Як вимкнути всі повідомлення у Windows 11

Як вимкнути всі повідомлення у Windows 11

В операційній системі Microsoft Windows 11 є функція повідомлень, яка є дуже зручною для відстеження основних змін, що відбуваються в системі. Ця функція інформує користувача про критичні або термінові повідомлення та електронні листи.

Однак це може трохи дратувати користувача, якщо повідомлення продовжують з'являтися, особливо коли ви зайняті чимось важливим і не хочете, щоб вас турбували. У такому разі найкраще взагалі відключити повідомлення.

У цьому покроковому посібнику ми розповімо, як відключити всі повідомлення на вашому комп'ютері з Windows 11. Хоча є можливість налаштувати цю функцію таким чином, щоб не отримувати повідомлення для певної програми або набору програм, ми розповімо вам, як повністю відключити повідомлення.

Як вимкнути усі повідомлення в операційній системі Windows 11

Крок 1. Відкрийте програму “Параметри” на комп'ютері з Windows 11. Для цього клацніть меню “Пуск” на панелі завдань, а потім виберіть “Параметри” або натисніть комбінацію клавіш Win + I.

Як вимкнути всі повідомлення у Windows 11

Крок 2. Коли відкриється програма “Параметри”, виберіть вкладку “Система” на лівій бічній панелі.

Крок 3. Як тільки ви увійдете в розділ «Система», знайдіть та клацніть плитку «Сповістки» у правій частині вікна.

Крок 4. Тепер ви зможете бачити всі налаштування, пов'язані з повідомленнями, на екрані. Щоб вимкнути всі сповіщення, переведіть перемикач сповіщень у положення Вимкнути.

Як вимкнути всі повідомлення у Windows 11

От і все. Після цих простих дій вимкніть повідомлення від усіх програм на комп'ютері з Windows 11, включаючи власні програми Microsoft. Тим не менш, ви, як і раніше, отримуватиме повідомлення з порадами та рекомендаціями щодо використання комп'ютера з Windows. Також вам будуть надходити повідомлення з пропозиціями щодо налаштування вашого пристрою.

nBook
Додати коментар