще про будь-які подібні функції, будь ласка, напишіть про це в коментарях.

nBook
Додати коментар